Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Aa dogru tamam hatirladim canimm. Sen yarin bir fiyat al dogum paketi ile alakali benimle de paylas olur muu telefonda fiyat vermemislerdi aradigimda. Simdi kac haftaliksiniz canim. Benimde yarin kontrolum var ❤
Elbette yazarım çiçeğimm 6+2 olduk bugün birşey soracağım bu arada afedersiniz sizlerde de akıntı oluyor mu progestan fitil ve vagifem fitil kullanıyorum bazen su gibi bı akıntım oluyor herşeyden korkmaktan da yoruldum

Olabilir ben hiç gitmedim vatan hastanesine insanda gittiğinde biraz bilgi istiyor konussun anlatsın ayda bir gidiyoruz zaten
Kesinlikle öyle bebek konusunda çok güzel bilgi veriyor ama sohbet havasında değil daha ciddi bir doktor muayene oldukça uzun sürüyor mesela benim o çok hoşuma gitti baktım gönderiyim hemen yeni hastayı alıyım diye bir telaşı yok hiç adamın o çok güzel :)

Benimde en başından beri bazen beyaz kremsi bazen sulu akıntım oluyor canım doktorum normal endişelenme demişti yeşil ve kokulu olmadığı sürece tüm hamilelik boyunca gelebilir demişti :)

Benimde en başından beri bazen beyaz kremsi bazen sulu akıntım oluyor canım doktorum normal endişelenme demişti yeşil ve kokulu olmadığı sürece tüm hamilelik boyunca gelebilir demişti :)
Çok teşekkür ederim canım cevabin için gerçekten kendime de kızıyorum buluttan nem kapar oldum ama elimde değil işte

Çok teşekkür ederim canım cevabin için gerçekten kendime de kızıyorum buluttan nem kapar oldum ama elimde değil işte
Hepimiz öyleyiz canım inan ki benim çok fazla gaz problemim var mesela dün akşam bir anda merdiven çıkarken karnıma sancı girdi bebeğime bir şey mi oldu diye düşünmekten kendimi alıkoyamadım gaz sancısı olduğunu farketmem için ikinci bir sancıya gerek duydum resmen :)
Bu minişler ne isterse yapacağız galiba :)

Selam hamilelik hormonları çok yüksek olduğu için testler hata veriyormuş hamileliğin ilerleyen zamanlarında, doktor kontrolune gitmediniz mi ? Keseyi görmek için acaba

Kuzum bence artık bırak idrar testlerini boşuma strese sokma kendini her şey iyi olacak diye düşün ve yoluna devam et sağlıkla gelecek bebişlerimiz
HCG takibi yapılsa bu kadar endişelenmeyecektim sadece 2 kere hCG baktılar kanda sonra da doktorum tatile çıktı diğer gittiğim doktor tahlil sonuçlarıma bile bakmadı ultrasonu resmen karnıma değdirip çekti çok ilgisizdi. Bir de 3 hafta sonra gel dedi. Bıktım bu ülkenin doktorlarından gerçekten berbat sistemleri.

Tamamlayıcı saglik sigortasini nerden yaptirmistiniz ? Icerigi neydi ?
Türkiye sigortanın tamamlayıcı grup poliçesi şirketimden vardı benim, işten ayrıldım ama devam ettirdim, o zaman sormuştum özel sağlık olarak yaparsan doğumda 20bine kadar limit var dediler tamamlayıcı devam ettirirsen limit yok dediler bende tamamlayıcı devam edelim o zaman dedim.

Selam hamilelik hormonları çok yüksek olduğu için testler hata veriyormuş hamileliğin ilerleyen zamanlarında, doktor kontrolune gitmediniz mi ? Keseyi görmek için acaba
Gittim keseyim görmek için ama kalp atışına çağırmadı doktor ben de başka doktora randevu aldım bu gittiğim herhalde 5. Doktor filan olacak. Hepsi birbirinden beter.

Allah'ım kolaylaştırır inşallah canım imtihansız kucağımıza alalım inşallah minikoları

Tüp bebekse ona nasıl bakacağız :)

Masallah büyüyor bebislerimiz kuzum bende de oluyor akıntı. Zaten evde cok fazla ic camasiri giymiyorum ama ozellikle dışarı ciktigimizda günlük ped kullaniyorum onu gecip çamaşırımı islatacak kadar bile oluyor. Bende hafif kıvamlı bazen normal beyaz bazende sarı akıntı da oluyor. Ama kokusu vs olmadigi için ben endise etmiyorum. Zaten normal zamanda da akıntı normaldir kokulu ve rengi koyuysa yapısı farkliysa biraz daha sıkıntılı olur ya bende öyle düşünüp kendimi rahatlatiyorum. Gercekten herseyden suphe duyuyoruz ama yapmamamiz lazim aslinda. Stresli olmak hic iyi degil. Icimiz ne kadar ferah rahat olursa o kadar kolay akıp gidecek aslinda hamileligimiz

Oncesinde sigortan vardi yanii anladim cok teşekkürler çünkü gebelikte yaptirmayi dusunsem cok yuksek fiyatlar ciktigini duydum. O nedenle sizin uygun demeniz acaba bir umut mu demistim

Oncesinde sigortan vardi yanii anladim cok teşekkürler çünkü gebelikte yaptirmayi dusunsem cok yuksek fiyatlar ciktigini duydum. O nedenle sizin uygun demeniz acaba bir umut mu demistim
Benim de sigortam vardi ama gebeligi karsilamiyormus. Kaldim ortada:) yaptirabilirsiniz ama odemeyi 1-2 sene sonra yapiyolar dedi. Iyi lanet olsun dedim

Benim de sigortam vardi ama gebeligi karsilamiyormus. Kaldim ortada:) yaptirabilirsiniz ama odemeyi 1-2 sene sonra yapiyolar dedi. Iyi lanet olsun dedim
Hahahah 1 2 sene sonra odeyeceginiz 40 bine market alisverisi yapamam sizin olsun deseydin
Sigortacilar da biliyor yolunu onlar hic zarar edecekleri ise girerler miiii valla bana en iyisi dogum paketi gibi geliyor

Hahahah 1 2 sene sonra odeyeceginiz 40 bine market alisverisi yapamam sizin olsun deseydin
Sigortacilar da biliyor yolunu onlar hic zarar edecekleri ise girerler miiii valla bana en iyisi dogum paketi gibi geliyor
Aynen oyle, en azindan strese girmiyosun kac para olur seneye diye. Bir de zaten kocalara dert anlat, devlette dogrulmuyo mu demeler.. ay sanki ben yaptim cocugu tek!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…