Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayirli ugurlu olsunn saglikla dogsun insallah bebişin. Bana da dua et iğneden sonraki 12. Günüm yarın. test yapıcam cumartesi günü falan korkuyorum

Yaa hadi hayirli olsun saglikla tutunsun sonrada saglikla kucaginiza alin insallah.. sureciniz nasildi sanki gecen ay klomen kullanmistiniz bu ay ilac kullanmamistiniz ole hatirliyorum

Başlangıç ürünleri hangileri? Hangi takviye ne için kullanılıyor?
Canım biz eşimle baslangıc aldık mfk man ve mfk women içinde bal polen propolis arı sütü ve bitki karışımları olan erkegind artı keçiboynuzı vs ekli bide eş paketi var ondada fodega panecea minera var onlarda folik asit ve diğer vitaminleri alıryosun ama eşinle birlikte kullanman gerek daha etkili o paket eşinde sperm sorunu varsa artı azosperm eklettiriyorsun ben smdilik vitamin fln aldıgım için başlangıç ürünlerini aldık pcosun varsa advictor kullanmalısın kistin vs kilon varsa adalis gibi gibi

Herkese çok çok teşekkür ederim Allah isteyen herkese nasip etsin. Ben geçen ay klomen kullandım ama adet oldum bu ay ara verdim şansıma bu ayda hamile kaldım belirti dediğim gibi bi tek akıntım vardı beyaz inanır mısınız halen inanamıyorum bir buçuk seneden fazladır uğraşıyorum Ha bide kuru incir kaynatıp için onu da yaptım bu ay aç tok farketmez incir yumurta oluşumuna çatlamasına çok iyiymiş belkide bende o etki etti bilmiyorum önceki aydaki klomen de olabilir bide ben eşimle fazla birlikte olamadım bu iş güç derken salmıştık yani beklemiyordum hiç ama kuru inciri kaynatıp mutlaka için belli olmaz kime ne şifa olur

Amin canim cok tesekkur ederim allahım herkese nasip etsin hep dua ediyorum sizlere rahim filki cektirdigim ay oldu benim o açiyormus heralde heryeri bisey cikmamisti sonucta ama etkili oldu heralde diue düşünüyorum
Filmi çektirdim özellikle sağda fazla ama her iki tüptede tıkanıklık ve hidrosalpanks varmış alttan uyuşturucu anestezi bir ilaç verip uyuşturduktan sonra uğraşa uğraşa açtılar ben şok
Darısı başıma canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…