Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

İnşallah artık olursun da son bulur bu gel git canım benim. Güzel sonuçlar alalım inşallah

Bak ya Funda sayesınde gormedıgım uzunn zamandır yüzleri goruyorum ben hatırlanırmıyım bilmem de cok mutlu oldum adına

Cnm nasıl gdıyor hamişlik

Cnm dur bakalım, değer düşük evet 2 katı artmamış ama belli de olmaz, eger kımyasal olsa bile sakın vazgeçme. Tekrar tüp bebek düşün cnm
Aslında bu hastaneye hiç güvenmiyorum. 106 dan 570 e çıkmıştı ikinci değer. Çok fazla gelmişti bana. Zaten eşim Burda bir kan vermişti değer tavan çıkmıştı sonra yan ilçede verdik aynı değer alakası yoktı. Aslında sıkıntılı yani . 570 çıktığında bile şüphe duymuştum. Bilmiyorum ağlamaktan helak oldum artık bekleyip göreceğiz

Kızlar merhaba, biraz canım sıkkın açıkçası. Dün birkaç tahlil yaptırmıştım Tsh düşük t3,t4 ise yüksek çıktı. Gebelikte tsh düşüklüğünün düşüğe sebebi olması gibi açıklamalar gördüm. Benim gibi bu sorunu yaşayan var mı ?

Tsh yüksekliği sıkıntılı diye biliyorum benim yüksek hemen ilaca başlandı düşsün diye uğraşıyoruz

Tsh yüksekliği sıkıntılı diye biliyorum benim yüksek hemen ilaca başlandı düşsün diye uğraşıyoruz
Çok geçmiş olsun. T3 ve t4 değerleriniz nasıldı acaba? Yüksek olmasında düşük olması da sıkıntı yazıyor internette. Özellikle düşük olması düşüğe sebep yazıyor.

Çok geçmiş olsun. T3 ve t4 değerleriniz nasıldı acaba? Yüksek olmasında düşük olması da sıkıntı yazıyor internette. Özellikle düşük olması düşüğe sebep yazıyor.
tsh değerin ne çıktı canım? Doktorunla konuştun mu?

Merhaba güzel anneler 8. Haftama girdim dün alt karnım agriyodu bugün de kasıkta batmalarim oluyor. Yaşayan var mı aranızda bu durumu. İlk haftalarimda yaşamıştım aynısını, şimdi yine başladı.

Merhaba tsh değerim 0.0102 çıktı. T3 4,63 T4 1,75.
Doktor 20 gün sonra tahlil tekrarı dedi ve endokrinden randevu al dedi. Ayrıntı yok bende o yüzden telaş ettim.
Bilemedim ben de canım sen en hızlısından bi endokrinoloğa randevu al bence de o yönlendirsin seni. Hipotiroidim var benim onun kontrol altında olması gerekiyor düşük tehlikesinden dolayı ama hipertiroidi için doktor yönlendirir seni

Merhaba güzel anneler 8. Haftama girdim dün alt karnım agriyodu bugün de kasıkta batmalarim oluyor. Yaşayan var mı aranızda bu durumu. İlk haftalarimda yaşamıştım aynısını, şimdi yine başladı.
Merhaba ben de 8+4 deyim ve dünden beri alt karnım ve sırtım ağrıyor aynı zamanda bugün çok az kahverengi akıntı oldu doktor sıcaklardan olabilir dedi ama ben endişemi yok edemiyorum ilk gebelik ve çok isteyerek oldu sizce normal bir durum mudur yine de gideyim mi doktora?

Bende de son günler de oluyordu, bugün 9.haftalık oldu bebişim. Doktora sordum ağrı şiddetli değilse ve kırmızı kanama yoksa sorun yok rahim genişliyor dedi.

Bence doktoruna sor ben de gidip gelip çamaşırıma bakıyorum bişey var mı diye. 6. Haftada yerleşme lekesi yaşadım o günden beri kan sulandirici kullanmıyorum kestiler. ihmal etme bence.

Bende de son günler de oluyordu, bugün 9.haftalık oldu bebişim. Doktora sordum ağrı şiddetli değilse ve kırmızı kanama yoksa sorun yok rahim genişliyor dedi.
Alt karnımın ağrısı dün vardı bugün yok ama bugün kasığımda var ağrı iğne batıyor gibi ve orada bir doluluk var umarım rahim genisliyodur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…