Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Benim A rh negatif eşimin A rh pozitif canim. Kan uyusmazligimiz var evet ama hep baktigimda genelde 28.haftalarda bakilmis falan ya benden erken istemis gibi geldi sanki bilemedim de.
Bizde de var bana kan tahlili yapıldı geçen hafta 7 haftalıkken . İndirekt coombs negatif geldi bana kan uyuşmazlığı iğnesi yapıldı

Aslında özel sağlık sigortam var işyeri yapmıştı,doğum paketi de var da kotası toplam 20 binmiş yani çok komik bir rakam

Benim A rh negatif eşimin A rh pozitif canim. Kan uyusmazligimiz var evet ama hep baktigimda genelde 28.haftalarda bakilmis falan ya benden erken istemis gibi geldi sanki bilemedim de.
Kanama ya da kahverengi akıntı oldu mu canım onun için istemiş olabilir geçen kahverengi akıntı geldiği için bana da yapıldı test hatta iğnesini vuruldum zaten 10 hafta koruyuculuğu var sonra bişey olsa tekrar yapıyorlar ben oğlum da 3-4 defa vuruldum iğneyi

Kızlar bugün doktor kontrolüm vardı 11+1 olmuşuz. Haftaya ikili test ve fetal dna için kan vereceğim. Doktor cinsiyet tahminim var ama söylemeyeceğim dedi. Bacak arasını gördüm hiç çıkıntı yoktu ama acaba sonraki haftalarda çıkıntı oluşur mu? Doktor henüz ordan belli olmaz ben ordan bakmıyorum cinsiyete dedi

Yaaaa maşallah sen baya ileridesin bizden cinsiyeti belli olan ilk kişi sen olacaksın sanırım canım ayyyy hadi hayırlısıyla hayırlı haberler ile gel insallah canım

Ben şöyle biliyorum cinsiyeti eğer kolu bacağı falan tam oluşmuş belliyse erkek tam belli değilse kız birde hareketli olan bebek erkek hareketsiz kızdır genelde de tahminim doğru çıkıyordu

Bizde de var bana kan tahlili yapıldı geçen hafta 7 haftalıkken . İndirekt coombs negatif geldi bana kan uyuşmazlığı iğnesi yapıldı
Sana da erken yapildi yani ay iyi bari ya bende tereddüte düşmüştüm hic kimseye böyle erken yapilmadi galiba diye. O zaman bakalm dr yarin tekrar yaptir derse yaptirayim olmadi. Teşekkür ederim cevap icin❤

Yok canım herhangi lekelenme vs bisey olmadi. Sadece kan grubumuzu sordu uyuşmazlık oldugunu öğrenince yapalim test dedi. O ignenin bir zarari olmuyor degil miii

Ben şöyle biliyorum cinsiyeti eğer kolu bacağı falan tam oluşmuş belliyse erkek tam belli değilse kız birde hareketli olan bebek erkek hareketsiz kızdır genelde de tahminim doğru çıkıyordu
Doktorum bebeğin normal yan pozisyondayken anlıyor cinsiyeti çıkıntı oluyormuş sanırım tabi onu ben göremedim. yani şuan haftasına göre kolu bacağı tam her şeyi oluşmuş çok şükür ama bakalım.

Yok canım herhangi lekelenme vs bisey olmadi. Sadece kan grubumuzu sordu uyuşmazlık oldugunu öğrenince yapalim test dedi. O ignenin bir zarari olmuyor degil miii
Hayır canım olmaz ama benim bildiğim lekelenme falan olmazsa erkenden o testi istemiyorlar yani 3. Hamileliğim 3 ünde de lekelenme var diye yapıldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…