Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Selamlaarr. Ben de hala bi gelişme yok ne doktor bulabildim ne bişey yalnız şey sorucam lavaboda el yıkarken bulaşık yıkarken falan karın dayanıyor ya rahatsız oluyorum çok baskı oluştuğu için böyle hisseden var mı zarar veriyorum gibi hissediyorum

Etmem mi canım benimyürüyüş yap bol bol,günlük bitane incir bir avuc ceviz ye,arada tarçınlı kiraz saplı ballı çay iç,inşallah senınde guzel haberını alırız bu ayın sonundaAllahım kolaylıkla nasıp etsın hepımze ınsallah

Kızlar keseyi gördüğünüzde boyutu kaç mm ölçüldü ? Ben dün doktora gittim 5+3 de bakmış olduk karından ultrasonla kese boyutu 3.5 mm ölçtü doktorum çok küçük değil mi ya sizin kaç mm di keseniz bu haftalarda

Doktor küçük olduğunu mu söyledi? O yüzden mi endişe ettiniz?
Bana kese boyutumu söylemedi bile. Keseyi gördük, yolk sacı gördük ve boş gebelik olmadığı netleşti tamam. Başka bir şey konuşmadık o haftada.
Sonraki hafta kalp atışı için gittiğimde de bebeği ml olarak ölçtü, sadece onu söyledi.

Bende bılmıyorum canm soyledıysede heycandan unuttum4+6 da gorünmüştü,stres yapma bencede onemlı bısey olsa dr soylerdı.

Ya doktor çok bişey söylemedi o yüzden bu kadar tedirginim aslında. sadece kese var etrafında olumsuz bişey yok dedi bide kan tahlili istedi cumartesi tekrar bakarız büyümüş mü dedi okadar bende heyecandan sormadım da kaç mm yada yolk sac gözüküyor mu diye kendiside bişey söylemedi kâğıda bakınca farkettim 3.5 mm diye

Merhaba 5+5deyim. Doktor a 4 gün gecikme ile gitmiştim kesecik görmüştü hcg 3187 çıktı hamileliğimi öyle öğrendim 13 mart doğum tarihi gözüküyor. Ssvd düşünüyorum bu ikinci gebeliğim. Zeynep Kamil hastanesinde daha önce ssvd olan var mı?

Bir şey söylemedi ise endişelenmeyin boşuna. Olumsuz bir durum olsa söylerdi muhakkak

Teşekkür ederim kuzucum tavsiyelerine uymaya çalışırım
Amiin aminn inşallah bebeğim

Hanımlar bugün doktora gittim beta HCG artışım normal mi bakar mısınız? Doktorum ilk betama bu çok küçük şu an için hamile diyemeyiz size dedi. Kese zaten görünmedi elbet çok şükür ama size hamile diyemeyiz demesi üzdü bir miktar. Son sonuçlara bakamadi yarına kaldi çünkü
14 Temmuz 16.00 169.1
16 Temmuz 10.00 506 (sabah asmde verdim)
16 Temmuz 14.00 576.8

canıım hiiiç bişeycik olmaaz o şuan dünyanın en güvenli yerinde, rahimle oluşan baskıları hissedebilmesine daha çook var rahat ol endişelenme ki o da huzurlu olsun

ne demek hamile diyemeyiz ya şu doktorlar bazen gerçekten aşırı can sıkıcı saçma sapan konuşuyorlar.. valla değeriniz çok güzel baaal gibi de hamilesiniz

Çook teşekkür ederim canım sağlıklı büyüsün inşallah bu kontrol randevusunu beklemekte zormuş zaman durmuş gibi hissediyorum
bekleyince geçmiyo zaman çoook iyi bilirimm Allahım inşallah sağlıkla kavuşmamızı nasip eder hepimizin de.. benim bu kısmetse 3. bebiş ollcak, diğer 2siyle uğraşmaktan zaman nasıl geçiyor hiç anlamıyorum o yönden avantajlıyım ilk 2 kuzum tüp bebekle, bu defa normal süpriz oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…