Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Elele den 2 adet sipariş gectim haftasonu kullanıcı yorumlarından etkilenerek gelince ilk izlenimimi yazarım ben oda da yaptıgım için Max 9 ay kullanacak zaten kafasındaydım ama bazı markaların yorumlarını okuyunca korktum bunda karar verdim gelince iade mi oldu yoksa kullanacağım mı bakacagız

Benim yazdigin gibi beyaz ve baya oluyor ama ben kendimi bildim bileli böyle günde 2 degistirirdim iç çamaşırını şimdi 3 4 kez

Uyku tulumunu nereden aldınız

Diğer detaylar güzel.olsugundan içimizi ferah tutalım.insallah böyle devam eder başka doktora daha gideceğim demişsiniz banada yazarsanız sevinirim benimde gitmem lazım ama daha gidemedim.malesef

Canım ben kızıma hala Müslüm kullanıyorum kızım tam 2.5 yaşında. Bence boy boy kat kat her çeşidini al. Müslin ağız bezi ve normal ağız bezi de ben çok kullandım. Bi de arkası muşamba mama önlükleri salya önlükleri vs bu tarz şeyleri bol almak iyi oluyor.

Allah kurtarmış sizi kardeşim. İstanbul’da olan arkadaşlar öneride bulunur

Elektrikli Salanan ana kucağı , kücük hamak beşik almak için erken mı yoksa doğduktan sonra mı almak mantıklı
Ben elektrikli sallanan ana kucağını kızım 6 aylık olana kadar kullandım baya işimi gördü ama 2. El almıştım. Bazı bebekler sevmiyor bizim kız sevmişti

Park yatak konuşulmuş yetişemiyorum buraya ben elele madre aldım kurdum baya da güzel geldi gözüme kullanışlı görünüyor. Sallanma aparatı, alt değişme yatağı ve tepesinde oyuncaklı müzikle dönence vs var. Tavsiye ederim anne yanı olarak.

Tanıdığım birbirinizde böyle bir durumu vardı,sürekli protein,süt süt ürünleri ağırlıklı besleniyordu.birde sürekli pancar ve pancar suyu içiyordu,kan akımını hızlandırıyor falan diyordu sanırım tamda hatırlamıyorum ama pancarın çok faydasını gördüm diyordu araştırın isterseniz

Bu park yatağı hangi mağazada görebiliriz? Ben googleadım ama hiç bir yerde bulamadım

Kızlar instagramda gezerken acıbademin ücretsiz zoom üzerinden hamile yogası reklamını gördüm girip kaydoldum. Her çarşamba günü saatleri falan yazıyor. Uygun olanlar girip kaydolabilirler.

Anladım canım teşekkürler

Başlarda yarım kundak yaparak uyutmayı düşünüyorum 4-5 aydan sonra uyku tulumuna geçmeyi planlıyorum o durumda da pek risk olmaz herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…