Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Yaklaşık sat den 32 gün geçmiş
ilk gebeliğimde ben sattan 40 gün sonra gitmiştim ne bebek ne kese ortada yoktu
Tabi beta okadar yüksek değildi benim bebek çok geç göründü kalp atışıda yine her kesten geç duydum gelişimide geriden geldi tabi doğana kadar ne çektik neden geriden gidiyorum 2-3 hafta tüm değerler gerideydi doktorlar da anlayamadı üstüne 1 ayda erken doğdumu
nur topu gibi bir oğlum doğdu ve şuan gelişim persentlinde p75 in üzerinde ilerliyor
Umudunu kesme yinede şimdilik

Allah şifa versin inşallah canım benim, sağlıkla sıhhatle ilerlesin gebeliğin. Ben de Bitlis'teyim, kime görünüyorsun hangi hastaneye gidiyorsun. Ben hiçbirine güvenmiyorum gerçekten

Allah şifa versin inşallah canım benim, sağlıkla sıhhatle ilerlesin gebeliğin. Ben de Bitlis'teyim, kime görünüyorsun hangi hastaneye gidiyorsun. Ben hiçbirine güvenmiyorum gerçekten
Bizde siirtteyiz hatta bitlise 30 dk bir köy
Maalesef burdada hiçbir hastane güven vermiyor

Ben buraya nasıl ekleme yapacağım

Çok teşekkür ederim canım inşallah senin de çok güzel geçer.
Bitlis devlet Hastanesi'nde Tülin Önder ile gebelik öncesi çok iyiydik ama şu an 2 haftalık izinde. Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi'nde Elif Gümüş var kendisi şu an hamile her an izne ayrılabilir. ilgili ve dinleyen biri detaylıca tüm tetkikleri araştırıp istedi gebelik öncesinde. Randevu bulabilirsem bu ikisinden birine görünmek isterim.
Ama şu an gebelik sonrası Güroymak devlet Hastanesi'nde Sevim Ezgi Katran'a muayene oldum sağolsun o da iyi ama sanırım cihazları yeterli değil.
Ben de hiç güvenemiyorum napcam bilemedim de Tatvan Can Hastanesi desem internette yorumları zaten çok kötü adı çıkmış. Rabbim hepimizin karşısına güzel doktorlar çıkarsın

Teşekkür ederim umudum hep var gebeliği erken öğrenmenin stresi galiba biraz da yaa her şey hemen olsun öğrenilsin istiyorum. Bebek de daha küçücük sanırım. İnşallah hayırlısıyla sağlıkla görürüz bebişlerimizi

İnşallah dış gebelik değildir canım ya . Bu değerle evet görünmesi lazım normalde ama belki beta hızlı artıyor ama bebek daha küçük umarım öyledir yani

benim degerim 14 bin kusurdu gorunmedi bos gebelik sagliksiz su bu dediler cocugum 2 yasinda suan bence endiselenme gorunur iste su kdr olunca ultrasonda cikiyomus fln hikaye hic bende tutmadi yani en azindan ne kesede ne de bebekte

Bu 2. Gebeligimde başıma geldi ama geneligin 4.ayi gibiydi yanlış hatırlamıyorsam.ve 3 4 hafta gibi bir zaman içinde plasenta nin yukarı olması gerektiği yere çıkması gerekiyordu yoksa normal doğum imkansızdı. Dikkat et hiçbir şey kaldırma iş yapma dedi doktor ve sözünü dinledim çok şükür yukarı da çıkmıştı kanama yoksa sorun yok insallah dikkat edin

Günaydın kızlargece mide bulantısından uyuyamadım çok fenalardayım,en kötüsüde su içemiyorum hiç su içtiğim anda çok kötü oluyorum,persembe gunu ilaç istiycem dayanamıcam yoksa,benım gıbı olanlar neler yapıyosunuz acaba?

Canım tatvan devlet hastanesinde Muhammed Emin Sancak var, muhteşem bir dr, randevu almak zaten çok zor onu tavsiye ederim. Can hastanesine kesinlikle gitme, ben onların ihmali yüzünden boş gebeliği 9. Haftada öğrendim ve boş kesenin büyümesine sebep oldular. En erken 5.5 ya da 6. Haftada kalp atışı duyulabilecekken bebek çok küçük duyamayız diyip beni gönderdiler, adamlar devlet hastanesi mantığında işliyor ve vajinal muayene bile yapmadılar bebek küçük diyerek. Bir de Bitlis devlet hastanesinde Muzaffer hoca, Gökhan hoca var onlara gidip de çok memnun kalan kişi duydum. Ben Tatvan'da oturuyorum, Bitlis devlet hastanesi bana uzak kaldığı için Rahva'ya gidiyorum mecburen

Hayırlı sabahlar
prilam tarzı bir ilaç dindirir inşallah

Yakinsa yukarıda yazdığım doktorlara randevu bulabilirsen deneyebilirsin belki. İnsanı dinleyen ılımlı doktorlar
Bugün siirt merkeze geldik hayat hastanesine gideceğiz recep beye benim asıl doktorum memleketimde burda geçici olarak buna gidiyoruz çok seçeneğimz de yok zaten belki cinsiyet için otarafa gelebiliriz

Beni de geçen gece uyutmadı. Dün gece rahat uyudum ama yemek yerken zor yiyorum midem bulanıyor Açım ama yiyemiyorum. Zar zor tıkıyorum . Suyu en az 2.5 lt içiyorum. Umarım geçer bugünler. Maden suyu içmeye çalış iyi geliyor. Kusma var mı sen de?

Yok canım ben normaldede kusamam kolay kolay,sürekli şiddetli bi iç dönmesi var,şiddetli atak gelince midem kabarıyor agzıma geliyor bide.gece anıden uyandım,midem agzımda sürekli bi dönme,eşimi uyandırsammı diye dusunurken uyuya kalmısım bı sekıldeşanslı cocukılık laktozsuz süt iyi geliyor sabahnuyanınca tuzlu cubukla sende bunu deneyebılırsın kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…