2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Canım hep veren taraf olmak insanı değersizleştirir. Çoğu zaman kendi işlerimizi hep kendimiz hallederiz ama gebelik gibi ekstrem durumlarda yardım almak kötü bir şey degil. Sen karşılık beklemeden yapmış olabilirsin ama, bazen alma-verme dengesini de kurmak gerekir. Keyfinden istemiyorsun sonuçta, şu an ihtiyacın var. Eve yeni bir birey katılıyor, evin düzeni tabi değişecek. Bence yardım iste.

Çok haklısın aslında

Ayni durumdayim bende en sonki muayeneden 1 hafta once detayli vardi hic boyle bi sorun yokken ne olduysa 1 hafta icinde olmus plesentanin bi ucu asagiya dogru uzanmış hemen perinatolojiye gittim resmen ikinci kez detayli yaptilar o kadar incelediler yani. Orasida durumu teyit etti ama bana 32ye kadar yukari cikabilecegini söyledi 32. Haftada tekrar perinatolojiye gorunecegim. Ben zaten sezeryan olacaktim ilki oyle oldugundan ama bu durumda ameliyatta biraz zorlu geciyormus beni tek korkutan o oldu. Eger 32de çıkmamış olursa ameliyat icin kan hazırlığı yapicaz her ihtimale karşı dedi.. Allahim korktuklarimiza ugratmasin hepimizin dogumu su gibi gecsin evlatlarimiza sag salim kavuşalım burda hepimiz ayni yoldayiz birbirimizden dualarimizi eksik etmeyelim

Merhaba, geçmiş olsun. Ben rahim ağzı yetmezliği sebebiyle acil ameliyata alındım. Rahim ağzı uzunluğum 19 mm idi. Hunileşme vardı. Hunileşme ile açılma aynı sanırım. Doktorun tam olarak ne söyledi sana? Ben serklaj olalı 6 hafta oldu. Evde yatıyorum, şu an iyiyiz çok şükür. Kaç haftalık oldu bebek?

Cook geçmiş olsun canım. Allahtan önlenebilir bir durum olduğu ortaya çıktı

Kizlar lohusa hamilelik pijamam geldi. Ben M beden almistim bana tam oldu hatta göbeğim az daha büyüse de olur bana. Fakat benim boyum 1.60 dolayısıyla boyu uzun olanlara M biraz kisa gelebilir. Cunku benimde tam belime geldi. Kumasi incecik tam yazlik ve yumusak. Fotografini da ekledim beli ayarlanabiliyor. Sezeryanda kullanilabilir. Tek kotu yani asiri sigara kokuyordu urun direk makineye gitti E Eflatunc

Eklentiler

• 20240329_122440.jpg
    86,2 KB · Görüntüleme: 78
  • 20240329_122425.jpg
    59,6 KB · Görüntüleme: 64
  • 20240329_122411.jpg
    89,3 KB · Görüntüleme: 76
Nereden aldın canm güle güle kullan

Ben acaba yanlış kişiyi mi etiketledim bilmiyorum birisi daha alacaktı da kargo gelsin bir kalitesine bakayım ona göre önereyim demiştim. Trendyolda Ladymina diye bir mağazadan aldım direk pijamaları çıkıyor.
Olsun olsun bnde alcam o kişide görür

Benim iki çocuğumda tatlıya değil tuzluya tepki veriyor. Kızımda patates kızartması yedim oğlumda çubuk kraker

Çok güzel güle güle kullan Sırf o boy olayından dolayı netten alamıyorum yaa. Boyum 1.73 ve m bedenim. Çarşıda hoşuma giden sadelikte bir şey bulamadım. Uzun boy güzel ama böyle durumlarda sıkıntı.

Teşekkür ederim. Boy kısa olunca da aynı sıkıntı oluyor normal hayatımda hep sıkıntı oldu bana da bazen aldığım şeyler acayip uzun geliyor Hamilelikte birde göbek büyüdüğü için kıyafeti yukarı çektiriyor kıyafet boyu eskisiyle asla aynı olmuyor.

Senin en azından kısalttırma şansın var, bana kapri gibi duruyor Çekip uzatamıyorsun da

Canım pentide tam sizin oralara uygun gecelik gördüm. Hatta görünce hemen sen aklıma geldin. Koca donu ile gezmeyeceksen bak şu. İndirimde sanırım şu an ve sabahlığı da var.

Eklentiler

• IMG_20240329_125750.jpg
    37,8 KB · Görüntüleme: 74
Ah ne kadar güzel benimde bir tüylü kızım var ve kızıma aldığım her oyuncak yatak vs hepsini önce o test ediyor normalde kargolarima asla bakmazken kardeş kıskançlığı yüklendi sanırım
Ayy bu profildeki kedimi
Ne tatliii
Tam yemelik
Ben biraz korkuyorum
Cok seviyorum ama
Kucukken kediyle yasadigim bi olayi atlatamadim
Evdeki herkes kedi alalım diye ölüyor
uysal kedi olduktan sonra bebeler cok sansli

B BirNBirE seninle aynı haftalardayiz diye sana sormak istedim ćanm benim kaarnmda sağ üstte bayadir sertlik var kafası mi diye düşündüm hep orda olyrmu sende varmı öyle birşey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…