Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bir sorun var tahmini doğum tarihlerini şu an yazamıyorum imleç kayboluyor ve yazılmıyor onu merak etmeyin not aldım bir kaç güne tekrar güncellerim

Kızlar bzler çok yakınız kalp atışı icin ne zaman gideceksiniz randevu aldiniz mi? Ve belirtileriniz neler şuan neler yaşıyorsunuz? Mervenur277 visneliturta34
Bana doktorum haftaya gel bakalım dedi bu önümüzdeki hafta içi ama meğersem kongrede olacakmış o hafta yokmuş hastanede. 7 Ekim pazartesi ye aldım canım randevuyu insallah duyulur o zamana su an 5+2 yim ben açıkçası çok bi belirtim yok şu an

Bende bugun 5+0 dayım. Benim regl donemi kasık ve bel ağrım cok oldu şuan hafifledi ondan sormak istedim aksi birşey olmasindan korktum açıkçası. Gogus hassasiyetim devam ediyor birde. Daha önce bir dış gebelik geçirdim sonlandırıldı kese gorunmemisti bu ikinci gebeliğim ondan sebep erken gittim doktora keseyi gördük çok şükür Çarşamba gunu yine randevum var ama kontrol randevusu verdi doktor kesenin gelişimine bakariz dedi. Cok merak ediyorum

Kızlar bzler çok yakınız kalp atışı icin ne zaman gideceksiniz randevu aldiniz mi? Ve belirtileriniz neler şuan neler yaşıyorsunuz? Mervenur277 visneliturta34
Kuzum ben pazartesi başka bir doktora da danışacam bundan pek memnun kalmadım kan sulandırıcı falan konusunda içimde bir rahatsızlık hissi var o ne zaman belirler de çağırırsa artık haber ederimmm

Kuzum ben pazartesi başka bir doktora da danışacam bundan pek memnun kalmadım kan sulandırıcı falan konusunda içimde bir rahatsızlık hissi var o ne zaman belirler de çağırırsa artık haber ederimmm
Benim daha test falan yapmadi erkendi sanırım sadece bilgilerimi aldi keseyi gorduk haftaya görüşelim dedi. Siz yaptırdınız mi? İlac mi verdi ? Ben elenatal 1 kullanıyordum devam et dedi hem vitamin minarel var hem folik asit içinde baska birşey konuşmadık

Kuzum bende kan pıhtılaşması var üç düşükten sonra genetik bölümünde yapıldı bu test onun dışında demir ve tiroid ilacı verdi ben sağlık ocağında kayıt yapılsın diye kan vermiştim

Anladım canım anlasabildigin cevap alabilecegin doktor bulmak cok önemli 9 aylik bir yolculuğa çıkıyoruz kolay değil. Rabbim sağlıkla kavuştursun

Hiç korkma canım çok haklısın insanın başına bi kere olumsuz bisey gelince öyle stres çok oluyor. Benimde ilk hamileliğim düşükle sonuçlanmıştı. Sonraki hamileliğimi hep korkarak geçirdim bisey olursa diye o yüzden çok iyi anlıyorum seni canım. Ama hiç korkma her hamilelik farklı bir macera gerçekten. Vücudumuz da yavaş yavaş alışıyor bu duruma o yüzden belirtilerimiz azaldı şu an. Yakında mide bulantılarımız başlar sağlıkla alalım kucaklarımıza bebişlerimizi insallah canım

Aminn canım inşallah evet 6.hafta başlıyormuş mide bulantıları sürekli doktora gidesim var noldu ne kadar büyüdü merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…