Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Maşallah yaa bitirmişsinizzzz ben anca 1 hastane çıkışı ve anne bebek çantası aldım
12. haftadan sonra indirim yakaladıkça aldım, bir kerede almak bana zor geliyor şu an hala yetişir mi falan diyorum kasım itibariyle ancak istediğim kıyafetlere ve bebek arabasına bütçe ayırabilirim her şey çok pahalı ben de en iyisini alayım gönlüme göre olsun zamana yayayım dedim

Mantıklı davranmışsın ben anca başladım. İndirim vs hoşuma giden gördükçe alıcamm ufak ufak

İyi akşamlar kızlarrr bugün başka bi doktora gitmek istedim perinatolog a gittim baya uzun kontrol etti resmen kendimi detaylı ultrasonda gibi hissettim çok şükür kızım iyi perşembe günü kontrolde biliyorsunuz biraz kısa ölçmüştü rahim ağzım 31 mm bugün dr 35 mm ölçtü ve hiç bi sıkıntı yok dedi ama benim o günkü vajinal muayaneden sonra başlayan aşırı bi regl ağrım oldu hala arar ara oluyor ve bugünde ultrasonda doktor hafif kasılmalar var dedi banada ama korkma dedi bazen böyle erken başlıyor yalancı kasılmalar dedi bende magnezyum başladım inşallah bi sıkıntı olmaz sizede bilgi vereyim dedim

arkadaşlar burun aspiratörü olarak bunu tek geçerim. daha önce chicco ve başka bi markanınkini daha kullandım ama hepsi aynı tarz ve açıkçası çok işe de yaramıyor. ama bu bambaşka çıktı hakkını veriyor tavsiye ederim

Eklentiler

• IMG_3163.png
    161,5 KB · Görüntüleme: 31
Kizlar merhaba 12 haftalık hamileyim geçen hafta doktora gittim USG de kanama olmuş dedi içerde rahimle kese arasında calisiyorum memurum bir hafta dinlenmek için rapor verdi çok endişelendim ve ben temizlik hastasıyım geçen hafta gitmeden önce koltuklarımi yıkadım çok yoruldum ertesi gün doktora gittim böyle soyledi. Çok belim ağrıyor kasıklarım ara ara ağrıyor böyle birşey yaşayan oldumu hiç

Bu kadar hissiyatlara seninki gibi ters köşe yapıyormuş bir de
Magnezyum içtim yine iyi geldi daha iyiyim ben de duramıyorum ya sürekli hareket halindeyim

Ben otribebe aldım kız kardeşim onu önerdi memnundu. Ya zaten çok önermiyorlar ama ne olur ne olmaz aldım

Bende en bastan beri kiz hissediyordum ama erkekmiş eşiniz ne hissediyor genelde babalarin tahmini tutuyor
Ama şöyle bir şey var. Ben ilk çocuğumda da, hamile olduğumu öğrendiğim andan itibaren oğlum olacak diye hissetmiştim. Yani inanılmaz bir histi. Eşim kızdır ya diyordu ve oğlum oldu şimdi bunda da ilk andan beri kız hissediyorum hislerim kuvvetlidir genelde ama tabi belli olmaz. Merakla bekliyorum

Kızlar dün akşam kayınpederim beyin kanaması geçirdi yoğunbakıma alındı. Eşim apar topar İstanbul'a gitti. Kasık ağrım vardı ama dünden beri daha belirgin ve sağ tarafta, yumurtlama ağrısı gibi tehlikeli olabilir mi, üzüntü ve strese bağlı geçici midir acaba 14+6 bugün. Neye üzüleceğimi şaşırdım ya

Kızlar biraz ihtiyaç listelerini görünce araştırma yaptım ben de şöyle bir Instagram hesabından liste buldum. Markaları da yazmış o onları görmezden gelirsek liste iyi gibi ne dersiniz deneyimli anneler bu arada burada ihtiyaç listesini paylaşan arkadaşım da görüntü aldım listenden teşekkür ederim

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-28-22-10-40-106_com.instagram.android.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_2024-09-28-22-10-35-177_com.instagram.android.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 18
  • Screenshot_2024-09-28-22-10-28-786_com.instagram.android.jpg
    63,1 KB · Görüntüleme: 18
  • Screenshot_2024-09-28-22-10-22-370_com.instagram.android.jpg
    65,8 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_2024-09-28-22-10-11-107_com.instagram.android.jpg
    78,8 KB · Görüntüleme: 20
Cok tesekkurler canim

Sağol canım keşle maske taksaydım dedim İnşallah benim de ateşsiz geçer şuan yok ama kemiklerim fena ağrıyor sızlıyor benimkiler liseli keyfen devamsızlık yaparlar hastayken okula gelirler
Benimkiler okul öncesi ana babalar full gönderir hasta çocuklarımızı göndermeyelim dediğim halde ve kapalı ortamda tam 6 saat bir aradayız iç içeceyiz etkinlikleri de içlerine girerek yaptırıyorum. Bir tanesi hapşırsa geçmiş olsun maske de boğuyor insanı baş ağrısı yapıyor işte ya

Canım temizlik önemli tabi ama hiç bisey çocuğundan önemli değil boşver yorma kendini. Allah korusun bisey olursa hem büyük bir travma hemde vicdan azabı güzelce istirahat et rapor boyunca

Ay çok şükür ,çok sevindim,hadi göznaydın,iyi ki gitmişsin ,için rahatladı .dikkat et kendine

Yaa canımm çok seviiindiiim
Ben de masa başı çalışıyorum. İlk 13-14 hafta da temizlik yapınca ki koltuk yıkama falan değil rutin işler. Kalçama aşırı sancı giriyordu. Amaaaan dedim bebeğimden ve benden önemli değil saldım gitti. Şimdi daha iyiyim, çok ağır olmamak kaydıyla ufak ufak yapıyorum. ( Benim plesanta aşağıda) En kötü birini tutarız dedik.
Allah şifa versin inşallah canımm üzüntü insanı çok etkiliyor inan ama doktoruna da danış gene de

Ben de yazarak liste yapayım dedim netten baktım sanırım bu yolladığına da denk geldim. Vallahi nerden başlasam diyorum sanki hiç bişi yetişmicek gibi hissediyorum sanki yarın doğum

Ben de yazarak liste yapayım dedim netten baktım sanırım bu yolladığına da denk geldim. Vallahi nerden başlasam diyorum sanki hiç bişi yetişmicek gibi hissediyorum sanki yarın doğum
Ya ben de nereden başlasam bilemedim o kadar çok eksik var ki böyle bakınca eşime gösterdim bunalıma girdi kulaklık taktı müzik dinliyor şuan

Ben otribebe aldım kız kardeşim onu önerdi memnundu. Ya zaten çok önermiyorlar ama ne olur ne olmaz aldım
benim kurtarıcım canım. önermemelerine anlam veremiyorum çünkü mecbur yani o burnun açılması gerek çocuk nefes alamazsa ne uyuyabilir ne de beslenebilir. bunu kullandıktan sonra diğerleri hiç bişeymiş oluyor insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…