Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Tamamlayıcı saglik sigortasini nerden yaptirmistiniz ? Icerigi neydi ?

Bariz belliyse eli kolu erkek bebektir diye bilirim ultrason fotoğrafı var mı hareketleri falan nasıldı 2 hamileliğimde de doktordan önce kendim söyledim erkek olduğunu

Bariz belliyse eli kolu erkek bebektir diye bilirim ultrason fotoğrafı var mı hareketleri falan nasıldı 2 hamileliğimde de doktordan önce kendim söyledim erkek olduğunu
Ultrason fotoğrafı var ama fotoğrafta belli değil kolu bacağı ultrason aletini hareket ettirdikçe gördük çoğu kez hareketliydi ama çok aşırı değil. Ben en başından beri erkek hissediyordum ama bugün bacak arasına görünce kız olduğunu düşünüyorum artık. Bakalım ne çıkacak.

Kızlar benim hamilelik testim 2.çizgi silik çıkıyor bir kaç gündür endişeye kapıldım cumartesi Dr kontrolüm var ama o zamana kadar bir şey olacak diye korkuyorum. 6+4üm koyu çıkması gerekmiyor mu bir kaç gün önce daha koyuydu

Konuyu araştırırken yabancı bir forumda hook efekt diye bir şey gördüm, gebelik testleri belli bir seviyenin üstünü ölçemediği için negatif yani silik gösteriyormuş 5.haftadan sonra test yapacak olanlar için belki birine lazım olur. %50 suyla karıştırıp yapmak gerekiyormuş denedim gerçekten koyu çıktı. Boşuna evhamlanmışım kaç gündür.

Eklentiler

• IMG_20241011_004631.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 0
12. Haftadan önce pek belli olmuyor orası canım sen yok dersin Bi bakmışsın var doktorun dediği gibi beklemen lazım biraz çoğu doktor 16. Haftadan önce söylemiyor yanılma payı oluyor diye

Ben diyecektim belli zamandan sonra silik çıkmaya başlar diye neyse araştırıp bulmuşsun canım

Kuzum bence artık bırak idrar testlerini boşuma strese sokma kendini her şey iyi olacak diye düşün ve yoluna devam et sağlıkla gelecek bebişlerimiz

Benim ilk çocuğum erkekti Çin takvimine göre ve erkek.. şimdi size bi soru hamile kaldığın aya göre mi ? Yoksa son regl tarihine göre mi bakıcaz Çin takvimine ? Birinde kız diğerinde erkek çıkıyor çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…