Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Canım madem taşıncksn ev de küçükse park yatak en mantıklısı. Taşımadı kaldırması kolay olur. 4 yaşa kadar bile kullanırsın park yatağı.
Ayy hastalığınız için ailecek geçmiş olsun, ama mantar için çok sevindim umarım en yakında benim de mantar için hayır haberlerim gelirallahın izniyle sıkıntısız atlatırız bu süreci

En doğru tedaviyi vereceklerdir canım. Benim kızımın ayağı burkuldu basamiyor sardık yatıyor öyle ben zaten kaldıramıyorum. Nazar değdi bize

S sunshine_zey canım tşk ederimsenınki benimkinden daha rahat geçer eminim

oglak_kadini
Canım çıktık. Kulağım kızarık normalde antb verirdim dedi doktor ama birkaç daha beklcz eğer ilerlerse kullancm. Birkaç gün sonra kontrole. Burun spreyi bol sıvı devam.
Senin kıza ne oldu yaa yazık kıyamam tüh. Evde dinlenecek bi süre anne kız takılacaksınız. Neyse Allah beterinden korusun bu ara herkeste bir sıkıntı dert çıkıyor

Ben gebe eğitimi alan pilates hocasına gidiyorum 8 ders 2500 devam edenlerden doğum yapanlar oldu gayet hızlı normal doğurdular

Ben de 2 tane düşündüm hep ama katıldığım eğitimlerde 1 tane olup ikisinin yan yana yatırılması çok daha iyi diyorlardı kafamı karıştırdılar böyle olunca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…