Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar, ben 8 haftadayım sadece yakınlarımıza söyledik. Aranızda benim gibi olup söylemeye çekinen var mı?
Ben de sadece yakınlarıma söylemiştim üstelik henüz dört haftalıkken onlar yaymıştı diğer kişilere bizim buralarda böyle kişi kendisi çekinirse söylemeye anne veya kız kardeş söylüyorlar çevreye başta çekindim de attık çekinmeden rahatça söylüyorum nedense

Ne zaman gideceksiniz memnun kalırsanız bende ona giderim keçiörende başka yakın yer yok zaten Mecidiye ya da belediyeye yakın mısınız
Netlestiremedik henüz gününü ama bu hafta sonuna kadar gidicez mutlaka tabiki memnun kalirsam söylerim. Insallah da memnun kalirim yaa. Dogum paketi seklinde alıp bu hastanede devam etmeyi düşünüyorum. Bakalim nasip insallah enerjilerimiz tutar yok ben esertepe taraflarina daha yakınım. Bide lokman hekim etlik var daha asagida. Aslinda arkadasim gidip memnun kaldi ama ben biraz mesafeliyim oraya karsi eskilerden kalma birkac olumsuz seyden dolayi. Onun dışında daha merkezi yerler var iste tercih edilecek. Cukurambar taraflari gibi. Orda da genelde klinikleri var doktorlarin dogumu baska hastanede yapiyorlar ama tabi dogum paketi alinca dogum dahil olmuyor onlarin paketlerinde de. Epey karisik bir konu

Kızlar, ben 8 haftadayım sadece yakınlarımıza söyledik. Aranızda benim gibi olup söylemeye çekinen var mı?
Ben benn hic kimseyle paylasmadik daha ailelerimizle bilee. Doktora gittigimde keseyi gördüğümüzde sorduk soyleyelim mi diye o da bize kalp atışını duyalim öyle soylersiniz simdi soylemeyin kimseye dedi. Bizde söylemedik. Bu hafta insallah kalp atışına gidersek soylemeyi düşünüyoruz ama sadece ailelerimize ve benim bir arkadasim biliyordu istedigimi ona soylicem. Onun dışında 3 ayı tamamlamayi düşünüyoruz söylemek icin. Aslinda soylesek de birsey olmaz ama ne bileyim zor kavustuk biz bebisimize ben biraz tedbirli davraniyorum galiba ondan. Gerçekten hem herkese söylemek istiyorum hem hic kimse bilmesin

Canim gecmis olsun. Neden oluyor acaba sende bu tekrarliyor. Kan falan baktilar mi belki birsey varsa. Ağlama sakin ol insallah saglikla kolaylikla gecsin sürecin. Multivitamin kullaniyor musun ?

Hayır tabiki kuzum normal bir değer döllenme gününe göre değişir o hem ama haftana uygun gibime geldi gitsen hastaneye kese görünür
Ay inşallah ya biraz canım sıkıldı açıkçası. önceki sonuçla karşılaştırınca 5 gün var arada her gün 2 katı artmamış oluyor. 5+2 olduk. 10 ekime gün verdi doktorum.

Ay inşallah ya biraz canım sıkıldı açıkçası. önceki sonuçla karşılaştırınca 5 gün var arada her gün 2 katı artmamış oluyor. 5+2 olduk. 10 ekime gün verdi doktorum.
5 gün önceki verdiğin kanda kaç çıkmıştı doktorun sorun yok dediyse yoktur kuzum inşallah

Biz kalp atışını duyduk şuan 8+1 deyiz. Bazen herkes bilsin istiyorum gerçekten bazende kimse bilmesin aynı duygular canım

Biz kalp atışını duyduk şuan 8+1 deyiz. Bazen herkes bilsin istiyorum gerçekten bazende kimse bilmesin aynı duygular canım
Aynen ya hep ayni duygularla savaşıyoruz bence istediklerinize simdi soyleyin. Bilse de bir sey degismeyeceklere de gec söyleyin ben oyle yapcam galiba

Canim gecmis olsun. Neden oluyor acaba sende bu tekrarliyor. Kan falan baktilar mi belki birsey varsa. Ağlama sakin ol insallah saglikla kolaylikla gecsin sürecin. Multivitamin kullaniyor musun ?
İdrara ve kana bakıldı bişey çıkmadı canım hamileliğin bana etkisi herhalde ama zor geçirdim gerçekten, Rabbim herkesin yardımcısı olsun yok kullanmıyorum canım Bi süre bişey de kullanmam sanırım çünkü benim bünye kaldırmıyor hep yan etkisi oluyor

Benim sigortam var bu yüzden çok düşük tutarla muayene oluyorum siz ne kadar muayene oldunuz medicalde?

Iyi canim birsey cikmamasi iyi olmus en azindan. Demek ki bebisin birazcik yaramazlik yaparak geçirecek süreci. Canim multivitamin doktor öneriyor direkt gebe kalinca ya ondan sordum. Kullanman iyi olur sanki doktoruna sor yine de tabi.

Valla benimki tamamen hamile kaldıktan sonra yüzümdeki sivilceler azaldığı için 'erkek çocuk güzelleştirir' teoremine dayanıyor eşim de erkek istiyor ama ben kız istiyorum nasip kısmet

Benim sigortam var bu yüzden çok düşük tutarla muayene oluyorum siz ne kadar muayene oldunuz medicalde?
Henüz muayene olmadim ben Medicalpark da ama 1515 ve 2115 tl arasinda degisiyor muayene tutarı. Ben dogum paketi yapmayi düşünüyorum doktoru seversem. Sizin dogum teminatli miydi sigorta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…