Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın ben de doktoruma çatlak kremi sorduğumda bana tamamen genetik olduğunu söyledi . Kremler vücudun yapısını değiştirmez sadece nemlendirici sürsen yeter dedi. Ben de iyi bir nemlendirici arayışındayım henüz ben de hiç birşey sürmedim

Günaydın canımmm
17.hafta +1bucuk kilo
Fit mama kulübünden selamlar
Kızlar günaydın ben de çıktım tartıya 18. Hafta içinden +1le ben de buradayım hiç almasam iyiydi ama yapacak birşey yok. 18 haftada toplam beş kilo aldım ben

Kızlar nasılsınız? Ben kum dökme olayından sonra biraz dinlendim, telefonla falan da pek uğraşmadım buralara giremedim 10 gündür nerdeyse anasayfada bir sürü kişinin cinsiyeti belli olmuş gördüm inşallah herşey dilediğiniz gibi çok güzel olur
Alışveriş konularına girilmiş nerdeyse 100 sayfa mesaj vardı hepsini okuyamadım çok önmeli şeyler kaçırmamışımdır inşallah

Benim doktorum da genetik olduğunu, çatlama eğilimli bir cilt varsa ne yaparsam yapayım çatlayacağını söyledi. Ben yine de bio oil aldım kendimi iyi hissetmek için ara ara sürüyorum.

15. Hafta +1 ama toplamda -7. Maalesef kg veren grubundayım bu hafta biraz iştahım toparladı da kg alabildim

Ya bulantılar çok olunca oluyor kilo kaybı maalesef ama kritik haftalar geçmiş sanki artık normal yemene devam edebilirsin sanki
Ben de boyum 1.68 60 kiloyla başladım ideal kilomla aslında. Beş kilo da 18 haftada geldi. İlk yirmi hafta altı kiloya kadar normalmiş internette öyle yazıyor. Ay çok kafama taktım bu kilo olayını ben de ya. Bir de benim tek gebelik belirtim iştahım çok şükür hiç bulantı mide yanması falan yaşamadım neredeyse. Kilo almasam hamile olduğumu anlamayacağım

Ben 12.haftada başladım canım şuan 17deyim. Çokta memnunum. Başlamak gerekiyor bir an önce
Ben 14+5 im şuan. Alayım da yakında başlayayım. Sen nerden aldın canım, mağazadan mı internetten mi. İnternette bazen sahteleri oluyor ya güvenebileceğimiz var mı acaba dedim

Arkadaşlar bu detaylı ultrason için istanbul perinatoloji randevusu bakıyorum mhrs'de ama hiç yok. Bütün hastanelerde detaylı usg yapılmamaktadır diye parantez içine not düşmüşler bi tek Haseki Sultangazi Ali Çetin'de öyle bir not yoktu o da erkek diye almak istemedim :-d Bir de küçükçekmece kanuni sultan süleyman hastanesi Alev Aydın görünüyordu ama onun yanında da "yoğunluktan dolayı sadece hastanemizde takipli hastalara hizmet veriyoruz" yazmışlar. Böyle bi saçmalık olabilir mi sizce yoksa yalandan mı yazmışlar? Buraya randevu alsam bakmıyoruz diyemezler heralde çok saçma.
+ Özel'de detaylı usg ücreti ne kadar bilen varsa ve paylaşabilirse sevinirim :-3

Ben 14+5 im şuan. Alayım da yakında başlayayım. Sen nerden aldın canım, mağazadan mı internetten mi. İnternette bazen sahteleri oluyor ya güvenebileceğimiz var mı acaba dedim
Ben direk eczaneden aldım canım. Her eczanede olmuyor sipariş ile getiriyorlar ama ben büyük avmlerin içinde ki eczanelerde bulmuştum. Krem büyük hemde temiz içerikli bir ürün ben memnun kaldım Bencede al nemlensin karnın. Hızla büyümeye başladı bazen çok gerilme oluyor mesela, çok rahatlatıcı oluyor sürünce

7bin civarında diye biliyorum canım. Hastaneden hastaneye değişir belki ama. Birde hasekide de bakılmıyor diye biliyorum sen yinede arayıp sor bence.

Günaydııın canımm, benim de arada kaçıyor ne yalan söyliyim rutinlere uyamıyorum
Valla canım bende akşamları sürüyorum sadece üşeniyorum bazen ne yalan söyleyeyim.
Aynen bazen hiiç sürmediğim oluyor

Canım sadi konuk istersen yardımcı olabilirim belki, ama o da erkek ben ona gidiyorum detaylılarda

Kuzucum hiç takma kilonla boyun aynı sevıyeye bıle gelmemıs dahahiiç sıkıntı yok merak etme.bebısı daha belırgın hıssetmeye basladınmı?ben hala arada bır pıt pıt pıt dısında bısey hıssetmıyorum

Çok yararlı bir liste olmuş. Ellerine sağlık. hemen SS alıyorum

ya insan korona olduğunu anlıyor çünkü daha önce hiç olmayan şeyler oluyo vücudunda baya belli ediyo kendini, ben de eşim de bu korona değilse ne dedik ve hep korona çıktı
Sağol canım bugün daha iyiyim kemik ağrılarım geçti gibi çok hafif boğazımda da bir şey yok iyiyim sanırım

Çoook çok sevindim canım

Yalnız rahim ağzı uzamış mı yoksa dr mu yanlış ölçmüş? Magnezyum yazdıysa geçer İnşallah. Daha önce kullanmıyordun diye biliyorum

Ya öyle mi dersin içim rahatladı o zaman aynen öyle pıt pıt hissediyorum sabah mesela karnımın üzerine biraz yatmışım hemen hissettim pıt pıt diye ama damar mı yoksa bebek mi bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…