2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Bizi soracak olursanız iyiyiz bizde 20.2 olduk bile çok sabırsızlanıyorum bir an önce kavuşma günü gelsin🥲 bilgilerimi bırakmıştım ama bizi eklemeyi unutmuşlar biriniz ekleyebilirmi 😇😍
Hoşgeldin 🌺
Beni etiketlemeden ortaya bilgilerini yazdıysan mesajını gözden kaçırmış olabilirim mesajla yada etiketleyerek tekrar yazar mısın ekleyeyim listeye 🫠

Kızlar aşağıda ana kucağını kullanan var mı yada alan

Eklentiler

• 92CE1FED-87BC-4686-9AD1-5E388378E49F.png
    92CE1FED-87BC-4686-9AD1-5E388378E49F.png
    150,9 KB · Görüntüleme: 56
Canım çok şanlısın muhtemelen çatlağında olmaz.İlk gebelik birde iç karın genişse böyle oluyormuş 🧿.Benim ilk gebelik ama iç karnım dar galiba 😅
Kuzum çok dar giyersem belli oluyor tabi dümdüz değil eskisi gibi ama haklısın iç karınla alakalı olabilir ya inşallah hiçbirimiz catlamayiz 🙏🥰

Kızlar selam bugün benim sol kasigimda biraz da gobegime doğru diyeyim içten bir sizlama hissediyorum. Surekli bir sızı var. Yara gibj
Baska da bir şey yok çok şükür leke filan ama sizce bunun için doktora gitmeli miyim.

Şu fotoğraftakinin hamile olduğuna beni kimse inandıramaz 😳😳 canım maşaallah hiçbir şey belli değil. Ben de 6 kilo aldım ama göbek falan hep çııktı
Oto koltuğu mu ne geldi kargo da site güvenliğine bırakmış 😅 ağır kargo çıkarmıyorlarmis bende güvenliğe siz alın dedim mırın kırın ettiler eşim akşam kargoyu aldığında güvenlik beni resmen şikayet etmiş eşime 😅😅 eşim de hamile olduğu için almak istememiş olabilir mi bundan sonra gelen kargoları siz alın akşam ben alırım demiş. Ertesi gün siteden çıkarken karnıma bakiyorlar yakaladım bakışlarından 😅hamile olduğuma hala inanmiyor olabilirler 😅😅

Kızlar selam bugün benim sol kasigimda biraz da gobegime doğru diyeyim içten bir sizlama hissediyorum. Surekli bir sızı var. Yara gibj
Baska da bir şey yok çok şükür leke filan ama sizce bunun için doktora gitmeli miyim.
Canım benim doktor acildeki ara ara böyle agrilarin olabileceğini düzenli kasılma şeklinde olmadığı sürece merak edilecek bir şey olmadığını söyledi bilgin olsun. Muhtemelen bebek de rahim de kendine yer açmaya çalışıyordur

Kızlar bu arada çatlak için hiçbir ürün içime sinmedi. Geçen hafta shea yağı aldım. Bayağı nemli tutuyormuş aşırı içime sindi valla. Sürüyorum mesela ertesi gün oluyor hala sürdüğüm yerler nemli kalıyor. Ben tüm hamilelikte sanırım bunu kullanacağım

Kızlar bu arada çatlak için hiçbir ürün içime sinmedi. Geçen hafta shea yağı aldım. Bayağı nemli tutuyormuş aşırı içime sindi valla. Sürüyorum mesela ertesi gün oluyor hala sürdüğüm yerler nemli kalıyor. Ben tüm hamilelikte sanırım bunu kullanacağım

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-15-12-13-13-263_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-03-15-12-13-13-263_trendyol.com.jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 49
Canım benim doktor acildeki ara ara böyle agrilarin olabileceğini düzenli kasılma şeklinde olmadığı sürece merak edilecek bir şey olmadığını söyledi bilgin olsun. Muhtemelen bebek de rahim de kendine yer açmaya çalışıyordur
2 gün önce tetenoz oldum ya ondan biraz evham yaptim. Sol tarafımda sizlama gibi kramp veya kasılma gibi değil de dediginiz gibi. Birde gaz sancisi da olma ihtimali olabilir ikisini de ayırmak zor. Akşam acile gitsem bebege ultrasonda bakarlar mi acaba evin yanında şehir hastanesi var.

Günaydın kızlar💙 hayırlı ramazanlar diliyorum hepinize🌸 benim dün sol kalçama bi ağrı girdi topallıyorum resmen gece de yatakta kıpırdayamadım tuvalete zor gittim eşim korktu doktora götürcekti ama dedim hamileyim ne yapar ki acil ama gitsem mi ki hala geçmedi yürüken ağrı saplanıyo düşcek gibi oluyorum neden olabilir kas gevşetici yapılır mı acaba hamilelere size danışayım dedim kendi doktoruma mı söylese magnezyum verir mi
Ben de bazen düz oturduğumda ve yattığımda uzandığımda vs yataktan kalkamıyorum. Ya da sandalyeden😂 kalçam kitleniyor böyle, mg alıyorum halbuki. Ama hanile olan arkadaşlarımdan da duyuyorum. Oluyormuş… pilates belki iyi gelir

Ben de bazen düz oturduğumda ve yattığımda uzandığımda vs yataktan kalkamıyorum. Ya da sandalyeden😂 kalçam kitleniyor böyle, mg alıyorum halbuki. Ama hanile olan arkadaşlarımdan da duyuyorum. Oluyormuş… pilates belki iyi gelir
Vallahi biraz geçti ama akşam iş çıkışı uzanınca kalkamıyorum😀 işten çıkayım ben de egzersize başlıcam ya şimdi akşam yolum uzun yoruyo yemek yap falan yapamıyorum hareket😀

Dün ben de aşırı ağrı yaşadım… bebişin hareketlerini hissediyor musunuz, geçmezse randevu alın yine de ama bazen oluyormuş

X