Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Çok sağol canım benim umarım sağlıkla kucağımıza alırız minnaklarımızı Orhan beyle sıkıntı yaşarsam muhtemelen benimde tercihim tekrar kendisi olacak muhtemelen
Bu arada sen kaç haftalıksın canım

Daha neler duyacağız bakalım o kadar acemiyim ki bu platformda sizler sayesinde çok şey öğreniyorum teşekkür ederim güzel hanımlar

Canım Keçiören medicalparkta hangi doktora gittin muayene ve doğum ücretleri nasıldı memnun kaldın mı bende gider bir muayene olurdum seçenek arasına alınabilir mi acaba bulunduğum ilçeye yakın biraz çünkü

Cok şükür canim bu günlerimize Rabb'im saglikli bir gebelik yasamayi nasip etsin belirtin varmi nasil geciyor?
Benim kanamam olmuştu yatiyorum canım daha iyiyim şimdi kasik ağrım gebeliğin ilk gününden beri hep benimle bazende bir tiskinme geliyor çok iştahım yok sen nasılsın

Benim kanamam olmuştu yatiyorum canım daha iyiyim şimdi kasik ağrım gebeliğin ilk gününden beri hep benimle bazende bir tiskinme geliyor çok iştahım yok sen nasılsın
Benim kasik agri 5+0 da bitti tam o gün regl olacagim hafta cok agrim vardi belim ve kasıklarım da onlar hafifledi. İştahım maşallah yerinde sadece yumurta ve etten tiksiniyorum bende birde acıkınca midem bulanıyor onun disinda gayet iyiyim

Canim ben serap durmuşoğlu na gittim yarin tekrar kontrolüm var hatta yeniden çağırdı. Aslinda cok iyi doktor sıcakkanlı güler yüzlü. Ama ben yine de baska doktorlari da degerlendirsem mi dusuncesine giriyorum yoksa doktor gayet iyi. Birde ayni hastanede yetkin bey ve Bülent bey varmis bu ikisinin yorumlari da güzel. Ben bu iki doktorla da belki görüşüp son kararimi veririm gibi geliyor. Hastane guzel temiz. Tercih edilebilir bi hastane.
Daha neler duyacağız bakalım o kadar acemiyim ki bu platformda sizler sayesinde çok şey öğreniyorum teşekkür ederim güzel hanımlar
Ay canim hepimiz aynıyız. Yani biz tecrubesizler özellikle. Bir kisiinin anlattigi soyledigi ile aaa boyle miymis diyorum hep insan akrabasina soramaz burda sorduklarini, burda rahatlikla sorup bilgi alisverisi yapiyoruz. Çünkü herkes su an dr kontrolünde ve benzer süreçlerde oldugumuz icin bazen benim sorumun cevabini senin dr un iki gün once vermis oluyor mesela birbirimizle paylasinca da rahatliyoruz. Gercekten burasi bana da iyi geliyor

Maşallah canım sürekli değişiyor işte bazen var bazen yok oluyor göğüs hassasiyetim bile vardı şimdi yok mesela

Ben doktorumdan memnunum ama aklım acaba daha iyisi eve daha yakını var mı diye düşünmeden edemiyorum bakalım süreç uzun elbette karar veririz

Senin gittigin doktor katiymis baya sanirim benim arkadasim gidiyordu ondan duymuştum. Gec dollenmedir büyük ihtimal haftaya guzel haberler alacağına inaniyorum
Çok teşekkür ederim güzel dileklerin için sağlıklı olsunda 5 gün geç gelsin hiç problem değil Doktor çok katı değil aslında ama öyle çok sohbet eden biri değil yaşlı da biraz sanırım o yüzden böyle düşünmüş olabilir

Meraba canım lekelenme tarzındamı oldu bende de dün kahve leke seklınde olduda o yuzden soruyorum doktor normal diyor yatıyorum ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…