Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım kuzum peki bunu hangi testle görebildi bir de baslıcakmısınız peki tüp bebek kuzum morelini bozma allah tan umut kesilmez imkanınız varsa vakit kaybetmeyin tüp bebek de sans daha yüksek biliyosun

Primolut n verdi 10 gün iç dedi bu çatlamasına yardımcı olacak dedi

Primolut n adet geciktiricidir aslında. Tatilde kullanıyorum. Ama çatlatmaya yardımcı olduğunu bilmiyordum. Umarım güzel bir sonuç alırsın
Galiba doktorumun amacı yumurtlamayı baskılamak rahme atılmasını geciktirip döllenmeyi sağlamak

Anladım kuzum peki bunu hangi testle görebildi bir de baslıcakmısınız peki tüp bebek kuzum morelini bozma allah tan umut kesilmez imkanınız varsa vakit kaybetmeyin tüp bebek de sans daha yüksek biliyosun
Canım ameliyat oldum zaten ben önceden yıllardır var bu tanım malesef, usgde endiyometriyozis hastalığı varsa görünüyor sanırım

Hangi doktora gittiniz

Merhaba aşılamayı Afsü de mi yaptırdınız?

Merhaba kızlar, 6 mayıs da çatlatma iğnesi oldum 21 mayıs, bugün beta hcg 110 çıktı sizce değerim nasıl? Kimyasal gebelik olma ihtimali var mı acaba?

Merhaba kızlar, 6 mayıs da çatlatma iğnesi oldum 21 mayıs, bugün beta hcg 110 çıktı sizce değerim nasıl? Kimyasal gebelik olma ihtimali var mı acaba?
Değeriniz güzel herkesin döllenme aynı zamanda olmaz herkesin değeri aynı şekilde artmaz kimyasal ihtimal olması değerin düşüklüğüyle ilgili değil iki günde bir artış takibi yapın değeriniz eğer artmak yerine düşüşe geçerse ozaman kimyasal denebilir şuan bunun için stres yapmayın artış takibi yapın

Eee canim simdi nasilsin ne yaptin tedaviyii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…