Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Herkes kafasına göre konuşuyor kimi çok kötü geçiriyor kimi prenses gibi geçiriyor bende yazmıştım arkadaşlarımın hepsimi iyi geçirir bir ben ölüp diriliyordum annemde çok güzel geçirirmiş aslında onada çekmemişim

Şu an iyiyim hafif arada bulantılar oluyor ona bulantı yok diyorum yani. Artıcak mı bunu düşünmeden duramıyorum. Senin ilki de mi böyle zordu?

Şu an iyiyim hafif arada bulantılar oluyor ona bulantı yok diyorum yani. Artıcak mı bunu düşünmeden duramıyorum. Senin ilki de böyle zordu?
Genellikle beta arttıkça belirtiler artıp beta 13 haftadan sonra düşmeye başladıkça belirtilerde azalıyor artsa bile dördüncü ayda son bulmaya başlıyor böyle düşün çokda korkacak bir durum yok inşallah birbuçuk ayı bitmiş bilee
Bazı insanlarda işte hiçbir belirti olmayabiliyor

aa 13. haftadan sonra düşüyor mu? Arkadaşım 7 haftadan beri kusuyor şu an 5 aylık.
Aşkım fileye gittim zaten bulurum diye ama orada bulamayınca mecbur bunu aldım
aa orada genelde oluyor bitmiş demek ki arada yokla bakalım

Gecen hafta kasintim var demistim kaşıntı kremi yazip göndermisti doktor. Bugün fark ettigim icin henüz gitmedim yarin gidecegim insaAllah
Geçmiş olsun Hastaneye gittinizmi
Doktora gittiniz mi?
hafifletici çözümlere ihtiyacim var. Aşırı huylandim kendimden evden. Düşük riski oldugu için yatiyodum genelde ama su an yataga girmek istemiyorum yataga bulasmis olma ihtimalinden

Canım valla kıl kurdu nedir bilmiyordum sen diyinca internete yazdım. Allah şifa versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…