Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bu grubu görünce çok duygulandım 2024 Şubat anne grubu yöneticisiyim 🤭 taaa geçen seneye gittim ah mazi.. şimdi yan beşiğimde uyuyor ponciğim 😍 Zaman su gibi hızlıca geçiyor elinize alacak mis kokusunu içinize çekeceksiniz.. hepinize sağlıklı bir süreç diliyorum 🙏🏻💕

Merhabalar ☺ pcos ile baş etmeye calısırken iki tüpümde de hidrosalpenks tanısından sonra tüp bebeğe basladık, yumurta toplatıp tüpleri aldırdım . İlk transferimi oldum 3. Gün çift embriyo. 5 haziran esas test günümdü beta 515 ile buradayım. Daha kese mi keseler mi bilmiyoruz. İnşallah sağlıklı bir şekilde kucagımıza almak nasip olur 🌸

Hayırlı olsun hoşgeldin 💜

• Muhteşem
Reactions: dhn
Bende de öyle canım bizim doğumlar aynı hemen hemen 😍 benim de 5 şubat görünüyor. Adet 1 mayıstı. İnşallah yolk bebek kalp atışı hepsini aynı anda görürüz🥳
Benim de 8 Şubat görünüyor
Görünür diye düşünüyorum allahın izniyle normalde 6 hafta olunca gidecektm de sonuçlarımda yanlışlık çıkınca telaş yapıp acele ettm🥰 İnşallah güzel haberler alırsınız
herbirimiz, bekleyen isteyen umut eden herkes çok güzel haberler alsın amiiiin çok teşekkür ederim 🥰

Bu grubu görünce çok duygulandım 2024 Şubat anne grubu yöneticisiyim 🤭 taaa geçen seneye gittim ah mazi.. şimdi yan beşiğimde uyuyor ponciğim 😍 Zaman su gibi hızlıca geçiyor elinize alacak mis kokusunu içinize çekeceksiniz.. hepinize sağlıklı bir süreç diliyorum 🙏🏻💕
aa ne kadar iyi geldi yazdığınız, Allah bağışlasın bebeğinizi. Biz de bütün endişeleri atlatıp dünyaya getiririz inşallah🐞🤍

Sizin bebise de Allah uzun güzel sağlıklı ömürler versin inşallah 🥰

Merhaba anneler ve anne adayları ben buradayım galiba 🥹 BAT a iki gün var

Eklentiler

• IMG_2761.jpeg
    IMG_2761.jpeg
    69,1 KB · Görüntüleme: 36
belirtiler bir gidip bir geliyor, onlara takılma.
Doğru söylüyorsun saldım artık valla😁
Ocak anneleri deyim 9.haftaya gircem inşallah ama şuan hamile değilmişim gibi bı tek 4 kilo aldım bı anda sistim😂
Ödemdir ödem😁😁
Ben de 2 gündür aynı şekildeyim ağrım varken ağrım var acaba bebeğe bişey mi oldu diye korkuyorum yokken de yine aynı endişe korku 🤦🏼‍♀️
Olsa bir dert olmasa bir dert değil mi🤦🏼‍♀️
Benim kasık ağrım falan kayboldu ama göğüslerim şişmeye başladı
Sanırım sen benden öndesin gerçi

Ayy hoşgeldin canımm 💜
Göğüsler benim de şiş ve damarlı😁 5+3 olduk🐣
İçiniz rahat olsun mesela bende hiçbir zaman belirti olmadı
Haklısın canım bazen gidip gelebiliyormuş

X