Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Çok teşekkürler canım yaa ben ilk defa bu kadar gayret edip çalıştım inşallah karşılığını alırım/alırız. Önceki girdiklerim öylesineydi. Atanmana çok sevindim:) Alanın ne 💖
Öğretmenim ben 🥰 3 yılımı masa başı mesaisiyle geçirdim ama adam akıllı 2 yıl çalıştım gerçekten, alımlar artık çok çok zorlaştı. 1 yılı aşkın da puanımı aldıktan sonra kontenjandı, atama mülakatıydı derken ömrümden yedi. Alanımda 255. Sıradan atandım. 🥰 O yüzden o süreci çok iyi bilirim, yaşamayan anlamaz..

Acelya A Acelya A ve @beyzaanim Allah sizlerin ve kpss için mücadele eden herkesin yardımcısı olsun.. 4 yılımı verdim ben de kpss uğruna, 1 yıl da atama beklemek zorunda kaldım. Çok şükür emeğimin karşılığını aldım ama giden zaman ömrümden gitti.. Allah yardımcınız olsun 🥰
Darısı başımıza inşallah 🤲🏻senin bölümün neydi

Kızlar selam dün geceden beri aşırı kötüyüm 🙁 bütün gece sabaha kadar kustum ve sabahta ishal olunca hemen doktora gittim bağırsak enfeksiyonu geçirdiğimi söyledi serum falan verdi ama kendimi çok kötü hissediyorum su bile içemiyorum 🥹
Çok geçmiş olsun salgın var sanırım ben de geçen ay geçirdim 1 ay sürdü en sonunda tribudat verdi aile hekimi öyle geçti ama gebelikte kullanımı uygun mu bilmiyorum inşallah gerek kalmaz serumlar pek işe yaramamıştı bende ama vücudun susuz kalmasın geçmezse yine git.
Haşlama patates tuzla çok iyi geliyor mideye.

Ben avokado yağı evde yaptım çekirdeği rendeleyip zeytinyağında beklettim 7 gün. Ama tüylenme yapıyor diye okuyunca kullanmadım. İşe yarar mı acaba
Tatlı badem yağını duydum da avokado yağının tüylenme yaptığını hiç duymadım daha öncesinde avokado içerikli kremler kullanmıştım bende hiç tüylenme yapmadı. Bilemiyorum ama herkeste farklılık gösterebilir tabi

Yok hala devam acikinca bulaniyor yiyorum yine bulaniyor anlamadim ne yapacagimi sasiriyorum

Kızlar selam dün geceden beri aşırı kötüyüm 🙁 bütün gece sabaha kadar kustum ve sabahta ishal olunca hemen doktora gittim bağırsak enfeksiyonu geçirdiğimi söyledi serum falan verdi ama kendimi çok kötü hissediyorum su bile içemiyorum 🥹
Çok geçmiş olsun 💐

Kızlar çatlak önleyici kremine başlayan oldu mu .Biraz araştırdım lierac öneriyorlar Sanırım onu alıcam
İlk hamileliğimde 1. Aydan itibaren doğal zeytinyağı kullandım okadar meyilliki vücudum çatlama ya çocukluktan kalan çatlaklarım bile vardı amma hamilelikte hiç çatlamadım 🤷🏼‍♀️

Çok heyecanlı ve annelik her aşamada tedirginlik var🥹🥹 2 hafta sonra kalp atışına gideceğiz inşallah 🤲🏻🥹🥹🤲🏻🤲🏻🤲🏻 senin çok az kaldı sanırım kuzum sağlıkla kavuşmak nasip olsun inşallah 🤲🏻🥰

O heyecan hiç bitmiyor 😍 hayatın her dönemi içimizde kelebek uçacak 🥺
Evet cnm çok şükür az kaldı 🙏🏻

3ayken başlıyorlarmış anladığım ama nem sağladığı için önceden başlamak mantıklı falan demişler Çatlağa meyilli bir vücudum var. Sonradan pişman olmak istemiyorum . Benim karnım ilaçlardan mı hormonlardan mı bilmiyorum şiş şiş Kilom artmıyor ama hacmim artıyor sanki 😀
akşam olunca benim de şişiyor, gündüz dümdüüz :) benim de çatlamaya meyilli, bacağım da kalçam da çatlaklar var hep
Bende de var canım, rahim dışındaysa herhangi bir engel teşkil etmiyor, için rahat olsun
benim de dışında
Markette Çiğ bulamayınca kavrulmuş aldım 😅
filede var, ben ordan aldımm. file varsa etrafında al
Sen kullandin mi canim hic bilniyorum ki sandim anlik bulantiyi kesiyor
yok canım gerek kalmadı. İnşallah bundan sonra da gerek kalmaz :dua:

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi bir de bazı insanlar var. İşte soruyor kaç haftalıksın, 7 haftalık diyorum. Mide bulantın kusman var mı diyo? yok diyorum. Dur daha şimdiden sonra başlıcak diyorlar. Her gün, bugün mü o çok yoğun bulantılar başlıcak diye beklemekten anın tadını asla çıkaramıyorum.

X