Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hamile olunca daha bi sefkatli olmasi gerekmez miydi neden oyle oldu kiskandi mi napti dicem sdjdjjd saka yapiyorum tabi de ben de cook uzun sure sizin gibi dusundum ama en ufak seyde gizliden de olsa oglunu tutuyo tabi hak veriyorum sonucta o oglu ben sonradan geldim ayirabilir okey ama bunu hissetmek cok soguttu ben de simdi hic frene basmiyorum sokuyorum lafi cok rahatim

bu arada biz kaynanamla toplamda bi 9 ay bi de çocuktan sonra 3 ay beraber yaşadık. ev ev üstüne aslaa olmuyor o çok ayrı bir durum ama bi kere kalbimi kırmadı, ben de onun. ikimiz de hep birbirimize uyum sağladık. o bişey istedi mi söyler mesela. ben bazen akıl edemezsem. diyorum da zaten benden bi isteğin olursa söyle ben bazen düşünemeyebilirim diye. alınmaca gücenmece hiç yok aramızda neyse o ayy nazar değdircem kendi kendime maşallah keşke hepsi öyle olabilse

canım ben daha iyi bilirim havalarına girmiş olabilir tabi o daha tecrübeli ya. ama öyle diye de herşeyde çok bilmişlik taslaması gıcık bir durum olur, yol yordam bilmek lazım

canım ben daha iyi bilirim havalarına girmiş olabilir tabi o daha tecrübeli ya. ama öyle diye de herşeyde çok bilmişlik taslaması gıcık bir durum olur, yol yordam bilmek lazım
Evet kesinlikle. Zaten o daha tecrubeli kesinlikle kabul ama benimki de mesela bir seyden tartismistik ben hamileyim lutfen anlayisli olun demistim, o zamanlar 4-5 haftalik gebeydim tabi belirti yoktu kusmuyordum. Bana daha kusmuyorsun kanına hormon karısmamıs vsvs diye sacmalamıstı. 12. Haftaya geldik yine hic kusmadım. Kendisi hep bulantı kusma yasamıs benim kesin yasacagimi zannetti ve o gun hayvanlik yapti acikcasi. Ben de simdi sen uzmanligini nerden almistin yaa kadin dogum uzmani filan diye dalga geciyorum. Z kusagi olmamla da alakali heralde ama lafimi esirgemeyince oyle bi rahat ediyorum ki. Kimse de bisi diyemiyo esim kas goz yapiyo ona da BİSEY Mİ VAR diyorum. Herkes yerini bilmeli

o da öyle kabullenmiş ilişkinizi etkiye tepki canım. ne verirsen onu alırsın. küçük olan biziz onların bizi sevgiyle yontması lazım.
herkes kuscak diye bişey yok tabi ki , bazen cahil cahil konuşuyorlar. benimki de bana doğumdan önce dedi ki doğumda 10 kilo gidiyor. ben de bi aevinç bi mutluluk eve bi geldim doğumdan sonra tartıldım ilk iş gide gide 4 kilo gitmiş. zaten bebek 3,5 kg yarım kilo da plasenta girmiş heralde ben şok
aa dedi benim 10 kilo gitmişti dedim annecim sende öyle olmuş o herkeste öyle olmuyor demek
kendilerinde olanı herkeste olcak zannediyorlar ben öyle şeyleri hiç ciddiye almıyorum

Valla ben de bilmiyorum neden birden değişti ama ben de lafımı çekmiyorum. Bence en iyisini yapıyorsun.
Ay maşallah gerçekten biz Allah'tan başka şehirlerdeyiz.
Keşke ben bilirim havalarına girse razıyım hiç hamile değilmişim gibi davrandı dünyanın işini yaptım gık demedi ki normalde bana hayatta iş yaptırmaz. Bir de kendisi başımızın etini yemişti torun torun diye altı yıl. Hatta annemi arayıp ben ikna edemiyorum sen kızını ikna et çocuk yapsınlar demişliği var.
Ay o ne demek ya kanına hormon karışmamış valla çok iyi bence hak ediyorlar. Ben de son anda tatilden döneceğimiz günün öncesi patlamıştım yeter ben kimsenin nazını çekemem zaten dünya şey var düşündüğüm bir de sizi düşünmem falan diye ciddi patlamıştım. İnsan rahatlıyor sonra bir daha hiç konuşmadık zaten aramadı şuan torunu olmayacak gibi davranıyor.

Ya ben kiz olursa napicam ne isim önersem esim o benim hoslandıgım kızdı filan diyo kavga ettik bdnfndjdj erkege allahtan kolay dusunuruz benim o kadar sevgilim yok filan dedim
Yaa biz o yüzden erkek olursa eşim kız olursa ben koycaktım öyle karar almıştık :) erkek oldu, isim ortak karar oldu dfsfs
Allah için bunu neden verirler yaa Ben her gün maydonoz yiyorum, Allah'a şükür ne kanamam oldu ne başka bir sıkıntım Böyle kısıtlayıcı,korkutucu şeyleri hiç sevmiyorum
evet ben de, o yüzden listeyi verdiler diye aldım benim neyime diyet 52 kiloyuum sdfjk kaybolayım hem
Ben de hep kıza odaklamıştım kendimi ismini belirledim erkek dedi doktor kıvanç düşünüyorum ama Alperen’de olabilir arayış içindeyim
Biz de hep kısa isimlere odaklıyız. Erkek Ege, kız olsaydı Ada koycaktım ama Ada tek başına sıkıntılı oluyormuş Ada Pera koycaktım ama nasipte yokmuş :)

Yani bi de sana bunu vermeye utanmadı mı jdjdj
Biz kız erkek Ada koymayı çok istiyorduk, çünkü kıbrısta üniversitede tanıştık eşimle Ama numerolojik olarak koyamıyoruz

Kızlar dün başka doktora gittim biliyorsunuzdur. Doktor kan uyuşmazlığı var kan testi yapalım dedi. Tabi fiyatı duyunca kaçtım. Kan uyuşmazlığı olan arkadaşlar siz yaptırdınız mı ?
Bizde de var. 27. Hafta kan alınacak benim kanımdan bebeğin kan grıbuna bakılacak. Eğer uyusmazlık cıkarsa bana iğne yapacaklar.

canım çocuk olunca kimse kendi çocuğu gibi davranmıyor maalesef. torunu bile olsa geri çekiyolar kendilerini. bence o konuda hiç beklenti içine girme. kendi annelerimiz bile şikayet ediyoe bu konuda çok duydum etraftan da kendim de yaşadım az buçuk. onlar çocuk olunca da sevip gidiyor. ben benimkilere baktıramıyorum şuan, büyüğünün derdi kalmadı o okay ama küçüğü aynı evin içinde bile bişey yapamıyor. benimki de durmuyor zaten. eşim durup durup oraya gidelim buraya gidelim diyor. sanki çocuğu bırakçak yer var..o konuda çok muzdaripim ama yapçak bişey yok

Benim ilk çocuğum ama ablamlardan biliyorum haklısın anne bebek olduktan sonra tek başına kalıyor malesef bir gün baksa ikinci gün zor geliyor mutlaka bir şikayet oluyor. Ama Allah'ım sana da bana da hepimize güç versin bakarız senin de zor iki çocukla tabi ama bunların da zamanı gelip geçecek büyüdüklerinde aynı masada oturup yemek yiyeceğin saatleri özleyeceksin zamanla

amin canımm.. şimdi 3 olcaklar. hep onu düşünüyorum bu süreç 5-6 sene sürcek sonra daha rahat olcaz. o yüzden zor da olsa güzelliklerin tadına varmak lazım. bi de o kadar çabuk büyüyorlar ki insan özlüyor her halini büyüdükçe
öyle canım yalnızız bu yolda. baba bile bi noktada bitiyor. bence tüm yük annede maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…