Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar tüp bebek tedavisi ile ikizlere hamileyim 11. Haftalıkken yani 22 gün önce kanamam oldu hemen acile gittim sonra sabahı doktorumada gittim bi kaç gün sonra başka doktorada gittim bebekler yaşıyor kanama alanı yok dediler ben günde 5 tane progestan fitil ve 3 günde bir promester iğne vuruyorum zaten ilaç kullanıyorsun yapacak bir şey yok deyip eve yolladılar düşük olacaksa olacak dediler 1 hafta koyu kırmızı koyu kahverengi kanama oluyordu pazartesi gece bu kanama sulu şekilde yoğun kırmızıya döndü doktora gittim bebekler yaşıyor kanama alanı yok ilaçlarına devam deyip eve yolladı ama hala kanamam durmuyor bebeklerimi kaybedeceğim diye çok korkuyorum

İyi düşünelim iyi olsun inşallah benimde tedaviyle oldu 4 gün önce kanamam geldi bana da ilaçlarımı verip yatacaksın dedi rabbim yardımcımız olsun hepimizin, sen dinlen yat hiç kalkma ilaçlarınıda al dua et bol bol rabbim yolunu koymuştur inşallah bişey olmayacaktır

Amin çok teşekkür ederim inşallah ikimizinde hamileliliği sağlıklı bir şekilde devam eder sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder

İnşallah sağlıkla ilerler canım tekrar ne zaman gideceksin kontrole?

Kaç günde geçmişti hatırluyo musunuz
Benim şöyle oldu sadece bir kere geldi pembe hafif arkası kahverengi biraz çok panik oldum acile gittik doktor yerleşme büyük ihtimalle dedi. Çünkü bir daha olmadı kanama Fitil kullandım 8 gün ama hiç olmadı kanamam dediğim gibi.

Polip olabilir o kanama yapıyordur belki. Birde ikiz gebelik herzaman bir tık zordur sizde bu zorlu süreci atlacaksiniz inş kötü düsünmeyin

Arkadaşlar size birsey sorcam, hamilelikte regl tarihiniz geldiginde kasık bel agrinız oluyor mu ? Benim bugunler regl günleriydi normalde. Bugun bel ve kasık agrim var ve bugun tek seferlik hafif pembe kahverengi karisik bir akıntı gibi birseyim oldu pecetede gördüğüm. Devami olmadı. Daha önce izledigim videolarda regl gunleri gelince vucut alistigi icin gebeligin baslarinda ozellikle regl ağrıları yaşanır diyordu. Sizlerden başına gelen oldu mu ?

Yerinden kalkma canım yat hatta lavaboya bile kalkmadan lazım benim kuzenim bu şekilde bi ay yattı

Ben sadece folicus adında ilaç kullanıyorum
Ondada sadece folik asit var sanırım
Allah allah bana neden vermedi acaba
Degerleriniz düşük mü gelmisti

Kizlar iyi aksamlar rutin kan ve idrar testimde idrarda bakteri cikmis cok korktm yasayan varmi diger hicbir degerde sorun cikmamis
İdrar testinde bakteri çıktıysa sakın hemen ilaç kullanma bide idrar kültürü ver hemen sonuca göre ilaç almaya başlarsın bende de aynısı oldu doktorum eğer yanman yoksa ilaç vermicem şimdilik önce bi idrar kültürüne bakalım dedi kültürde bişey çıkmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…