Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Allah yardımcın olsun canım çok üzüldüm sabırlar diliyorum. Umarım en yakın tarihte sağlıkla tekrar aramızda görürüz seni

Cok üzüldüm canım cok geçmiş olsun sabırlar diliyorum, dualarım seninle olacak Allah'ım tez zamanda sağlıkla nasip etsin

Yaaa hic boyle bir haberle gelecegini düşünmemiştim ben başın sağolsun canim ya insallah Allah tez vakitte yeniden nasip etsin. Doktor birsey söyledi mi ?

canım ya çok geçmiş olsun rabbim hayırlı zamanda sağlıklı sıhhatli bi evlat nasip etsin bu hayatta her şey bizim için umudunu kaybetme

Canım çok geçmiş olsun, Allah bir daha yaşatmasın çok üzüldüm. Çok zor bir süreç gerçekten metanet diliyorum

kan pıhtılaşmasımı var sizde yoksa sulandırıcıyı kadın doğum doktorunuz mu verdi ?
Benim 5 kimyasalım 2 de dış gebeliğim var, 9.cu tüp bebek tedavisi ile ulaştığımız için bugünlere doktor hiçbir riski almak istemiyor, aslında pıhtılaşma sorunum yok ama önceki hikayem biraz zorluydu o yüzden ilaç ve iğnelerim çok.

Anladım canım Allah'ım hiçbir sorun yaşamadan sağlıkla kucağına almayi nasip etsin insallah

Çok çok üzüldüm lütfen kendini bırakma takdir Allahtan bende yaşadım çok iyi bilirim güçlü olmaya çalış kazanacaksın herşey istediğin gibi olacak bi gün unutma ve vazgeçme pes etme lütfen bizim de ne olacağımız başımıza ne geleceği bilinmez hayat bu bizim için gerçek ama aslında gerçek olmayan bir döngü

Çok üzüldüm dualarım seninle canım, bende çok zorlu zamanlar geçirdim rabbim en doğru zamanda en güzel hali ile yeniden nasip edecektir inşallah aminnnn

Başın sağolsun canım Allah en hayırlı zamanda sağlıkla kucağına alıp büyüteceğin evlat nasip etsin

Hangi özel sağlık sigortası acaba ismini söyleyebilir misin canım bizde bakalım araştıralım sen nasıl yaptırdın hamileyken yapabiliyorlar mı
Türkiye sigorta tamamlayıcı yaptırdım ben ama benim önceden de devam ediyordu. Bazı sigorta şirketleri de hamileyken yapıyor sanırım ancak fiyatlar çok yüksekti aksigorta 100bin istedi mesela o yüzden doğum paketini sormanız daha uygun olabilir.

Türkiye sigortadan tamamlayıcı sağlık sigortası için teklif al canım, hamile olduğunu da söyle , ben 45bine yaptırdım. Aksigorta 100bin istemişti bir sürü farklı şirket var aslında acentelerden sorgulayın mutlaka onlar biliyor hamileyken kabul eden firmaları.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…