Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

arkadaslar mrb benimde regl gunum 10 haziran bu ay klomen kullandim bgn bel kasik ve alt karin agrim var birebir adet sancisi gibi okudugum kadariyla burda cogunuz hamile rica etsem belirtileriniz nelerdi paylasirmisiniz cok ihtiyacim var 6 yillik evliyim ve 5 yillik ugrasim var ama nasip olmadi henuz bu ay bnde tek fark yumurtlama sonrasi baslayan gogus agrim oldu sizlerin belirtisi nelerdi paylasirmisiniz hayirli olsun tekrardan
Goguslerim şişti adet öncesinde bir de hafif damar görüntüsü vardı

Ama ben şok içerisinde yım 21 Mayıs'ta kanda negatif ti 4 Haziran da pozitif çıktı değer aralığına göre 4 haftalık oluyur ama iki hastane arasında 2 hafta var🥹uzun oldu kusura bakmayın bu arada kan verdiğim İlk dün idrar testi de yaptım evde
Ama ben şok içerisinde yım 21 Mayıs'ta kanda negatif ti 4 Haziran da pozitif çıktı değer aralığına göre 4 haftalık oluyur ama iki hastane arasında 2 hafta var🥹uzun oldu kusura bakmayın bu arada kan verdiğim İlk dün idrar testi de yaptım evde
Geç döllenme olmus olabilir canım

arkadaslar mrb benimde regl gunum 10 haziran bu ay klomen kullandim bgn bel kasik ve alt karin agrim var birebir adet sancisi gibi okudugum kadariyla burda cogunuz hamile rica etsem belirtileriniz nelerdi paylasirmisiniz cok ihtiyacim var 6 yillik evliyim ve 5 yillik ugrasim var ama nasip olmadi henuz bu ay bnde tek fark yumurtlama sonrasi baslayan gogus agrim oldu sizlerin belirtisi nelerdi paylasirmisiniz hayirli olsun tekrardan
Öncelikle hayırlısı olsun inşallah Rabbim gönlünüzün muradını verir. 🫶 benim hiç bir belirtim yoktu sadece reglm gecikti ama ara ara regl ağrısı gibi ağrılar oluyordum bugün de dediğiniz gibi hafif göğüs sızlamalarım oldu

Öncelikle hayırlısı olsun inşallah Rabbim gönlünüzün muradını verir. 🫶 benim hiç bir belirtim yoktu sadece reglm gecikti ama ara ara regl ağrısı gibi ağrılar oluyordum bugün de dediğiniz gibi hafif göğüs sızlamalarım oldu
anladim akintiniz varmiydi peki

Merhabalar öncelikle sağlıklı sıhhatli bir zamanda kavuşursunuz inşallah.benim reglim düzensiz olduğu için ona yoğunlaşmistim hamilelik aklıma gelmedi regl olup Dr a giderim diyordum kasik ağrısı ve göğüs ağrısı vardı bende

Merhabalar kızlar öncelikle hepimizin güzel haberler aldığı günler olur inşallah.bende hamileyim ve büyük şok içerisinde öğrendim.sat 31 Mart ve pcosluyum düzenli pek reglim olmuyor maalesef ve genetik bir durum.en son doktoruma Şubat ayında gittim ve klomen kullandım.sonrasinda Ramazan'likta gitmek.istemedim Bayram dolayısıylada doktor bütün hastalarını normale bırakmisti .ve hala regl olmadığım için gidemedim.21 Mayıs ta başka bir kadın doğumcu ya söktürücü için gittim.kanda bakıldı negatif ti tarlusal verdi kullandım ve hala regl olmadım.sonra tekrardan gittim ultrason da baktı kan vermemi istedi hastahane de beklemedim hiç aklıma gelmiyor du eve geldim kendi doktorumu aradim sonuç negatif mı dedi e nabız a girdim Bir baktım değerim 193 şok oldum
bnde pcosluyum 5aydır klomen kullanıyorum ama henüz hamilelik olmadı 😔, geçen ay adete 6 gün varken ağrım vardı göğüslerim de ağrı vardı ama maalesef regli oldum, bu ay da 10/11 haziran gbi adet olmam gerekiyor hiç bi belirtin yok ne regli ağrısı ne bşy hiç bişey yok, belli ki yine olmadı 😔.. klomeni kaç ay kullandın ve hamile kaldın? çok tebrik ederim bu arada bnm için de dua et ❤️

Kızlar doktordan çıktım şimdi. Kesen çok güzel yerde kist yok dedi. Yolku göremedi ama haftana göre normal görmememiz dedi. 5+1 ölçtü. Kan sulandırıcı iğne başlicaz dedi. 12 saat arayla aspirin ve iğne kullanıcam. 25ine de randevu verdi bayram giriyor araya diye.

Kızlar doktordan çıktım şimdi. Kesen çok güzel yerde kist yok dedi. Yolku göremedi ama haftana göre normal görmememiz dedi. 5+1 ölçtü. Kan sulandırıcı iğne başlicaz dedi. 12 saat arayla aspirin ve iğne kullanıcam. 25ine de randevu verdi bayram giriyor araya diye.
Hadi gözümüz aydın 🫶

Kese böyle sağda minik belli belirsiz bir şey gördü yolk olabilir 2-3 gün sonra kesinleşir dedi

Eklentiler

• IMG_2620.jpeg
    IMG_2620.jpeg
    128,2 KB · Görüntüleme: 55
Merhabalar öncelikle sağlıklı sıhhatli bir zamanda kavuşursunuz inşallah.benim reglim düzensiz olduğu için ona yoğunlaşmistim hamilelik aklıma gelmedi regl olup Dr a giderim diyordum kasik ağrısı ve göğüs ağrısı vardı bende
anladim cnm bu agrilar adete kac gun kala baslamisti her ay oldugu gibimiydi

X