26 - 47 yaş farkı, ilişki, evlilik, bir kadının adama adım atması?

Konuyu okumadım başlığa göre yazıyorum. 26 yaşındayım afedersinde 47 yaşındaki adamı acun ılıcalı olsa midem almaz. Biraz kendinize saygınız olsun ya, adam genc biriyle beraber olduğu için kendini tatmin ediyor, sen?

Teşekkür ederim yorumunuz için annenizin hem kısa hem de mutsuz bir evliliği olmuş genelde erkek erken ölür, kadın yalnız kalır diye düşünülüyor ama kimin önce öleceği kocaman bir muamma. Benim annem veya babamın da kabul edeceği bir evlilik, ilişki türü asla değil. Her çocuk anne ve babasının sunduğu kaderin ortasına doğuyor. Ben de kendi dünyaya getirmek istediğim çocukta böyle bir baba çatışması ya da mutlu bir anne baba ilişkisinin yokluğunu hissettirmek istemem. Yazdıklarınızı daha yoğun düşüneceğim

Baba sorunum yok diyor
Yine de bu 1 saatlik videoyu izledim ve yaşça büyük erkeklere ilgi duymak ile ilgili detaylı bir bilgiye yer vermiyor. Tek dikkatimi çeken şu kısımdı. Baba otoritesi eksik olan kadınlar baba otoritesi yerine koyabileceği ve kendisine güç, baskınlık kurabilecek kişilere çekilebiliyormuş. Benim babam çok nahif bir adamdır. Asla kabalık bilmez, çocukluğumdan şu yaşıma kadar 1 gün bile bana vurduğunu ya da bağırdığını hatırlamıyorum aynı şekilde annemle olan ilişkilerinde de böyle bir durum olmadı. Yani bana hiç ‘olmaz baban kızar, baban duyarsa kötü olur, baban sinirlenir, ya da ‘babam izin vermedi, bunu yaptığımdan babamın haberi yok’ gibi bir durumum olmadı. Tek çocuk olduğum için de kocaman insanlar hep nazımla oynadı, halen öyle. Belki de bu yüzden bende bir otoriter figür eksikliği vardır. Hayatı boyunca hır gür ve kavga içinde büyümüş kadınlar pasif ve sessiz erkeklere yönelirmiş mesela. Benim içinde bulunduğum durum da bunun tersi olabilir. Yani genel olarak bu adam bazında değil hep baskın ve yaşça büyük erkekleri beğeniyorum, dizi ya da herhangi bir film izlerken bile bu böyle. Belki de aradığım baskınlık ve yönetim otoriteri bu yüzdendir. Yani kısacası video aslında işime yaradı. Teşekkür ederim

Para var bence, konu sahibi bir yerde, dini nikahlı kadın için parasını yemiş ne mağduriyeti dedi, kendi de büyük ihtimal ona tav oluyor
Tabii ki de açlıktan ağzı kokmuyor adamın. Parası var. Beni tav edecek parası yok. Yani aklınızda nasıl bir adam canlandı bilmiyorum ama sandığınız gibi zengin ve zenginliğiyle göz dolduracak bir adam değil. Ve ben de paraya tav olacak yokluğu görmüş biri değilim. Adama tav olma sebebim parası olsa zaten kendimde bir sorun aramam ki :) adamın parası var evlenip parasını yemek istiyorum diyerek mantık çerçevesinde kendime bir kılıf bulurum. Sandığınız gibi bir şey yok yani

Olabilir. 20 yıldır tanıdığım bir arkadaşım da hep yaşı büyük ama ya title ı olan ya da zengin olan, iri,uzun boylu adamları beğenir. Hep güç sever. Babadan gelen otorite eksikliği olabilir. Onun örneğinde düşününce mantıklı. Sizin öyle mi? Yaşının büyük olması dışında?

Deyze gızı halen neyin tantanasını yapıyon. Değil işte uygun değil. Ne mantıken ne duygusal olarak. Yoo ben bulaşacam diyorsan o da sana kalmış artık. Burdakiler doğru olanı yazıyor.

Baba otoritesi eksik olan kadınlar baba otoritesi yerine koyabileceği ve kendisine güç, baskınlık kurabilecek kişilere çekilebiliyormuş.

Eğer sizi kontrol edecek birini arıyorsanız yaşı büyük bir erkek bunun için uygun değil. Öyle sanıldığı gibi yaşça büyük erkek kadınlar kontrol edemiyor tersine genç kadınların hareketli yaşam tarzına ayak uydurmıyorlar. İlle büyük bir adamla evlenmek istiyorum diyorsanız 10 yaş büyük biri gayet uygundur.

Gencecik biri niye boyle birinden hoslanir ben bunun altinda ne yattigini merak ettim babanizla iliskiniz nasil iyi mi anlasirsiniz yoksa size mesafeli midir babaniz?

Hayatini kokten degistirmek demek tabi ki hatta evlenip bosansan sonradan gorustugun insanlar bile sorgular bu kiz niye boyle bir sey yapmis diye.

Ben de adamin escinsel olabilecegini dusundum hayat gailesi icinde insan nasil evlenmez hem de muhafazakar olup. Herkes bir sekilde evleniyor yani hayatina devam ediyor bir sekilde. Hani dersin hayat gailesi icinde hic tatile gitmemis anlarim da evlenmemek o yasa kadar cok buyuk bir soru isareti uyandiriyor insanda.

Deyze gızı halen neyin tantanasını yapıyon. Değil işte uygun değil. Ne mantıken ne duygusal olarak. Yoo ben bulaşacam diyorsan o da sana kalmış artık. Burdakiler doğru olanı yazıyor.
Umarım buradaki tavsiyelere uyar da yaşı yaşına denk biriyle beraber olur.

Bir kere istediğiniz kadar yaşınızı göstermeyen orta yaşlılardan olun, istediğiniz kadar fit, cool, vs vs vs olun, 26 yaşında biriyle aynı kafa yapısında olamıyorsunuz zira o yaştaki birinin problem olarak gördüğü veya dert saydığı hiçbir şey sizin için artık dert veya problem olmuyor çünkü zamanında dertten saymış o aşamayı geçmiş dert deyince çok daha farklı şeyler düşünen birine dönüşüyorsunuz.

Şu an adamın her bakımdan yeteceğini, kendisinin de yetinebileceğini sanıyor ama asıl tecrübe ettikçe adamın aslında kendisi için yetersiz kaldığını fark edecek.

Az buz da yok aradaki yaş farkı 21, adam zaten ya andropoza girdi ya girecek, emekli olmadan bir çocuğum olsun diye evlenmek istiyor, evli ve çocuklu olunca da eleği duvara asacak gelsin tv karşısında Müge Anlı izlemek, konu sahibi bu adamla evlenirse, eşine sevgililer gününde Polo yaka çizgili emekli tişörtü alır, adam da karısına maydanoz gül gibi geçinirler.

Mune halam 20 yaş büyük biriyle evlendi. Halam da küçük değildi yani ona rağmen sürekli bir zıtlaşma, adam halamı her dk azarlıyordu resmen. Cahil görüyordu kendinden küçük olduğu için. Genç karım var demiyordu. Maks 1 sene demiştir. Sonra adam vefat etti halama sadece aylığı kaldı. Heyecan güzel şey olabilir ama bir de bu hayatın gerçekleri vardır. Bir çok şeyden mahrum ve pişman olacak. O bir gerçek.

Kuzucum beni biliyorsunuz, yaşım da malum 52 bir deyiver Allah’ını seversen 30 yaşında birine eş olabilir miyim o yaşta çocuğum var yahu, ben 52 yaşında biri olmama rağmen kendimden 21 yaş büyük biriyle evlenmem babam yaşındalar çünkü.

Benim de bir yakınım kendisinden 19 yaş büyük biriyle evlendi, hatun o vakitler 19 yaşındaydı adam da 38, çocukları oldu, bilmeyenler çocuklara dedeniz geldi diyordu, kadına baban gelmiş diyenler oluyordu, ki zaten kafa yapısı olarak da bir süre sonra uyuşamamaya başladılar ve boşandılar.

52 değil de 22 diyelim Sen nasıl kv olucan yaa
Baskın bir toplumda yaşanmıyorsa sonu boşanmayla bitmesi çok olağan. Harcanmış bir hayat gördüm.

52 değil de 22 diyelim Sen nasıl kv olucan yaa
Baskın bir toplumda yaşanmıyorsa sonu boşanmayla bitmesi çok olağan. Harcanmış bir hayat gördüm.
ay sus sus nasıl olacağım derken oldum, nikah günü bisikletimin arkasına teneke kutular bağlayıp o artık bir kayınvalide yazdırayım diyorum eşim de nikah günü asıl biz gidelim evlendirdik gidiyoruz yazdıralım kaçalım diyor

Davul bile dengı dengıne. Arkadasım 34 sevgılısı 27 yasındaydı arada dağlar vardı 34 yaşında olan bayan 27 yasında olan bayan 1 yıl bıle ne kadar çok şey ifade edıyor

Valla şu yorumu yazacak ve bu olayı normalleştiren haklı gören zihniyette bir kadınsan sana herşey mübah kusura bakma. Git ilgili belli et adam bir hoca duası da sana okutup, üç beş de sana yedirir belki.

Dinimizde nikah gizli olacak açıktan olacak diye bir emirmi var önemli olan Allah'ın rızası
Kafanizmi güzel bizi mi trolluyorsunuz. Cinsel ihtiyaçları gidermek için dini nikah kıymak ne zamandan beri normal görülür oldu. Dini nikahinda bir onuru var. Sevgi yok sadece sevişmek için kiyillan nikahın kıymetimi kalır.

Sizde şunu anlamadiniz sevgiliyken birbirini seven kişiler olarak birseyler yaşanıyor , ama bu konudaki dini nikah amacını aşıp sadece fiziksel ihtiyaç üzere haşa yaradani kandırır gibi olmamismi. Ozaman herkes sevmediği ama birlikte olmak istediği kadına dini nikah kiysin işi bitince de bos ol desin olay kapansın. Nikah aile kurmak üzere yapılır ilan edilir. Herkes bilir bu adam yada bu kadın bundan böyle evlidir diye bilinir. Sevgiliyken evlenme ihtimali var en azından ama cinsel ihtiyaç için olan beraberliği dini nikah bile kurtarmaz

Anneniz neden evlenmiş 17 yaş fark ile zorunluluktan mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…