Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ben kilo verdim 🙄 7-8 kg fazlam vardı. Mide bulantısı , kusma , iştahsızlık 3.5 kilosunu götürdü .
Bazı kişiler ilk aylarda kilo vermek normal diyor 🥴
Ben ne ultrason biriktiriyorum, ne defter , ne anı , ne fotoğraf. İlk hamileliğim ama neden böyle isteklerim yok bilemedim 🤦🏻‍♀️
Annem şimdi bak bunlar senin ultrasonlarin diye önüme koysa 35 sene bunları mi sakladin gerçekten derim sjsjsj
Tam bir ruhsuz olabilirim 😁
Yoo öyle düşünmeyin bu şekilde düşünmekte normal , böyle şeylere çok önem vermemekte😌 Ben oldum olası detayların aşığıyım annem ultrason fotoğraflarımı biriktirmemiş ama her anımı fotoğraflamış, kundağımı saklamış😍

Ben de kapatabildigim kadar kapiyorum hirkalarla bol ustlerle😬

Oyshonun comfortlux flare tall versiyonu ispanyol pacalari cooook rahat. Tayt gibi de durmuyor dokusu dolayisiyla. Ben iste onu giyiyorum bu hafta kimse anlamiyo bi de asiri rahat🌸 dediginiz gibi kotlar sikiyor ben de hic rahat edemiyorum sanki bebis icerde sikisiyo gibi geliyoo😬 Ona bakin derim🙏🏻
Hahaha valla bende kot giyemiyorum ya sanki sıkışmışım gibi oluyor, bende kilo verdim ama karnım şişti 😂

Kızlar selamlar, günler sonra buralara bi uğrıyım dedim, benim gibi bulantı sikayetleri olanları görünce de yazmadan gecemedim. Daha önce aktif oldugum dönem de bulantılarım kötü diyordum zaten herkes güzel güzel beslenirken cubuk krakerle gün geciriyordum zaten bu 9 haftalık süreçte 1 kilo verdim bile. 2 gündür yatmadan 1 tane Prilam dr iciyorum ve mucize bir seymis nasıl rahatladım anlatamam sizlere🤩 Bana doktorum aslında en basında yazmıstı ama ben nedense ilac icmiyim diye almıyodum meğer zaten hamileler icin bulantı ilacıymıs icinde vitamin bile varmıs, zaten zararlı olsa doktor neden versin benimki de kafa iste.. Ama yani 2 gündür normal yemek yiyorum bulantısız gün geçirmek ne güzelmis hatırladım resmen, nazar degmesin diyim🧿 Bu sekilde olanlarınız varsa doktorunuza danısın mutlaka, insallah sizlere de sifa olur🩷
Beni prilam da kesemedi 🤦🏻‍♀️ gece 2 tane sabah 1 tane verdi.
Onu da içemiyorum 🤦🏻‍♀️ hapı alirken içtiğim su bile midemi bulandırıyor.
Ben mi nazlıyım , bilmiyorum

Bana da yazdı ama bende kullanmıyorum bende aşırı uyku halsizlik yapıyo sevmedim hiç 😂 çalışamıyorum o şekilde

Ben de kapatabildigim kadar kapiyorum hirkalarla bol ustlerle😬

Oyshonun comfortlux flare tall versiyonu ispanyol pacalari cooook rahat. Tayt gibi de durmuyor dokusu dolayisiyla. Ben iste onu giyiyorum bu hafta kimse anlamiyo bi de asiri rahat🌸 dediginiz gibi kotlar sikiyor ben de hic rahat edemiyorum sanki bebis icerde sikisiyo gibi geliyoo😬 Ona bakin derim🙏🏻
Teşekkür ederim bakıcam mutlaka 😎

Ah kıyamam çok geçmiş olsun:KK43: Bana doktorum prilam etki etmezse metpamid de kullanabilirsin günde 3 taneye kadar demisti bir sorun isterseniz.
Herkesin o kadar farklı ki deneyimi hic naz falan değil bu, kimisi cok daha rahat kimine cok daha zor. İnsallah en yakın zamanda rahatladıgınız dönem gelir🙏🏻

Bana da yazdı ama bende kullanmıyorum bende aşırı uyku halsizlik yapıyo sevmedim hiç 😂 çalışamıyorum o şekilde
Evet haklısınız ben gece yatmadan iciyorum ve hemen uyku yapıyor uyuyorum sabaha bir sey kalmıyor ama gündüz icmek zorunda kalsam cok sersemlestirir ben de calısamam kesinlikle. Hatta gecen gün gündüz metpamid icmistim o bile baya uyku hali yaptı günüm mahvoldu

7+2 deyim , kese, bebeği ve kalp atışını duymuştuk, bulantım olmadı hiç, göğüs hassasiyetim vardı gittikçe azaldı bugün neredeyse yok gibi çok endişeleniyorum 😥

Ay kızlar benimde iki haftadır bulantılarım var bugün tam 8 haftalık ama tutuyorum kusmutorum daha öncede bahsetmiştim kusmaktan korkuyorum sevmiyorum çok zorlanıyorum kusarken of ne biliyim neyse . Buara bir de aşırı şekilde koku hassasiyeti yemeklere felan değil de mesela bulaşık makinesi temiz de olsa kirli de olsa açar açmaz öğürüyorum ve bulaşık deterjanı Allahım kokusu bambaşka birşey gibi geliyor delircem değiştireyim diyorum da muhtemelen yine aynı olacak hepsi aynı kokuyor bulaşık deterjanları sonuçta farklı kokulusu yoktur. Ama bana nasıl kötü geliyor ve maalesef her işimiz de mutfakta sürekli bezi yıka bulaşıkları yıka derken her deterjan dökülme zor tutuyorum kusmamak için. Biran önce geçse de inşallah 🙏ben buarada kilolu hamile kaldım 1.58 boy 70 kilo ile kaldım dün 70.80 felan çıktı aç karnına . Muhtemelen bir kilo aldım daha 8 haftalık umarım çok almam ya biraz dikkat etmem lazım. İlk gebeliğimde de kızımda da aynı kilo ile hamile kalmıştım 83 ile doğuma gitmiştim normal bir kilo alımı olmuştu inşallah şimdi de 80-85 i geçmem ya

7+2 deyim , kese, bebeği ve kalp atışını duymuştuk, bulantım olmadı hiç, göğüs hassasiyetim vardı gittikçe azaldı bugün neredeyse yok gibi çok endişeleniyorum 😥
Bi dönem benim de öyle çok korktum tüm belirtilerim gitti sonraki hafta bomba gibi geldi 😂 endişe yapmayın her gün aynı olacak diye bir şey yokmuş 😍

Kızlar selamlar, günler sonra buralara bi uğrıyım dedim, benim gibi bulantı sikayetleri olanları görünce de yazmadan gecemedim. Daha önce aktif oldugum dönem de bulantılarım kötü diyordum zaten herkes güzel güzel beslenirken cubuk krakerle gün geciriyordum zaten bu 9 haftalık süreçte 1 kilo verdim bile. 2 gündür yatmadan 1 tane Prilam dr iciyorum ve mucize bir seymis nasıl rahatladım anlatamam sizlere🤩 Bana doktorum aslında en basında yazmıstı ama ben nedense ilac icmiyim diye almıyodum meğer zaten hamileler icin bulantı ilacıymıs icinde vitamin bile varmıs, zaten zararlı olsa doktor neden versin benimki de kafa iste.. Ama yani 2 gündür normal yemek yiyorum bulantısız gün geçirmek ne güzelmis hatırladım resmen, nazar degmesin diyim🧿 Bu sekilde olanlarınız varsa doktorunuza danısın mutlaka, insallah sizlere de sifa olur🩷
Bende prilam içiyorum sabahları 1 tane . Ama ilk içmeye başladığım 10 gün cennette gibiydim. Taaa ki vücudum ona alışana kadar. Artık tınlamıyor bile ilacı. Yine kötüleştim yani

Bende prilam içiyorum sabahları 1 tane . Ama ilk içmeye başladığım 10 gün cennette gibiydim. Taaa ki vücudum ona alışana kadar. Artık tınlamıyor bile ilacı. Yine kötüleştim yani
Ah gerçekten mi, benim de 3. günüm çok rahattım insallah bozulmaz :KK43: Sizin kaçıncı haftaydı? İlk trimesterın bitmesine az kaldıysa insallah sonrası rahat olur..

Bana da doktor verdi ama hiç içmedim zaten ilaç içme konusunda felaket kötüyüm tutması işkence gibi oluyor zaten etki etmez diye düşündüm siz böyle yazınca denemek istedim ama kararsız kalıyorum 🤷‍♀️

X