Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Buraya mesaj attıktan sonra dayanamadım sonunda gittim nöbetçi doktora. 1 hafta geridendi Şuan 2 gün geriden geliyor dedi 10+1 dedi. Ayakları falan hareketliydi çok şükür. Birde burun kemiği organlar vs için 12. Haftada perinatolog
Muayenesi öneririm dedi. Şimdi Anadolu yakasında araştıracağım peritanoloji uzmanı tavsiyesi olan var mı

Başım valla bu konuda bende senin gibi düşüyorsan ne gelirse allahtan bende yaptırmayı düşünmüyorum ama doktorum illa yapalım derse de doktoruma karşı çıkmam

Ay sanada çok geçmiş olsun bulantı işi çok zor gece yatarken 2 prilam içmeye başladım daha iyi geldi. Yoksa gündüz işte beni çok zorlar.
y bende bulantıdan ölüyordum ta ki prilam ile tanışana kadar gece iki tane içiyorum gün içinde de çok sıkışırsam sabah bir akşam bir içiyorum doktorum 4 taneye kadar içebilirsin dedi

Ben takip ediyorum canım grubu. Günde bir kez vakit ayırıp hepsini tek tek okuyorumbulantılarım var. Ağzımın tadı hiç yok. Genel olarak da tadım yok halsizleşip enerjim gitti bu hamilelikte. 8 bitti. 4 hafta daha geçerse biraz rahatlarım hem düşük riski azalır hem de bulantı geçer diye ümit ediyorum. Senın operasyon ne zaman ? oglak_kadini

Canım iyi olmana sevindim. Epeydir yazmayinca merak ettim. Bulantısı halsizlik artık cekicez. Az kaldi dedigin gibi. Benim op. Perşembe. Bu sefer başarıp döneceğim. Oksurmeywcegim oeda

Canım iyi olmana sevindim. Epeydir yazmayinca merak ettim. Bulantısı halsizlik artık cekicez. Az kaldi dedigin gibi. Benim op. Perşembe. Bu sefer başarıp döneceğim. Oksurmeywcegim oeda
Hadi
Bakalım hayırlısıyla olsun bitsin inşallah. Benım de yaş ileri. Sanırım en yaşlı benim grupta temkinle bekliyorum köşeye sünüp:) 42yi dolduracağım ağustos sonunda. Torunu olan arkadaşım var:))

Yahu bu reklamlardan bana gına geldi. Yok mu daha az gormemın bir yolu. Gözlerim şaşı oldu. Resmen ekran dalga geçiypr gibi bi aşagı bi yukarı kayıyor. Bende mi sorun var:) çok abartı olmuş

Selam kızlar 9+2 deyim yurtdışında olduğum için burada sistem biraz farklı ve her zaman idrara da bakıyorlar, bende enfeksiyon çıkmış ilk idrarımı istedikleri için öyle verdim normalde gün icinde çok su içiyorum ama ilk olduğu için mi acaba böyle çıktı anlamadım ama hiç bir belirtim yok antibiyotik yazdılar 3 günlük kullanmam için günde 4 tane 50 gr dan 200 gr. yarın sabah başlayacağım herhalde bir sıkıntı olmaz, hiç belirtim olmadığı için şüphede kaldım açıkçası

Vajinal enfeksiyon belirti vermeyebilir. Benim önceki hamileligimde vajinal enf ile idrar yolu karışmış koriyoamniyonit oldu. Belirtim de yoktu. 25 haftalık bebeğimi erken doğurdum. Belirtim yok diyip ilacı icmemezlik etme.

Çok geçmiş olsun,
Yarın başlayacağım ama daha önce başıma gelmediği içinde emin olamadım tabi

sağlıkla bebeklerimize kavuşuruz inşallahh

Benim de 7 hafta 5 günlük oldu bebiş. Çok sık acıkıyorum ama biraz yiyince de hemen doyuyorum. Sürekli biseyler atıştırma isteği var bende. Bulantisi olmayanlar sizde de boyle mi durumlar
evet mide bulantım yok arada kokulardan öğürme geliyor ama genel olarak iyiyim çok acıkıyorum biraz yiyince de doyuyorum ben de :))

Günaydın kızlar. Yarın gidip bir sokla karşılaşmamak için bugün druma geldim. Kalp atışını 170 dedi iyi dedi ne oluyordu kız mı oluyordu 140 uzeri

Günaydın kızlar. Yarın gidip bir sokla karşılaşmamak için bugün druma geldim. Kalp atışını 170 dedi iyi dedi ne oluyordu kız mı oluyordu 140 uzeri
Kesem de kalp şeklinde bayıldım. 10+5 çıktı minnoşum.

Eklentiler

• 1000010797.jpg
    65,7 KB · Görüntüleme: 30
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…