Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalaaar bende bu ay ilk kez klomen kullandım ilaç biteli 2 gün oldu yarın kontrolüm var 149 sayfanın hepsini okudum üşenmeden aranıza benide alın lütfenn inşallah pozitifleri birbirimizle paylaşalım Allahımm aminnnn

Merhaba kızlar. Pcosluyum 8 aylık evliyim evlendiğimden beri korunmadık gebelik hiç olmadı. Bu Ay Klomen ve ovitrelle iğne kullandım bugun iğnenin 7.günü çok şiddetli kasık ve bel agrilarim var beyaz renkte akıntım var acaba bunlar normal midir yaşayanlar yazabilir mi

Hoşgeldin canımm❤ nickine bayıldım, en sevdiğim dondurma şeftalili dondurma ama heryerde olmuyor off neden bu nicki koydun gece gece canım çekti şaka bir yana inşallah bebeğini kucağına biran önce alırsın kuzum

Ayyy bende bayılıyorum ama dediğin gibi hep mi zoru severiz inşallah hepimiz pozitif olup beraber doldurucaz kucaklarıı

Merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim. 1nisanda çatlama iğnesi oldum klomen progestron vs kullanmadım.yumurtam bir tane ve 18mm. Sormak istediğim şu iki gündür akıntım oluyor bugün sulu şekilde oldu ve kasıklarımda hala ağrıyor. Bu belirtiler olup hamile kalan var mı.

İğnenin etkisi öyle yapıyor canım, inşallah güzel sonuçlar alırsın

Bugün klomen biteli 3 reglimin 12. Günü sağda bir tane 4mm solda bir tane 14mm yumurtam gelişmiş pazar ilişki olsun salı günü tekrar görüşelim dedi doktor kızlar büyür mü bu tek yumurta yeterli mi şansımız düşük mü çok moralim bozuldu bilgisi olan var mı

Normalde kaçıncı gün ovülasyon oluyor?
Bende 11. 12. Gün olurdu, geçen ay 17. Güne kadar zor büyüdü 17. Gün iğne oldum.
Bu ay 12. Gün iğne oldum.iğneden sonra 6. Gün eski yumurtalar haricinde 3 yeni yumurta gördük.
İlaç alınca düzen şaşıyor malesef...

30-33 günde regl oluyorum ovülasyonda 17-18.günlerde oluyordu ay hiç bilmiyorum yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…