Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Aaa bu ne ya, aslında beş gün yeterli ama demek risk almak istememişler. Neyse vardır bir hayır diyelim. Sağlık olsun

Gittiğin yerde yaptır istersen

Canım ne operasyonu bu, ben kaçırdım sanırım

Kızlar benim minnoş kesenin ne sağında ne solunda tam ortada kız erkek tahmin varmı

Eklentiler

• BB17A393-5ABD-47F6-A907-6B17552D075D.jpeg
    66,8 KB · Görüntüleme: 44
Sen nerde yaptın tüp bebeği canım. Hangi merkez hangi doktor. Ben de daha önce birkaç kez denedim olmadı ama.
Canim ankarada etlik zubeyde hanim eah da
yaptırdım ilk deneme 2.transferimdi
Bende öyleyim canim kaygı evham hepsinin vücut bulmuş haliyim bıraksan hergün ultrasonda bakmayı isterim

Ya bende düşünmeye başladım ama pek fikrim yok açıkçası protokol kısmını. Bilgi paylaşabilirsen çok mutlu olurum bende araştırmaya nereden başlayacağımı bilebilirim
Şimdi şöyle biraz video izledim bunu profesyonel yapan bazı kişiler varmış instagramda gördüm fazlasını daha araştırmadim gebeligimin rutine girmesini ve riskli dönemimizi atlatmayi bekliyorum ,simdilik video izlemeni tavsiye ederim

Canım beni hatırladın mı? Hamilesin sanırım çok sevindim eski topikten arkadaşlarımız birer birer hamile kalıyor çok şükür bin şükür
Eveeet hatırlamamm mııı çok mutlu oldum yazmana ben hep bakıyodum sanaa hamile olduğunu görünce çok sevindim çok çok mutlu oldum hatta. Ama beni hatırlamazsın belkim diye yazmadım etiketlerde yoktum eski gruplarda az gezmemiştikk sonunda oldu vallahi bizim eski gruptan hemen hemen herkes hamile sanırım çok mutlu oldum inşallah olmayana da Allah en kısa zamanda nasip etsin bizlere de sağlıcakla kucağımıza aldığımız o güzel günleri görmeyi nasip etsin kuzucum

Ya canım benim çok sevindim hem hamiş olmana hem beni hatırlamana. Ben asla unutmadım seni, o gün etiketleri bile heyecandan yarım yamalak yapmıştım ben çok şükür bugünleri gördük ben de şubat ayına bir bakayım dedim bakınca seni gördüm Allahım dedim çok şükür destinesia da hamile dedim yazmak istedim Allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah canım benim

Yaa canım benim güzel kalpli insan amiin inşallah

Bana doktor 10 ve 11. hafta arasinda yaptirmami soyledi.

Çocuk oyuncağına çevirdiler iyice yine böyle yapacaklarsa bence başka yere git canım benim.

Ben de sabah kan verdim fetal dna için bakalım sonuç ne zaman çıkacak güzel sonuçlar gelsin inşallah
Aaaa hadi inşallah sonuçlar çıkınca yaz mutlaka herşey güzel olacak ama sonuçlar çıkana kadar içini ferah tut

Çocuk oyuncağına çevirdiler iyice yine böyle yapacaklarsa bence başka yere git canım benim.

Ben de sabah kan verdim fetal dna için bakalım sonuç ne zaman çıkacak güzel sonuçlar gelsin inşallah
ben dun onu da verdım hayırlı sonuclar alacagız ınsallah. evet hem riskli gebeyım hem gıt gel ustelık bana kansulandırıcı ıcme de demedıler ben kendım bıraktım. bu amelıyatı herkes yapamıyor sadece o yuzden gıdıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…