Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba ben 9+1 haftalık gebeyim kalp atışını keseyi vs gördük. Ama benim belirtilerim çok az normal mi, göğüs ağrım vardı ara ara oluyordu ama şu an sadece gözle görülür bir şişlik mevcut inceden bel ağrısı vs sulu salçalı yemek yiyememe halsizlik gibi . Ama öyle mide bulantım kusmam vs yok normal mi bu durum

Ay ben de dun doktor randevum vardi 6+5 oldum bugun, dedim hic belirtim yok normal hissediyorum bu beni korkutuyo dedim. Dedi ki hamilelik kisisel bir sey olmuyosa sanslisin kendini strese sokma dedi:) normalmis yani. Zaten eger 6. Haftada cok semptom yasamadiysan, yeni semptom yasamazmissin. Giderek de azalirmis. Belki senin de azalmistir

En yoğun yaşadığım 6 ile 7 hafta arasıydı sonra sakinleşti ama göğüs ağrım hep vardı şu an yok denecek kadar az sadece büyümesi söz konusu ay bilmiyorum sürekli bi belirti arıyorum bişey mi oldu diye tedirgin oluyor insan

Canım hayırlı olsun onaylanmış grubu alışın kazen tarafından. Ne zaman uygun olursan yaz bize bilgilerimizi öyle yazalım canım
Sağol kuzumm evet şimdi fark ettim ben de hastaneden çıktım eve geçiyorum ikindiden sonra falan söylerim beni etiketleyerek yazarsanız çok iyi olurkeseyi gördüükkk

İnşallah benim de 6.haftadan sonra başlamaz ya çok korkuyorum mide bulantısı kusmalı belirtilerden. Kramp ağrı hadi çekilir.

Gogus acisi geciyormus ama o normal. Ben de ayni sizin gibiyim. Belirti gectikce risk artiyor saniyorum ama oyle degil. Bir de hafta gectikce dusuk riski yapma da azaliyormus. O yuzden iciniz rahat olsun. Allahin izniyle 10. Haftadan sonra bir sey olmaz. Bir dahaki kontrolunuz ne zaman?

Sigara kullanan arkadaşlar var mı ben azaltamıyorum ya siz neler yaptınız kendimi çok suçlu hissediyorum
ben kullanıyordum ama ögrendıgımde bıraktım sonra ki haftalarda da zaten koku hassasiyetım oluştu suan bırak içmeyi kokuyorsun diye eşime bile yaklaşamıyorum.. darısı başına canım

Kızlar hepinizi not aldım sorun var galiba bazı bilgileri giremiyorum bir sata falan sonra tekrarlayayım

İnşallah benim de 6.haftadan sonra başlamaz ya çok korkuyorum mide bulantısı kusmalı belirtilerden. Kramp ağrı hadi çekilir.
Valla ben dün 6.haftaya girdim ve biraz mide bulantım oldu doktor prilam yazdı bugün de kafam da Bi sallantı halsizlik var sabahları iştahım hiç yok bulantı dan çok korkarım

İnşallah bakalım. 12. Haftada ama bi hafta daha anca dayanabilirim gibi haftaya bi gidip görsem iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…