Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canımmm, belırtılerın nelerdı ? ne zaman baslamıstı
Benim adet günüme 5 gün varken başladı belirtiler midem yaniyodu kasiklarimda aşırı ağrı vardı ayakta çok uzun süre kaldığımda kasiklarim agriyodu bide en son adetim geçtikten sonra pembe kanama geldi canım 2 3 damla sonra kesildi

Sen naptin canim varmi bi gelisme
Var canım memlekette çok övülen bir doktora gittim endiyometrioma tabakası bayağı kalınmış, vücut onu atabilmek için bağışıklık sisteminden sürekli olarak bişeyler gönderiyormuş savunmacı askerler diyeyim neyse tabakayı atamıyor ama o arada spermler ölüyormuş
33 yaşındasın vakit kaybetmeden tüp bebek öneriyorum dedi.Gebelik zor oluşur ama oluşsa bile düşük, zor gebelik, erken yada ölüm doğum riski olabilir kendini riske atmaya gerek yok dedi.

Kızlar 5 gün klomen içtim bugün döngümün 12.günü 25 mm yumurtam olmuş çatlama iğnesi vermedi kist olmasın diye geçen ay kist olmuştu çünkü hap verdi 10 gün iç dedi tekrar kist olmaz de mi ya çok mu büyümüş korktum

Var canım memlekette çok övülen bir doktora gittim endiyometrioma tabakası bayağı kalınmış, vücut onu atabilmek için bağışıklık sisteminden sürekli olarak bişeyler gönderiyormuş savunmacı askerler diyeyim neyse tabakayı atamıyor ama o arada spermler ölüyormuş
33 yaşındasın vakit kaybetmeden tüp bebek öneriyorum dedi.Gebelik zor oluşur ama oluşsa bile düşük, zor gebelik, erken yada ölüm doğum riski olabilir kendini riske atmaya gerek yok dedi.
Kuzum selam smdi okudum o ne demek biraz daha açabilirmisn nası yani

Kızlar 5 gün klomen içtim bugün döngümün 12.günü 25 mm yumurtam olmuş çatlama iğnesi vermedi kist olmasın diye geçen ay kist olmuştu çünkü hap verdi 10 gün iç dedi tekrar kist olmaz de mi ya çok mu büyümüş korktum
Benim 27 mm olmuş yumurtama çatlatma iğnesi verdi. Ama sonra bu büyüklükteki yumurtaların genelde kaltesiz olduğunu okudum. Keşke iğneyi yaptırmasaydım dedim. Anlamadığım bir doktor nasıl çatlatma iğnesi verir bu büyüklüğe. Demekki belli olmaz. Kendiliğinden çok çatlayamıyor. Hali hazırda 3 cm kistim var zaten. O güne kadar çatlamadığı için ancak yeni bir kistin oluşmasını engellemiş oldum. Senin doktorun da vermemiş iğne. Napcağımızı şaşırdık artık

Kuzum selam smdi okudum o ne demek biraz daha açabilirmisn nası yani
Endometriyozis tanısı var bende, rahim içi dokusu rahimde olmaması gereken bir yerde sanırım, vücudun savunma sistemi o dokuyu atabilmek için sürekli savunmacı askerler yolluyor diyeyim neyse o maddeler o sırada rahime gelen ne varsa yakıp yıkıyor arada kaynayan spermleri de öldürüyor.Zaman kaybetmeye gerek yok dedi gebelik olsa bile düşük, erken doğum ve güç gebelik durumu olma olasılığı yüksek dedi canım çok sıkkın 🥺

X