Anti-Aging 27 yaşındayım yaşlanma karşıtı krem için erken mi ?

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma

tabularasaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2018
976
721
33
Yaşlanma karşıtı kremler için uygun yaş hangisi. Göz çevrem hafiften kırışmaya başladı gibi. Bazı yerlerde 30 öncesinde kullnılmamalı zarar verir yazıyır bazı sitelelerde de 25 sonra kullanılmalı diyor. Doğrusu hangisi

Goz kenarlarima 55+kremi sürüyorum. Uykusuzluk mah ediyor beni.

Bende 27 yaşındayım göz kremi ve nemlendirici aldım la roche markasından şimdilik memnunum . Kiehls tan göz kremi almıştım fakat alerjik reaksiyon gösterdi ve iade ettim. Bende ikilemde kalmıştım ama ne kadar erken başlanırsa okadar etkili oluyormuş. Kırıştıktan sonra kullanılan hiç bir ürün malesef işe yaramıyormuş. Hatta kolajen takviyesi bile alıyorum tabi bunu sürekli kullanmamak gerekiyor belli aralıkta olması lazım

Bir sitede 30 ve öncesinde başlamak daha erken yaşlanmaya neden olur yazıyordu aklım karıştı benim de. Ama tam oluştuktan sonra kullanmak sizin dediğiniz gibi fayda etmez haklısınız

Göz kremleri çeşit çeşit ayrılıyor yaşlanma karşıtını zaten düşünme onlar 30 yaş üstü oluyor , 25 yaştan sonra nemlendiricili olanları kullanmak gerekiyor

Kullandığın kreminin kutusunda kaç yaş aralığı içinn uygun olduğu belirtilmiş olmalı.
Nazı kremlee 25 itibariyle kullanılırken kimi 30 sonrası oluyor.
Mesela diadermin kremlerde yaşlanma ve kırışıklık karşıtlığında 30-60 yazar.

Niye bu o kadar yüksek bir yaş aralığındaki bir kremi tercih ettiniz peki
35 yasinda birden goz kenarlarimda kaz ayagi farkettim kisa sürede toparladigi icin düşündüm. Cok sık da sürmüyorum ayri bir bakimim yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…