Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Normalde son adet tarihim 3 Haziran ama 27 Haziran'da yumurtlama gördüm ben 3 temmuz'da adet olmam gerekirken yumurtlama geç olduğu için otomatikman 14 gün sonra olmam gerekiyordu
8 temmuz'da hamileliğimi öğrendim Beta 123 ile
Daha sonra iki günde bir Beta artışını kontrol ettim
Son Beta değerim 17 Temmuz 8.406'ydı
19 Temmuz cuma günü doktora muayene olmaya gittim keseyi görmek için keseyi gördüm Çok şükür ki
Doktorum 4-5 haftalık dedi sonra birkaç kan verdim sağlık ocağında
Aile hekimindeki doktor beta'yı da eklemiş e-nabız'dan bugün bakınca gördüm normalde kese görününce Beta bakılmıyor ama e-nabızdan baktım ben Beta 29. 399 olmuş Bir sıkıntı yok değil mi artış normal en son 17 temmuz'da bakmıştım 8.406'ydı 5 günde 29.399 olmuş normalde iki günde bir tam olarak nasıl oluyordu beynim durdu inanır mısınız 😂 yani cuma günü baktırdım betaya diyelim cumartesi pazar geçiyorum pazartesi bakıyorum doğru mu çünkü eğer öyleyse ve beta güzel yükselmiş
Bir de bu cuma kontrole gideceğim kalp atışını duyar mıyım ya da kesenin içinde embriyo'yu görebilir miyim aklımda bir sürü soru var tecrübeli olanlara cevaplayabilir mi 😁

Normalde son adet tarihim 3 Haziran ama 27 Haziran'da yumurtlama gördüm ben 3 temmuz'da adet olmam gerekirken yumurtlama geç olduğu için otomatikman 14 gün sonra olmam gerekiyordu
19 Temmuz cuma günü doktora muayene olmaya gittim keseyi görmek için keseyi gördüm Çok şükür ki
Aile hekimindeki doktor beta'yı da eklemiş e-nabız'dan bugün bakınca gördüm normalde kese görününce Beta bakılmıyor ama e-nabızdan baktım ben Beta 29. 399 olmuş Bir sıkıntı yok değil mi artış normal en son 17 temmuz'da bakmıştım 8.406'ydı 5 günde 29.399 olmuş normalde iki günde bir tam olarak nasıl oluyordu beynim durdu inanır mısınız 😂 yani cuma günü baktırdım betaya diyelim cumartesi pazar geçiyorum pazartesi bakıyorum doğru mu çünkü eğer öyleyse ve beta güzel yükselmiş
Bir de bu cuma kontrole gideceğim kalp atışını duyar mıyım ya da kesenin içinde embriyo'yu görebilir miyim aklımda bir sürü soru var tecrübeli olanlara cevaplayabilir mi 😁
Hoş geldin ne kadar güzel bir şekilde heyecanını paylaşarak yazmışsın :) benim bebiş henüz çok 4+4te ve kese dahi görünmedi bu nedenle yazdığın süreçlerle ilgili hiçbir bilgim yok. Umarım tecrübeli olanlar cevaplarlar. Güzel bir hamilelik süreci olsun inşallah 💖

Kizlar listeyi olusturmaya basliyorum. Beni etiketleyip bilgilerinizi yollarsaniz hepinizi ekleyebilirim:)
E elektroforez
Kaç haftalık olacaksın cuma günü canım

Hoş geldin ne kadar güzel bir şekilde heyecanını paylaşarak yazmışsın :) benim bebiş henüz çok 4+4te ve kese dahi görünmedi bu nedenle yazdığın süreçlerle ilgili hiçbir bilgim yok. Umarım tecrübeli olanlar cevaplarlar. Güzel bir hamilelik süreci olsun inşallah 💖
Hoşbuldum 😊 evet çok heyecanlı ve azıcık da stresliyim:))
Ya doktorum bana 4 5 haftalık dedi 4 hafta kaç günlük veya 5 hafta kaç günlük olduğunu söylemedi Ben de o heyecanla soramadım keseyi gördükten sonra bütün soracağım soruları unuttum yani muhtemelen 4 hafta birkaç günlük ama 5'e girmeye az kalmış ki doktor herhalde 4-5 haftalık dedi yani bilmiyorum cuma günü gidince anlayacağım artık ve ben keseyi gördüm kişiden kişiye değişiyor aslında bazıları kesiye geç görüyor bazıları erken görüyor umarım sen de keseyi kalp atışını bir an önce görürsün duyarsın hepimizin güzel bir hamilelik süreci olsun inşallah 🥰

E elektroforez

Kaç haftalık olacaksın cuma günü canım
Vallahi tam olarak bilmiyorum son adet tarihime göre hesaplayamıyorum çünkü son adet tarihime göre 7 haftalık hamile oluyorum geç yumurtlama olduğu için hamileliğimi de geç öğrendim
Doktorun ultrasondan baktım kese 8 milim dedi 4-5 haftalık dedi ben zaten keseyi gördükten sonra o heyecanla sormayı unuttum 4 haftalıksa kaç günlük falan diye hiç sormadım yani 4+ kaç demedim cuma günü sorup tam anlicagim inşallah

@mayaada hayır aynı değildi canım normalde 6+3 olması gerek ama 5+4 ile uyumlu o çok önemli değil dedi bebeği gördükten sonra bebeğin haftasına göre gideceğiz dedi 🥰

Kızlar merhaba bugün ya da yarın adet olmam lazım, dün betam 28 çıktı, doktor kimyasal olabilir erken farkedilmiş de olabilir dedi sizce gebelik ihtimalim var mı? regl belirtim yok sadece memiklerim acıyor, beyaz akışkan kokusuz bi akıntım var siz tecrübeli yeni anneler akıntınız ne durumdaydı ilk beta hcg leriniz neydi
Canım ben oğlumu 22 ile öğrenmiştim. Katlanarak artması önemli olan iki gün sonra tekrarla inşallah artış gösterir 🤲🏻

X