Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bugün bir ebeyle görüştüm. Bel/sırt ağrılarım için doktorum yönlendirdi. Uzman ebe aslında sadece pilates yaptırmıyor, yoga, meditasyon, nefes egzersizleri filan da dahil. 8 saatlik ders için 4bin fiyat verdi. Bir pilates stüdyosu da 8saat için 4,5 demişti, oradaki hocanın da sertifikası vardı. Ebe birnevi doğuma hazırlıyor aslında daha mantıklı geldi. Ama erken mi diye de düşündüm. Var mı böyle bir yere devam eden aranızda ya da düşünen?

Ben bu konuda daha önce de yazmıstım prego solo alacagım hem ikiz oldıgumuz için ebatları kabın boy gibi hemde puset yerleştirilebiliyor hemde iki araç birbirine bağlanacak bir aparatları var

Anladım çanım bunu hiç bilmiyordum,sağlıkla gelecektir inşallah iyiyi çağıralım gelsin

Merhaba canım aldığın anne yanının linkini paylaşabilir misin ben de bi anne yanında bi bebek arabasında kararsızım bir türlü karar veremiyorum

Bunlar da çok güzel ama benim ikiz olduğu için 2 tane küçük mü alsam 1 tane böyle büyük mi alsam kararsız kaldım

Ben elektrikli sallanan ana kucağını kızım 6 aylık olana kadar kullandım baya işimi gördü ama 2. El almıştım. Bazı bebekler sevmiyor bizim kız sevmişti
Evet haklısın zaten 6 ay kullanmak yeterli ilk oğlum da normal ana kucağı aldım sevmedi başka birine verdım bu sefer elektrikten yana şansımı denicem ama sanırım bıraz erken doğum dan sonra yada doğuma yakın alırım

Kızlar bebek arabası cybex priam alayım dedim 1445 Euro buna puset dahil değil. Puset alırsam 1778 Euro

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…