Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Gozunaydin canim 🙏☺️

Pozitif yazan toxolardir canim ben de gecirmisim daha onceden o hastaligi pozitifti cok korktum elim ayagima dolasti aglayarak esimi aramistim o da akilli asistana sormus internetten oyle sakinlesebildim ☺️
cmv mi neyse canım sıkıntı yokmuş ama nerdeyse ağlıcaktım
Gözün aydın canım 🥰 yazmayınca meraklandım şükür ki iyi haberlerle geldin 🥰

Gözünaydın canım çok sevindim :nazar::KK200:

Oyy çok şükür miniğe 🧿♥️
Sağ olun kızlar benim de içim rahatladı. Çünkü hala inanamıyordum hamile olduğuma ahaha

Gerçekten birebir aynı durumdayım 5+6 dayım kahverengi lekeler geçmiyor. Bugün biraz ayakta kaldım fazla oturdum kanamanın rengi koyulaşmış biraz da artmış. Nasıl içim rahat edecek gerçekten kahverengi leke gördükçe çok üzülüyorum. Bir yandan da normal bebeğin iyi diyorum. şizofren gibi oldum kafamdaki bir seye üzülüyorum sonra da kendi kendime teselli ediyorum kendimi böyle bir döngüdeyim. Allah lekelenmesi olanların ekstra yardımcısı olsun tam delirmelik ay 😅
O kadar saçma ki, kafayı yiyeceğim. Bulantım geçince dolabı açıp et kokluyorum. İnşallah şu 3 ayı sağ salim atlatsak yoksa delireceğim 😂

Yaaa kızlar çok trajikomik bir durumdayım. Sürekli internetten aynı yorumları okuyup duruyorum. Şimdi biz 6+3 üz. Bir haftadır kahverengi lekelenmelerim var, her gün bir tane leke. Beni çok endişelendiriyor, bazen de herkeste oluyormuş diyorum, kendimi sakinleştirmek için gebelik belirtilerim olsun diye en azından sütyen giyiyorum göğüsler dolgulu dursun, hassasiyetini hissedeyim diye. Arada bulantılarım oluyor. Bu kadar kafama taktığım için kendime kızıyorum. Ne olur bir içimi rahatlatın, bu lekelenme niye gitmiyor 😊. Her yarım saatte bir bakmaktan şizofren olacağım. Bana kalsa sakin kalmak için ultrasonu kendime takıp geçireceğim 9 ay 😂. Son 10 günde 2 defa bakıldı, yok yetmiyor. Çok taktım
Benim de bir ay boyunca geldi kahverengi akintim, cildiracagim sandim. Bu hafta kalp atisini duydum ve su an bayaa azaldi. Biraz psikoloji de etkiliyor gibi sanki:) Doktorum birinci trimesterla birlikte bitecek buyuk ihtimalle dedi, yakin bir arkadasimin da aynisi oldu, 13. Haftaya uyandim ve birden kesildi diyor, iki haftaya doguracak:)

Çin takviminde cinsiyet ne olarak görünüyor ilk sende deneyeceğiz bakalım
😁şöyle yapalım herkes
çin takviminde cinsiyet
içime doğan cinsiyet
gerçek cinsiyet
diye yazsın ☺️
Çin takvimine bakarken hamile kalınan ay diyor. Son adet tarihi olan ay değil değil mi. Tam döllenmenin olduğu ay değişiyor benim çünkü?

Çin takvimine bakarken hamile kalınan ay diyor. Son adet tarihi olan ay değil değil mi. Tam döllenmenin olduğu ay değişiyor benim çünkü?
Döllenme tarihine göre kız gösteriyor ama ben erkek hissediyorum Kız çok istiyorum Sağlıklısı tabiki ama hep kız hayalimiz var Erkekse duymasın 😁

Benim de bir ay boyunca geldi kahverengi akintim, cildiracagim sandim. Bu hafta kalp atisini duydum ve su an bayaa azaldi. Biraz psikoloji de etkiliyor gibi sanki:) Doktorum birinci trimesterla birlikte bitecek buyuk ihtimalle dedi, yakin bir arkadasimin da aynisi oldu, 13. Haftaya uyandim ve birden kesildi diyor, iki haftaya doguracak:)
Yaaa böyle yorumları görünce sakinleşiyorum. Teşekkür ederim paylaştığın için 🥹. Peki arada karnında sancı oluyor muydu? Sancı girince daha çok telaşlanıyorum

Yaaa böyle yorumları görünce sakinleşiyorum. Teşekkür ederim paylaştığın için 🥹. Peki arada karnında sancı oluyor muydu? Sancı girince daha çok telaşlanıyorum
Hala oluyor:KK43: bazen yatakta donerken falan sanci giriyor. Bunu soyledigimde doktorum o akintidan degil hamilelikten dedi😂
Bana dedigi seyleri yazayim; iki tane kanama alanim varmis, iliski, spor, agir kaldirmak, ucak yolculugu ve uzun araba yolculuklari yasak. Gunluk islerime devam edebiliyorum, alisveris yapiyorum, yemek yapiyorum, sehir icinde araba kullaniyorum. Kabizlik icin cok dikkatli ol, kanama alanlarini etkileyebilir ikinmak dedi ve direkt ilac verdi, lif takviyesi, eger ise yaramazsa baska seyler kullan diye bir liste verdi elime.

Kizlar bu bana mi oluyor sadece acaba ? Mesela diyorum dogunca bakabilecek miyim ? Tutabilecek miyim bir yerini incitir miyim aglarsa ne yapcam vs vs oyle olunca huzursuzluk kapliyor icimi bende mi bir problem var acaba ?
Her anne böyle düşünüyor 😊
Sana bir tavsiye vereyim Osman Gönülalı dinle evelallah herseyin üstesinden gelirsin 🥰hala canlı yayınlarına katılıyorum ben pazartesi günleri Allah ondan razı olsun kimseyi elletmedim (herkes dört biryandan ters çevir yok su ver yok hemen yıka ağzına şeker ver dedi) kendi bildiğim gibi büyüttüm herşeyindende anladım çok şükür

X