Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Aynen benim gördüğüm de hep bu fiyatlardaydi 90 100 bin gibi. Yani bu kadar yüksek fiyat mi olur el insaf... bide cok karsilasiyorum mesela bankoda gelen hastaya verilen cevaplara, bunu sigortaniz kapsamiyor 1500 lira vereceksiniz diyor. Ne yapsin insanlarda o an yaptiriyorlar.. vallahi soygun. Dogum paketi yine bir nebze daha iyi benim düşüncem

Ya kesinlikle biraz büyüse iyice yerlesse aklimizdaki soru isaretleri biraz daha kaybolur. Daha rahat oluruz. Su an gaz sancisindan korkar vaziyetteyiz. Vallahi bu sabah uyandim 5bucuk gibi karin agrisiyla kasıklarım agridi ağrıdı korktum mesela. Sonra dalmisim geri uykuya ama insan hemen endise duyuyor.
Hadi bakalim güzel haberlerle gel hersey yolundadir insallah bende gittim geldim.
Fetal dna ile alakali bilgiledirme yaptir doktorumuz birde 2li tarama ile ilgili. 1 ay sonra kontrole cagirdi. Simdi 1 ay bekleyelim bakalim

beklemekte cok zor hep iyimi diye düşünüyorum bende 4 hafta sonra gideceğim nasıl bekleyeceğim bilmiyorum her dk endişe bebiş nasıl neler dedi doktor

beklemekte cok zor hep iyimi diye düşünüyorum bende 4 hafta sonra gideceğim nasıl bekleyeceğim bilmiyorum her dk endişe bebiş nasıl neler dedi doktor
Ayy kesinlikle yaa insan düşünüp duruyor ağrım azaldı veya artti acaba niye oldu diye kafada bir sürü soru isaretleri 1 ay uzun bir süre huniyi takmayiz insallah bu arada
Çok şükür bebişimiz iyiymis 7+6 yız bugun 8 hafta sayabiliriz diyerek muayene etti. Kese icerisinde hala yolk sac oldugunu söyledi hala ondan besleniyor su an minik oldugu icin dedi. Vajinal bakmadigi icin cok net goremeyiz ama baş kısmı su taraf falan diye anlattı. Minik bir sey rabbim saglikla kolaylikla kucagimiza aldirsin inşallah
Fetal dna bilgilendirmesi yapti birde. 2li tarama tarihi geliyor dedi sanirim 10.haftada oluyormus ama benim sonraki randevum 12.haftaya geliyor gec olur mu bilemedim. Gerci fetal dna yaptirmayi düşünüyoruz o zaman gerek kalmiyormus heralde tarama testlerine

Sadece magnezyum için erken olabilir verilen ilaçlar tamamen vitamin değil sonuçlarına göre yazmıştır dvitin düşüktür demirin falan ondan yazmıştır normalde zamanı evet değil gebelik öncesi düşük değerlerle başladıysan kullanman gerekiyor canım

İkili tarama ve fetal dna 12 haftada oluyor erken olamazsan doğru bilgiler zaten çıkmaz

Ayyyy çok tatlı maşallah minigimize Evet benim mesela suan hic birşeyin yok bir geliyor bir gidiyor 4 hafta nasıl dayanacagim bilmiyorum benimde diger randevu 10+ lara denk gelecek daha testlerle ilgili konusmadik biz o gün konuşuruz sanırım Rabbim saglikla kucağımıza almayı nasip etsin

bu 3 gebeliğim oğlum 9 yaşında hiç bir şey hatırlamıyorum onun zamanından otomatikman panikliyorum

Kızlar toksoplazma konusuna güncelleme getireyim. Daha önce toksoplazma igm ve igg pozitiv çıktığından ek olarak avidlik testi istemişti doktorum. Bugün cevap geldi avidlik testine göre virüsü çok daha önceden geçirmişim ve tehlikeli bi durum kalmamış artık.
Benim gibi pozitiv sonuç görüp telaşlanacak olanlar, kesinlikle korkmayın, avidlik testine kadar kesin bişey belli olmuyor

Amiiinnn saglikla pamuk gibi gecirecegimiz hamileligimiz olsun da saglikla kolayca kucagimiza alalim bebislerimizi
Bizim doktorumuz bugun de zaten sonraki kontrolde konusuruz dedi ama sonra konuyla ilgilendiğimi soyledigimde bilgilendirdi sagolsun.
Ya saglikli olsunlarda biraz beklemeye raziyiz. Cok ozlersek devletten randevu alip giderim diyorum ben napayim

Hiçbirinizi üzmek bu haberi vermek istemezdim yine bebeğimi kaybettim kalbi durmuş Allah'ım sizlere sağlıcakla kucaginiza almayı nasip etsin banada dua edin olur mu acım azalsın birde sağlıklı evlat versin Rabbim

Canım çok üzüldüm çok geçmiş olsun Allahım en tez vakitte müjdeli sevinçli haberler ile geri gelmeni nasip etsin

Allah yardımcın olsun, sabır diliyorum. Bazen çok istediğimiz şeyler en büyük sınavımız olabiliyor. Inşallah sağ salim yavrunu kucağına almak nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…