Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

İşte burda büyük bir sıkıntı var çünkü bu laboratuvarlar Ankara, İstanbul gibi büyükşehirlerde mevcut. Ancak küçük şehirlerde hastane dr sıkıntısı yaşarken bu laboratuvarlara ulaşmak çok kolay olmayacak. Bazı firmaların hastanelerle anlaşması var ve dr onlara doğrudan bilgi verince gelip kan alıp gidiyor. Eve gelen firmalar bile var. Yerli ve yabancı firmalar da var, yabancı olanlar kanı yurt dışına gönderiyorlar. Ortalama 10 iş gününde sonuçlar çıkıyor.
İstanbuldayım ben ondan yana sıkıntım yok da karar veremedim henüz. Malum fiyatlar çook yükseeeek
Kızlar benim bu gün ilk kan vermem gerçekleşti fakat sonuç perşembe çıkacakmış ne alakaysa . Bu gün pizza ve acılı tavuk aşerdim hayırlısıyla yedim şimdi akşam bulantım var sizin canınız neler çekşyor :)
Benim canım buharda sebze çekti bugün 🤣🤣 karışık sebze yaptım. Ekşili sos hazırladım ohhh sebze tavuk mantar süperdi

İstanbuldayım ben ondan yana sıkıntım yok da karar veremedim henüz. Malum fiyatlar çook yükseeeek

Benim canım buharda sebze çekti bugün 🤣🤣 karışık sebze yaptım. Ekşili sos hazırladım ohhh sebze tavuk mantar süperdi
Ayyy vallahi tavuk ve yaprak döner sayıkladım 2 gündür bende cinsiyet ne ola ki 🤲🏻😅

Koca bir tabak salçalı makarna 😅 ama gluten hassasiyetim var canımın daha da çok çekmesini bekliyorum 😅
Offf bende sürekli bu tarz şeyler istiyorum ama bulantıdan fazla yiyemiyorum :KK43: bide kendi yaptığımı yiyemiyorum evde yemek pişiremiyorum ve buzdolabından nefret ediyorum🥹🥹🥹

Dun doktor randevum guzel gecti kizlar, once ultrasona aldilar, bebek iyi dediler ve kalp atisini dinledik, bayaa duygusal bir andi🥲 iki tane kanama alanim varmis. Sonra doktorumla tanistik, cok tatli bir kadindi, bayaa sevdik ama haftaya bir doktorla daha gorusecegiz, emin olmak icin.
Surekli yatmana gerek yok, gunluk aktivitelerini yapmaya devam edebilirsin,ama seyahat etme sakin, iliski ve spor& yuruyusler simdilik yasak dedi. Biraz rahatladim diyordum ki kan testi sonuclarim yavas yavas cikmaya basladi😂 TSH im biraz dusukmus. Diger testler de tamamlansin Turkiye’den bir doktorla online gorusmeyi dusunuyorum bakalim.
Çok çok sevindim canım herşeyin yolunda olmasına merak etmiştim seni içim rahatladı 🥰🥰 bol bol dinlen kendini yorma 🙏🥰🥰

Offf bende sürekli bu tarz şeyler istiyorum ama bulantıdan fazla yiyemiyorum :KK43: bide kendi yaptığımı yiyemiyorum evde yemek pişiremiyorum ve buzdolabından nefret ediyorum🥹🥹🥹
Ben de kendi yaptığımı yiyemiyorum ya🙈 kalan 8 ayda prenses olarak yaşamımı sürdürmeyi düşünüyorum her şey önüme hazır gelsin 😅 hepimiz için aynısını dilerim 💖 🥰

Ayyy vallahi tavuk ve yaprak döner sayıkladım 2 gündür bende cinsiyet ne ola ki 🤲🏻😅
Hahahaha kızdan yana oyumu kullanıyorum 😄😄
Ben de kendi yaptığımı yiyemiyorum ya🙈 kalan 8 ayda prenses olarak yaşamımı sürdürmeyi düşünüyorum her şey önüme hazır gelsin 😅 hepimiz için aynısını dilerim 💖 🥰
Ayyy keşkeeee eşim de diyo niye yordun kendini ben tost yapardım 🤣🤣 şu akşam iş çıkışı iştahını tost keser mi 🤣🤣

Pes etme tuşu yok mu hiç
Ben şimdiden yapamıyorum gerçekten çok zor geçiyor çocuğumda gözümün içine bakıyor benim gülecek dermanım yok
Evi bok götürüyor elleyemiyorum
Su yok elektirik yok yarabbi
Kayınvalidede bir yanda surat yapıyor😣

Pes etme tuşu yok mu hiç
Ben şimdiden yapamıyorum gerçekten çok zor geçiyor çocuğumda gözümün içine bakıyor benim gülecek dermanım yok
Evi bok götürüyor elleyemiyorum
Su yok elektirik yok yarabbi
Kayınvalidede bir yanda surat yapıyor😣
Kv ye ne oluyor

Kızlar doktor beni cuma çağırdı ama perşembe gitsek nolur ki yaa çok merak ediyorum 😄 1 günden nolcak ki

X