Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

evet yaa sağolun canlarım :KK200: tahlilde bir değer pozitif yazıyordu aşırı korktum. Doktorda 2 saat geç geldi. Kurdum durdum kafamda. Neyse ki hiç bir problem yokmuş :halay:
Pozitif yazan toxolardir canim ben de gecirmisim daha onceden o hastaligi pozitifti cok korktum elim ayagima dolasti aglayarak esimi aramistim o da akilli asistana sormus internetten oyle sakinlesebildim ☺️

6+5 dedi :KK200:

Teşekkür ederiim canımm. İlaca devam et, şiddeti nasıl dedi, dedim azalıyor. Eski kalan kanlar gidiyor dedi. Sen gene de progestana devam et, 12. haftada gel bakarız dediii.

6+5 dedi :KK200:

Teşekkür ederiim canımm. İlaca devam et, şiddeti nasıl dedi, dedim azalıyor. Eski kalan kanlar gidiyor dedi. Sen gene de progestana devam et, 12. haftada gel bakarız dediii.
Benim de 6+6 ☺️

Canım seni bir sonraki randevuya ne zaman çağırdı doktor? Benim 2 hafta sonra tekrar gideceğim 🥰
ya aslında 20 gün sonra gel progestan yazalım dedi ama ilaç yazcak diye de muayene parası vermek saçma geliyor. Onun harici 12. haftada gel dediii

Canım seni bir sonraki randevuya ne zaman çağırdı doktor? Benim 2 hafta sonra tekrar gideceğim 🥰
Bende 7+0 da gitmiştim sanırım şimdi bu hafta sonu 8+1 olunca gidecem tekrar bir hafta sonraya tekrar çağırdı hersey iyi dedi ama temkinli gitmekte fayda var dedi çağırdı inşallah kötü birşey olmaz

X