Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Goguslerim şişti adet öncesinde bir de hafif damar görüntüsü vardı

Geç döllenme olmus olabilir canım

Öncelikle hayırlısı olsun inşallah Rabbim gönlünüzün muradını verir. benim hiç bir belirtim yoktu sadece reglm gecikti ama ara ara regl ağrısı gibi ağrılar oluyordum bugün de dediğiniz gibi hafif göğüs sızlamalarım oldu

anladim akintiniz varmiydi peki

Merhabalar öncelikle sağlıklı sıhhatli bir zamanda kavuşursunuz inşallah.benim reglim düzensiz olduğu için ona yoğunlaşmistim hamilelik aklıma gelmedi regl olup Dr a giderim diyordum kasik ağrısı ve göğüs ağrısı vardı bende

bnde pcosluyum 5aydır klomen kullanıyorum ama henüz hamilelik olmadı , geçen ay adete 6 gün varken ağrım vardı göğüslerim de ağrı vardı ama maalesef regli oldum, bu ay da 10/11 haziran gbi adet olmam gerekiyor hiç bi belirtin yok ne regli ağrısı ne bşy hiç bişey yok, belli ki yine olmadı .. klomeni kaç ay kullandın ve hamile kaldın? çok tebrik ederim bu arada bnm için de dua et

Kızlar doktordan çıktım şimdi. Kesen çok güzel yerde kist yok dedi. Yolku göremedi ama haftana göre normal görmememiz dedi. 5+1 ölçtü. Kan sulandırıcı iğne başlicaz dedi. 12 saat arayla aspirin ve iğne kullanıcam. 25ine de randevu verdi bayram giriyor araya diye.

Hadi gözümüz aydın

anladim cnm bu agrilar adete kac gun kala baslamisti her ay oldugu gibimiydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…