Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar bıgun doktor kontrolum vardı 2 hafta sonra sına fetal dna testi yapalım dedi doktorum sizin doktorlarınız fetal dna mı öner di yoksa ikili testi mi sizler hangisini yaptırmayı düşünüyorsunuz
Genelde iyi olan tum doktorlar fetal dna yi oneriyor bir tek diye biliyorum eger yaptirma imkaniniz varsa, ben de fetal dna yaptiricam

Hanımlar merhaba, konu bana aktarılmış. Listede olmayan, yeni eklenecek ya da durumunda değişiklik olanlar bana bilgi verebilir mi? Akşama kadar yazacaklarınızı akşam toparlayacağım.
Canım benide ekleyebilir misin zahmet olmazsa. Yas 36, 3. Bebek, sat 1 ağustos. Keseyi 4+3 te gördüm lzt kalp atışı için randevum var. Kilo 93😔

Allah yardımcımız olsun çok ama çok zor ya, zencefille ilgili cekinceler var diye eşim istemiyor doktoruma yazdım bakalım , siz ilaca başladınız mı etkisini gördünüz mu
Zencefili bana doktor önermişti hatta zencefilin hamilelik bulantısına iyi geldiği bilimsel olarak da kanıtlanmış diyerek önerdi bende ona istinaden kullandım ama siz yine de doktorunuza sorun bugün ilacı içmeyi düşünüyorum ama hala içmedim nereye koyduğumu bilmiyorum eşim uyansın almaya göndereceğim 🤣

Zencefili bana doktor önermişti hatta zencefilin hamilelik bulantısına iyi geldiği bilimsel olarak da kanıtlanmış diyerek önerdi bende ona istinaden kullandım ama siz yine de doktorunuza sorun bugün ilacı içmeyi düşünüyorum ama hala içmedim nereye koyduğumu bilmiyorum eşim uyansın almaya göndereceğim 🤣
Zencefil benim midemi daha da bulandırdı ya 😂😂 ballı da denedim, ondan da vazgeçtim durumu kabullendim artık 😂😂

Doktorumla konuşmadım ama ben fetal dna yaptırmayı düşünüyorum 2 li testin doğruluk oranı çok düşük birde ben şehir hastanesine gidiyorum en azından fetal dna testini yaptırayım diye düşünüyorum. Sürecimi şehir hastanesinde tamamlayacağım sadece arada özele gidip ekstra muayene olmayı, ayrıntılı ultrason için iyi ve bilindik kliniği olan bir doktora gitmeyi birde fetal dna yaptırmayı düşünüyorum. Zaten şehir hastanesindeyim bir masrafı yok en azından ekstra bunları yaptırmalıymışım gibi geliyor
tşk ederim bizde düşünme aşamasındayız 12.500 tl dedi doktorum mecburda tutmadı zaten

Genelde iyi olan tum doktorlar fetal dna yi oneriyor bir tek diye biliyorum eger yaptirma imkaniniz varsa, ben de fetal dna yaptiricam
Şimdiye kadar duymadım da cevremde 1 sene içinde cok doğum yapan oldu kimseden böyle bir test istemeyince ben de bir düşünceye kapıldım onda. Sizlere sormak istedim imkanız var eşim yaptıralım diyiyor zaten benim kafam karıstı o yüzden saol yorumunuz için

Mart ayi grubunda yazilmisti hatta ParlayanGece ParlayanGece oraya gidecekti sanirim, eskisehirde 450 tl yaziyordu nipt icin fetal dna icin daha dogrusu :) o daha iyi bilgi verecektir

Merhaba, evet ben aradım Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi ni 440 TL muayene ücreti diğer her şeyi sgk karşılıyor dedi. Fetal DNA için . Ben düşünüyordum Burada vereceğim paradan daha makul fiyata geliyor. Doktorum bile gider yaptırır üzerine yemek bile yersiniz burada olana kadar dedi. Ama güvenilir mi bilmiyorum? Yani sonuçları sanırım tekrar oraya almaya gidiyormuşuz o da sıkıntı gibi. Bu konu da kararsızım. Tıp fakültesi olduğu için yaygınlaşması adına bu kadar uygun yapılıyormuş sanırım

Merhaba, evet ben aradım Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi ni 440 TL muayene ücreti diğer her şeyi sgk karşılıyor dedi. Fetal DNA için . Ben düşünüyordum Burada vereceğim paradan daha makul fiyata geliyor. Doktorum bile gider yaptırır üzerine yemek bile yersiniz burada olana kadar dedi. Ama güvenilir mi bilmiyorum? Yani sonuçları sanırım tekrar oraya almaya gidiyormuşuz o da sıkıntı gibi. Bu konu da kararsızım. Tıp fakültesi olduğu için yaygınlaşması adına bu kadar uygun yapılıyormuş sanırım
Cidden çok uygun acaba güvenilir mi hızlı trenle 2 saatte gidebilirim o yüzden cazip geldi 😅

Cidden çok uygun acaba güvenilir mi hızlı trenle 2 saatte gidebilirim o yüzden cazip geldi 😅
Bizde bunu düşündün hızlı trenle ama güvenilir mi bilmiyorum. Gitmeden ara mutlaka gün veriyorlarmış. Sanırım yaptırdıysan ikili test sonucunu da görmek istiyorlarmış

Şimdiye kadar duymadım da cevremde 1 sene içinde cok doğum yapan oldu kimseden böyle bir test istemeyince ben de bir düşünceye kapıldım onda. Sizlere sormak istedim imkanız var eşim yaptıralım diyiyor zaten benim kafam karıstı o yüzden saol yorumunuz için
Aslinda yaptiran cok insan var. Benim de cevremdeki herkes yaptirdi daha once. O yuzden yaptirin bence hem iciniz rahatlar, hem cinsiyeti kesinlestirirsiniz :KK200:

Güzel Anneler, ilk güncellemeyi yaptım tablomuza, bana tabloda eksik olanlar bildirim yapmaya devam etsinler lütfen.
ilk sayfaya eklememizi istediğiniz yeni bir bilgi varsa paylaşın lütfen.

Çok uygun öyleyse 450 lira ne ki? 1000 dolarlardan bahsediliyor fetal DNA için. Ben Ankara'da oturuyorum hızlı trenle git gel yapabilirim ama nasıl randevu alınır bilginiz var mı?

Fiyat çok makul, ben kalkar giderim istanbuldan, dediğin gibi yer içer dönersin ama kafalarda tek soru, güvenilirliği… dilerim güvenilirdir

bugün intergen şirketi ile görüştüm, geniş panel fiyatına 12.000 TL dediler. yarın kan vericem bi aksilik olmazsa

Çok uygun öyleyse 450 lira ne ki? 1000 dolarlardan bahsediliyor fetal DNA için. Ben Ankara'da oturuyorum hızlı trenle git gel yapabilirim ama nasıl randevu alınır bilginiz var mı?
Osmangazi üniversitesi tıp fakültesini arayın, genetik bölümüne bağlanın. Aradığınızda bilgi veriyorlar

Kızlar Osman Gazi tıp fakültesini şimdi aradım 444 TL sigortalıysanız ve en erken 12. Haftada yapılıyormuş ve yine en erken 11. Hafta gibi arayıp uygun zaman diliminde size randevu veriyorlar. Sonuçlar için yine elden almaya hastaneye gidiyorsunuz. Sadece bir kan alımı varmış

X