2026 KPSS

2026 KPSS'ye hazırlanalım mı?

• Ben yoğum 😒

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    5
Şu an tatildeyim ve çok hevesliyim. Bir an önce başlamak istiyorum. Burada da kitap defter hiçbir şey getirmedim. Videolara bakayım bari 1 ay. Hepinizin önerilerini dikkate alacağım. Çok tesekkür ederim. Dönünce hem dershaneye hem de formasyona bakacağım

Kuzenim sınav çıkışı foto paylaştı öyle öğrendim
Ayda bir en az görüşüyorduk halbuki

Benimhocam diye bir kanal öneriliyor.
Kpss tarih ramazan yetgin ilk video bugün izleyip notlar alacağım. İslamiyet Öncesi Türk Siyasi Tarihinden başlıyor.

Yanimda ne bir kitap var ne bir defter kalem. En iyisi su an icin yapabileceğim internetten video izlemek.

Muhteşem hocadır, üzerine yok

Çevremde evde hazırlanarak 85 üstü alan çok kişi var, evet tasarruf tedbirleri kapsamında alımlar azaltıldı ama 2026 KPSS alımları zaten seçim öncesine denk gelecek. Torpilsiz çok zor, kim o puanları almış ki sen alasın vs diyenlere bakmayın 90 üstü bir hedefiniz varsa online kurslar da var takip ederek 2 yılda gayet de bu puanı alabilirsiniz. Yıllar önce liseli bir tanıdığa torpilsiz asla memur olamazsın demişlerdi, lise KPSS ile ilk 10 a girdi ve atandı. Bu süreçte motivasyonunuzu düşüren de çok olur o yüzden hazırlandığınızı duyurmamak en iyisi.

Katılıyorum. Ben şimdilik aileme bile söylemedim çünkü yapamazsın diyecekler biliyorum. Zamanla kendileri keşfetsin kpss hazırlandığımı

Ya çevremde o kadar çok kişi var ki atanan. Evet ilk senede atanamadılar belki ama inat edenler hep atandı. Bir de diyorum ki ne kaybederim. Tarih bilgim mesela hiç yeterli değil. Tarihi ögrenmek çok eğlenceli olacak. Coğrafya vatandaşlık güncel bilgiler genel kültür bunlar. Ne zararı var bana çalışmanın. Bugün pek cok şey öğrendim. Çok da güzel oldu.

Matematik ve geometrim lisede çok iyiydi. Umarım çabuk hatırlarım. Tarihim kötüydü artık öğrenmek istiyorum. Vatandaşlık çok sıkacak beni eminim. Artık onu da bir şekilde sevmeye çalışacağım.

Soranlara Ales’e hazırlanıyorum dersiniz

Ramazan Yetgin 2.videosu bitti çok güzel anlatıyor. 90 küsür videosu var ardından da genel tekrar videolari olacakmış. Ankara'ya dönene kadar bunları izlesem. Ankara'da da bir yayınevinin kitaplarını alıp konu anlatım başlasam süper olacak. Tüm konuları bitirdim artık soru çözmeye geçiyorum demek ne güzel olurdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…