Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ya aynı ben, ben de kusamam. Kusmaktan da çok korkarım nedense tuzlu çubuk kraker alayım o zamannn

Ben Bitlis merkezdeyim Bitlis devlet daha yakın, Gökhan hocaya gideceğim galiba Çarşamba günü, bu hafta o varmış. Çok üzüldüm can Hastanesi'nde olanlara maalesef çok ihmal silsilesi duyuyoruz o hastane ile ilgili. Çok geçmiş olsun.
Buradan Bitlis'teki doktorlarla ilgili bilgi alacağım hiç aklıma gelmezdi. Teşekkürler önerilerin için

Kızlar araştırmalarıma göre semtimde 2 ayı hastanede 2 iyi doktor var. Ama 3. bir doktor diğerlerine göre daha uygun. İlk etapta kese, kalp atışı için uyguna gidip 2-3 aydan sonra mı doktora karar versem? Siz nasıl yaptınız?

Kızlar merhaba bugün ya da yarın adet olmam lazım, dün betam 28 çıktı, doktor kimyasal olabilir erken farkedilmiş de olabilir dedi sizce gebelik ihtimalim var mı? regl belirtim yok sadece memiklerim acıyor, beyaz akışkan kokusuz bi akıntım var siz tecrübeli yeni anneler akıntınız ne durumdaydı ilk beta hcg leriniz neydi

Benim de beyazdı akıntım, memelerim acıyordu ve taş gibiydi, regl olcak gibi ara ara sancı girip gidiyordu. Ben gecikmenin 6. günü kan verdim beta 1000 üstü çıktı

İlk gebeliğimde 8 çıkmıştı beta hcg'm. Zaten gecikmeden çok önce erken gebelik testiyle farkedip kan vermiştim. Doktorlar olumlu olumsuz her ihtimali göz önünde bulunduruyorlar. Hayırlı olsun, inşallah kese de görünür, kalp atışı da duyulur

Tabii ki hamile olma ihtimaliniz çok yüksek inşallah öyledir

beta 10255 te sadece kese ve yolk sac göründü benim keyfiniz kaçmasın,1 hafta sonra 23 bin küsürdü bebeği anca gördük moralinizi bozmayın

yaa çok mutlu oldum umut oldu inşallah bakalım hayırlısıyla anne olurum. sizlere de hayırlı ugurlu saglıklı olsunn :)

yaa çok mutlu oldum umut oldu inşallah bakalım hayırlısıyla anne olurum. sizlere de hayırlı ugurlu saglıklı olsunn :)
Bu arada şeffaf kokusuz akıntı normal. Benim de olmuştu. Şu an yok tabi, geçti. Göğüs hassasiyetim var. Arada kasıklarıma kramp giriyor. 7+6 olduk bugün. Çok şükür midem bulanmıyor. Çabuk yorulma, halsizlik mevcut.

Sizlere geçmiş olsun teşekkür ederim. Evet ben de aynı şekilde tez canlı biriyim uzanıp yatmak çok bana göre değil aslında ama kendimizi terapi etmemiz lazım. Bu bir süreç ve geçici inşallah sonunda sağlıkla yavrumuzu kucağımıza alacağız o yüzden buna değer diye düşünelim en iyisi.

Teşekkür ediyorum sizlere geçmiş olsun. Amin hepimiz inşallah sağlıkla kucağımıza alırız. Bol bol dinlenmek kendimizi yormamak bize iyi gelecek inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…