Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Rabbim ol derse olur içini ferah tut

Kızlar herkes ağrılarından bahsetmişken bende söyleyeyim benim gibi olan varsa aydınlatır mı? İkinci hamileliğin, göbek deliğime yakın alanlarda batma gibi ağrılarım var çok şiddetli değil ama 2 haftadır devam ediyor. Biraz kokrkuyrym açıkçası

çok tebrik ederim cnm, pcosum demişsin bnde öyleyim, ilaç bişey kullandın mı? yoksa doğal yoldan mı oldu
Teşekkür ederim Darısı size İnşallah isteyen herkese en kısa zamanda. Canim Gynopol 60 şase kullandım bitti gebe kaldim dokturum 2 günde 1 iliski önerdi. Çok şükür oldu Rabbım sana ve isteyen herkese nasip etsin en kısa zamanda

Kızlar, ara ara rahme bıçak saplarcasına keskin sancılarınız oluyor mu korkutucu şekilde yokluyor max 10 dk sürüp geçiyor. Sanki o ağrıyla birlikte kanama gelecek gibi hissiyat oluşuyor

Kızlar, ara ara rahme bıçak saplarcasına keskin sancılarınız oluyor mu korkutucu şekilde yokluyor max 10 dk sürüp geçiyor. Sanki o ağrıyla birlikte kanama gelecek gibi hissiyat oluşuyor

Oluyor benim de, düne kadar daha sıktı. Bugün daha hiç olmadı. Yavaş yavaş azaldı
Selam kızlar :) kesemizi görmeye gittik bugün göründü bi de ikiz süprizi oldu hala şoktayım
Ayy hayırlı olsun, ben de isterdim valla ama ne benim ne eşimin ailesinde hiç yok ikiz

Doktor kontrolümüz güzel geçti çok şükür bebeği gördük kalp atışlarınıda dinledik daha yeni oluşmuş kalp atışı sonraki geldiğinde daha rahat duyarız dedi Olumsuz bir durum olmadığını, sağlıklı gözüktüğünü sata göre olması gerektiği haftada olduğunu söyledi 6+1 kalp atışı olarak ekleyebiliriz cinsiyet için çok erken bakalım heyecanla bekliyorum

Eklentiler

• IMG_9681.jpeg
    99 KB · Görüntüleme: 34
Kız bence çok sevindim canım benim darısı başıma inşallahh

Kizlar doktora giden arkadaşlar özellikle vitamin olarak neler önerildi ben diğer gebeliggimde imom kullaniyordum yine onu alsam diyorum, zaten gebelik öncesi vitamin olarak kullanilani almistim bir aydır onu kullaniyordum zaten. Daha iyisi varsa onu alayım. Ben iki hafta doktora gitmeyi düşünmüyorum hatta kanda vermedim hiç 4. Gebeligim biraz tecrübeliyim birazdan çok üstüne düşmek istemiyorum digerlerinde çok pimpirikliydim iyi olmadı, birde eskiler geliyor aklıma hiç doktora gitmeden doğuruyorlarmis korkusuz düşüncesiz. ALLAHIM hakkımızda hayırlısını versin inşallah

Maşallah başaca versin Rabbım arkadasim

Kız bence çok sevindim canım benim darısı başıma inşallahh
Ayyy öyle mi dersin sağlıklı Hayırlı evlat olsunda cinsiyetin bir önemi yok ama içimden de kendim gibi kıvırcık saçlı pofidik bir kızım olsun inşallah diyorum valla Amin inşallah darısı kalp atışını bekleyenlere olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…