Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

mrb canım hamileymişsin cok sevindim rabbim sağlıkla ilerletsin inşallah eski topik arkadaşlarımın böyle pozitifi görmeleri beni daha da bi mutlu ediyor yakında inşallah bende peşinizden gelirim

mrb canım hamileymişsin cok sevindim rabbim sağlıkla ilerletsin inşallah eski topik arkadaşlarımın böyle pozitifi görmeleri beni daha da bi mutlu ediyor yakında inşallah bende peşinizden gelirim
Ya beni de kaç gündür ne mutlu ediyor biliyor musun?Böyle eskimeyen eski topik arkadaşlarımın beni unutmaması ve beni bulup güzel dileklerini yazması. Mutluluktan gözlerim doluyor. Seni görünce çok sevindim çok ama çok teşekkür ederim canım benim Rabbim gönlüne göre versin inşallah. İnanarak dua et. Rabbim ol derse olur ben bunu hiç bırakmadım. Rabbim dedim sana zor gelen bir şey asla yok. Sen ol dersen olur. Ben her ay adet olduğumda elimi açıp bu ay da olmasa yine de sana geldim geliyorum ve geleceğim rabbim dedim. Umudunu hiç kesme Allahtan. Umut olacak sana da bu dediğimi unutma

bende dua ediyorum canım umudumu hiç bırakmadım her ay negatifi görmekten bıksam da yınede umudum var olacagına inanıyorum sadece doğru zaman degil demekki diyorum günü ve zamanı geldiğinde bende o pozitifi görecem

Kesinlikle öyle kuzum zamanı gelince inan oluyor. Bazen hiç olmayacak gibi geliyor ama neden olmasın diye Allah’a sığınıyor güç buluyor insan. Kalbim ruhum duam seninle. Rabbim inşallah en yakın zamanda seni de bekleyen herkesi sevindirsin. Amin

İnşallah siz de müjdeli haberinizi ennn yakın zaman da alırsınız.
Ben Ocak ayında 3 aylık hamileyken bebeğimi kaybettim. O kadar çok üzüldüm ki, anlatamam. Şu an 7 haftalık hamileyim. Belki de zaten o yavrumun değil de, bu yavrumun hayatta nasibi olduğu için böyle bir acı yaşadık diyorum. Onda herşey yolunda devam etseydi şu sıralar eli kulağındaydı doğumumun ve tabi ki bu bebeğimin nasibi olmayacaktı. Bilemiyoruz ki bizim için yazılanı.
İnşallah size ve sizin gibi bekleyen herkese evlat sevgisini tattırsın Allah. Hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım yavrularımızı.

amin canım çok tşk ederim

tşk ederim canım bana verdiğin olumlu msj için bende uzun cabalar sonucu hamile kaldım ama malesef ekim ayında boş gebelik tanısı ile kürtaj oldum ve o zamandan beri yeniden deniyorum hala pozitifi göremedim bu ay artık dr gidecem tekrar inşallah tedaviye başlıcam umarım kısa sürede bende güzel haberlerle gelirim

Rica ederim canım bu arada bu süreçte iki olumsuz aşılamam oldu. En son tüp bebek tedavisine başladık, o şekilde oldu şükürler olsun inşallah sağlıkla ilerler
biliyorum canım aşılamalarından haberim vardı en son tup yapacam diyordun tabi bende sürekli negatif görünce biraz uzaklaştım ara sıra gelip bakıyorum geldikçede mutlaka tüm arkadaşlara bakıyorum herşeyin hayırlısı bende bu ay tedavi başlıcam bakalım olmazsa bizde tüpe dogru yol alırız belki umarım gerek kalmaz cok zor sürecler rabbim kolaylık versin herkese

Amin inşallah kuzum rabbim gönlüne göre en kısa zamanda nasip etsin inşallah

Ben 1427 iken görmüştüm keseyi karından sende görürsün inşallah

Bende öyle heves ettim canım gittim ama sonra görünmeyince daha çok üzülüyorsun
Çoğunlukla tek taraflı ve özellikle tek bir noktada olacak şekilde çok ağrım oluyor. O yüzden biraz korkuyorum acaba dış gebelik vs olabilir mi diye. Ama herhangi bi kanamam vs olmadı çok şükür. Ayakta dolanamıyorum resmen. Bir de çok fazla gaz ve kabızlık sorunu yaşıyorum. Sanırım o da arttırıyor. Normal mi bu ağrılar bilemiyorum tabiki ama o sebeple bir an önce keseyi görüp rahatlamak istiyorum.

Hepsi normal canım hepsini yoğun bir şekilde bende yaşadım içini ferah tut

Bebişim iyiyim sen nasılsın uzun zamandır girmiyorduum sen hamişsiiin
Çok sevindiim sağlıcakla kucağına alırsın miniğini inşallah
kuzucum neler yaptın nasıl yaptın anlatsana
Bende gırmıyordum moralım bozuluyordu ama mınnosum kendılıgınden geldı suprız yaptıcanım benimmamin inşallahbır gebenın gunlugu ovu testını hep kullandım(dogrulugunu dr da test ettım) ovulasyon ve catlama gunlerını muhakkak degerlendırdım,degerlendırme yapınca anında belımı yukarı kaldırıyordum ve gece degıl kahvaltıdan sonra degerlendırdım hep sabah.ınan folık asıt bıle almıyordum,Allahımın takdırı kısmetı şimdideymiş minnoşumuninşallah kalp atısınıda duyarızda bi oh cekecegım sonra zor kavusunca hıc kıyamıyorumdenemeyi bırakma kuşum vakti zamanı gelince sende yazacaksın sevinicez böyle hepimiz mutlulukla

Canım benımde öyleydi yürüyünce hemen kasıgıma bacagıma agrı saplanıyodu sımdı ev temızlıgı bıle yapıyorumsımdı yerlesıyor ya o yuzden bu haftayı dınlenerek gecır gecıyor o agrı merak etme

Hepsi normal canım hepsini yoğun bir şekilde bende yaşadım içini ferah tut

Ay inşallah bal damlıyor ağzınızdan Rabbim hiç kimseyi gördüğünden geri koymasın inşallah isteyen herkesin kucağı dolu dolu olsun

Kızlar selam bugün doktor kontrolüm vardı kese gözükmedi.
Doktor son değerin az artmış dedi bilginiz varmı değerlerim
12.07 : 748
14:07 : 1175
Birdaha kan takibi yapmam gerekiyormuş. Değerler de varmı bir sıkıntı moralimi çok bozdu
Ben de pcos var regl düzensiz sat :11 Haziran

Gözlerim dolu dolu okudum kuzum gerçekten vakti zamanı var demek ki, kendiliğinden daha fazla bekletmeden gelmiş minnoşun çok şükür
İnşallah kalp atışını da sağlıcakla duyacaksın bebeğim içini ferah tut
Aylardır uğraşmıyordum bu ay ovu deneyeceğim olmazsa adet olunca aşılama yaptırcaz kuzum sen de dualarını eksik etme hamişlerin duası kabul olurmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…