Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
A a a bebeğimmmm nasılsın nerelerdesin yaa özledim bendee ben 3 çatlatma iğnem basarısız oldu mfk eş paketiyle devam ediyorum sen naptın
Sıkı dur söylüyoruuum!!!!
17 haziranda mikroçiple aşılama oldum, doktorum 12 gün sonra kan testi yaptırabilirsin dedi ve bugün 9. Gün

Sıkı dur söylüyoruuum!!!!
17 haziranda mikroçiple aşılama oldum, doktorum 12 gün sonra kan testi yaptırabilirsin dedi ve bugün 9. Gün
A a a cok sevindim kuzum ya az kalmısss cok heycanlı varmı belirtin fln ya ben aşılamaya geçiçektim ztn ama baska saglık problemlerim var suan ciddi saç dökülmem var açılmalarım oldu prp ve mezoterapiye basladım bide yaz geldi ya eger gebelik olmazsa yaz boyunca sonbahara dogru asılama geçerim cok sevindim ama sana kuzum nası hissediyosn

Selam kızum haberler suan stabil 3. Çatlatma iğnemde başarısız oldu bu ay sadece mfk kullanıyorum bıraktım hormonları yumurtlamam bitiyor beklemeye geçiçem insallah sen nasılsın canım
Bende iyiyim cok sukur iyi olmaya calisiyorum iste iyi diyelim iyi olalim hamdolsun. Rabbim en kisa zamanda hayirlisiyla gonlune gore versin insaAllaah sana nasip etsin hayirli bi evlat

Kuzum 17 haziranda mikroçipli aşılamamı yaptırdım.Doktor 12 gün sonra test yapabilirsin dedi, bugün 8. Gün heyecanla bekliyorum.Dua et banaSen nasılsın, bebiş nasıl?Cinsiyeti ne kuzumuzun?
İnsaAllaah hayirlisiyla Rabbim sana hayirli bi evlat nasip etsin insaAllah suan hamilesindir dualarim seninle bende iyi diyelim iyi olsun cok sukur hamdolsun. İnsaAllah kızımız olucak rahmetli annemin adini koymak istiyorum insaAllaah

Dün sol tarafıma krampımsı ağrılar girdi, bugün çenemin ortasında ben burdayım diyen kocaman bir sivilce çıktı, bilmiyorum belirti mi ama bugün aşılama sonrası 10. GünDua et bana kuzumm

Bende iyiyim cok sukur iyi olmaya calisiyorum iste iyi diyelim iyi olalim hamdolsun. Rabbim en kisa zamanda hayirlisiyla gonlune gore versin insaAllaah sana nasip etsin hayirli bi evlat
Amin bitanem insallah kuzum bu ay da ben olayım sonucları mutlaka haber vericem sana da sagolasın unutmuyosun benide

Dün sol tarafıma krampımsı ağrılar girdi, bugün çenemin ortasında ben burdayım diyen kocaman bir sivilce çıktı, bilmiyorum belirti mi ama bugün aşılama sonrası 10. GünDua et bana kuzumm
Ayy hadi asko yaa valla cok heycanlıyım bizler için mutlaka haber verelim pozitif haberleri alalım insallah

Allah nazarlardan saklasın, adıyla yaşasın miniğimiz Çok sağol kuzum inşallah öyleyimdir.Çenemde falan sivilce çıktı, dün rahmime şiddetli ağrı sağlandı durdu.Ama regl mi yaklaşıyor acaba diyorum.
Derkeeenn 10 sn geçmeden nasıl sürpriz yapsam diye düşünmeye başlıyorum

Nasil yani esine supriz yapmayi mi hadi insaAllaah hamilesindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…