Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bence doktoruna sor ben de gidip gelip çamaşırıma bakıyorum bişey var mı diye. 6. Haftada yerleşme lekesi yaşadım o günden beri kan sulandirici kullanmıyorum kestiler. ihmal etme bence.
Benim de 4. Ve 5. Haftalarda birer kez olmuştu kan sulandırıcıyı kesmiştim. Doktora 2 gün önce gittim o zaman her şey yolundaydı dün biraz dışarı çıktım böyle oldu sordum doktora olabilir sıcaktandır dedi 😓

Benim de 4. Ve 5. Haftalarda birer kez olmuştu kan sulandırıcıyı kesmiştim. Doktora 2 gün önce gittim o zaman her şey yolundaydı dün biraz dışarı çıktım böyle oldu sordum doktora olabilir sıcaktandır dedi 😓
Sicaktan lekelenme oluyor muymuş. Öyle bişey varsa ben hergun öğlen iğne olmaya gidiyorum iğnemi sabah saatlerinde yapmaya baslarim. . Sen bol bol dinlen. İçin rahat etmezse bir muayene ol yine.

Bilemedim ben de canım sen en hızlısından bi endokrinoloğa randevu al bence de o yönlendirsin seni. Hipotiroidim var benim onun kontrol altında olması gerekiyor düşük tehlikesinden dolayı ama hipertiroidi için doktor yönlendirir seni🙏🏼
Çok geçmiş olsun sanada. Sağlıcakla kucaklarımıza alalım inş 🙏

Benimde karnımda çok hissiyat yok normal mi acaba herkesin böyle mi oluyor. Şu an 8+4 günlük oldum. Çok az bisey hissediyorum.

izmirli hamişler yok mu tek izmirden ben miyim acaba
doktor ve hastane önerisi soracaktım :)
Ben 2010 yılında orada Çınarlı doğum hastanesinde doğum yaptım. Doktorum tahir özgüder idi. Hem genel cerrah hem de kadın doğum uzmanı. Ancak genel cerrahlıgı 20 yıl önce bırakmış. Alanında iyi. Bi araştır istersen. Özgüvenli ve güler yüzlü halden anlayan bir adam. Deneyimli en azından.

Merhaba güzel anneler ♥️ 8. Haftama girdim dün alt karnım agriyodu bugün de kasıkta batmalarim oluyor. Yaşayan var mı aranızda bu durumu. İlk haftalarimda yaşamıştım aynısını, şimdi yine başladı.
Çok normal. Ara ara olur. Şiddetli dayanılmayacak gibi ve uzun sürüyorsa o zaman doktora sormakta fayda var.

Kuşum bugun agrım oldu dr a gıttık normalde cumartrsıydı randevu kese bebek yolk hepsı cok guzel olusmus ama kanama alanı var dedı doktor dusuk tehdıtı varmıs cok uzuldum progestron verdı fıtıl olarak tam olarak nasıl kullancam yazarmısınız bana.o kdar uzuldumkı sormayı unuttum lekelenmem neden yok dedım kanama ıcerde kesenın yanında dedı,bı bakın cokmu buyuk kanama bısey olurmu?yıllık ıznımı alcam ıkı hafta daha dınlencem evde destinesiaa destinesiaa melegim can melegim can

Eklentiler

• IMG_4693.jpeg
    IMG_4693.jpeg
    138,3 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_4692.jpeg
    IMG_4692.jpeg
    133,8 KB · Görüntüleme: 52
Kızlar bugün ikinci muayenemi oldum. İlk muayenemde sat’a göre 6+1 olması gerekirken 5+5 çıkmıştı, birkaç gün geriden geliyordu. Bugün tam sat’la uyumlu çıktı yani 9+0 ☺️ gayet güzel günü gününe büyümüş dedi doktorum.

Bir sonraki randevum 9 ağustosta, 12.haftam oluyor. 1.trimesterın detaylı ultrasonunu yapacakmış, aynı zamanda nipt testi için de o zaman kan verecekmişim. Cinsiyetini de söylerim o ultrasonda dedi 😁 çok şükür her şey yolunda 🙏🏼

Kuşum bugun agrım oldu dr a gıttık normalde cumartrsıydı randevu kese bebek yolk hepsı cok guzel olusmus ama kanama alanı var dedı doktor dusuk tehdıtı varmıs cok uzuldum progestron verdı fıtıl olarak tam olarak nasıl kullancam yazarmısınız bana.o kdar uzuldumkı sormayı unuttum lekelenmem neden yok dedım kanama ıcerde kesenın yanında dedı,bı bakın cokmu buyuk kanama bısey olurmu?yıllık ıznımı alcam ıkı hafta daha dınlencem evde destinesiaa destinesiaa melegim can melegim can
Yavrum kesen gayet güzel maşallah minnoş da belli ediyo kendini sakın üzme. Bak bende de kist varmış. Nolcak diyorum bişe olmicak doğurcan gitcek dedi. Canım sıkıldı ama kanama falan yaparsa yapcak bişe yok dedim. O kanama alanı küçüle de bilir hiç belli olmaz sakın üzülme sen al iznini yat dinlen iş bile yapma. Bol bol dua et bebeğim🙏🏼 ek olarak progestan hiç kullanmadım fnd_50 fnd_50 bilir ama alttan alınca daha etkili oluyordu sanki

Benim mutluluğum buraya kadarmış kızlar 570’den 656 ya çıkmış sadece değer. Sağlıklı değil bence
Kuzucum hemen üzme kendini hiç belli olmaz dur bakalım bazı durumlarda değer toparlanıyor direkt hiç belli olmuyor cumartesi tekrar ver aynı saatte aynı yere anlaşılır. Bol bol dua edicem sana🙏🏼

Aslında bu hastaneye hiç güvenmiyorum. 106 dan 570 e çıkmıştı ikinci değer. Çok fazla gelmişti bana. Zaten eşim Burda bir kan vermişti değer tavan çıkmıştı sonra yan ilçede verdik aynı değer alakası yoktı. Aslında sıkıntılı yani . 570 çıktığında bile şüphe duymuştum. Bilmiyorum ağlamaktan helak oldum artık bekleyip göreceğiz
Başka yerde verme şansın varsa aslında çok iyi olur. Madem hastane şaibeli

Canım büyük degil kanama alanın benimki bundan büyüktü ilk 3 ay progesteron fitil kullandım sabah akşam vajinadan agızdan alma vajina daha etkili yat dinlen yenek ve lavabo dışında kalkma hemen geçer inşallah korkma

Merhaba kızlar nasılsınız? Bugün iş yerinde fenalaştım hastaneye gittik. Koku hassasiyeti var bende iş yerinde de silikon yaptılar bir yere inanılmaz baş dönmesi ve mide bulantısı yaşadım o yüzden 😞 hemen sorum verdiler şimdi iyiyim. Bebekte iyi büyümüş çok şükür 🙏 genetik testi sordum 11. Haftada dedi dışarıdan bir yere yönlendirdi beni. Osmangazi üniversitesi hastanesinde olanı sordum kesinlikle tavsiye etmiyorum yanlış sonuç veriyorlar iki hastama cinsiyet anormalisi dediler yok yere bir sürü üzüntü yaşadı aile dedi biri sormuştu oraya mı yaptırsam diye hatırlıyorum yazayım dedim 🤔

Merhaba ben de 8+4 deyim ve dünden beri alt karnım ve sırtım ağrıyor aynı zamanda bugün çok az kahverengi akıntı oldu doktor sıcaklardan olabilir dedi ama ben endişemi yok edemiyorum ilk gebelik ve çok isteyerek oldu sizce normal bir durum mudur yine de gideyim mi doktora?
ilk gebelikte olabilir canım rahim ilk defa büyüyor böyle ama dün bende de bır leke oldu bugun tekrar gittim göründüm ne kanama alanı vardı ne de bebekle ilgili bir sıkıntı. bana da sıcaklardan olabılır stres yapmıs da olabılırsın görunurde bır problem yok dedi

Kızlar bugün ikinci muayenemi oldum. İlk muayenemde sat’a göre 6+1 olması gerekirken 5+5 çıkmıştı, birkaç gün geriden geliyordu. Bugün tam sat’la uyumlu çıktı yani 9+0 ☺️ gayet güzel günü gününe büyümüş dedi doktorum.

Bir sonraki randevum 9 ağustosta, 12.haftam oluyor. 1.trimesterın detaylı ultrasonunu yapacakmış, aynı zamanda nipt testi için de o zaman kan verecekmişim. Cinsiyetini de söylerim o ultrasonda dedi 😁 çok şükür her şey yolunda 🙏🏼
aa çok sevındım. bu kadar erken cınsıyet söylerim diyen dr pek çıkmaz. ben dun verdim o kanı ınsallah sonuclarımız guzel gelir

Sicaktan lekelenme oluyor muymuş. Öyle bişey varsa ben hergun öğlen iğne olmaya gidiyorum iğnemi sabah saatlerinde yapmaya baslarim. . Sen bol bol dinlen. İçin rahat etmezse bir muayene ol yine.
Evet canım oluyormuş bencede sabah serinken git öğlen güneşi bu mevsimde iyice zararlı

X