2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Yaaa öyle mi diyorsun, ben de bugün tuttum tam aksini düşündürttü bana. Gayet kolaydı şükür. Hiç zorlanmadım neredeyse. Bünyeden bünyeye çok değişiyor. Şimdi hedefim sahura kadar 2 lt su içmek🤭
Bacım cidden bünyeden bünyeye değişiyor ben son saatlerde kendimi az kaldı dayanabilirim diyordum ama zormuş yahu

Kızlar bu arkadaşımın testi ben gebelik var dedim sizce var mı birinde test bariz belli gözüküyor birinde test beyaz çıkmış çizgisi pembe olanı 5 dk bile olmadı yeni yaptı
IMG-20240311-WA0006.jpg

Herkese hayırlı ramazanlar.
Bebek için telsiz önerisi olan var mı? Kameralı mi alsam diye düşünüyorum evden çalıştığım için bebegi uyuttugumda sürekli kameradan izlerim diye düşünüyorum. Önerilere açığım.

Bu arada ben yenidogan için sadece bu iki set ve 4 tane de zibin aldim kızlar. Sizce yeterli olur mu? Gerisini hep 1-3 aylık aldim.

Eklentiler

• Screenshot_20240311_214559_Trendyol.jpg
    Screenshot_20240311_214559_Trendyol.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 54
  • Screenshot_20240311_214520_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20240311_214520_Hepsiburada.jpg
    33,5 KB · Görüntüleme: 54
Şimdi konuşmayı bitirdik de dahada koyulaştı 2. Çizgide var var onun içi rahat etmeyince bizim kızlarada sorayım dedim içi rahat etsin diye bu arada sizleri benimsemem 🤩
Ya bende böyleyim, kalabalık bi arkadaş çevrem yok benim. Eşim aslında tek arkadaşım. Böyle gebelikle ilgili falan bir şeyler olsun örnek verirken hep ‘bizim kızlar’, ‘bizim gruptakiler’ diye söylüyorum o da alıştı kadınlar kulübü temmuz anneleri ne 😅😅😅😅

Ya bende böyleyim, kalabalık bi arkadaş çevrem yok benim. Eşim aslında tek arkadaşım. Böyle gebelikle ilgili falan bir şeyler olsun örnek verirken hep ‘bizim kızlar’, ‘bizim gruptakiler’ diye söylüyorum o da alıştı kadınlar kulübü temmuz anneleri ne 😅😅😅😅
Garip ama güzel hiç birbirimizi tanımıyoruz ama hep dualarımızda varız desteğiz yani ben öyleyim benimsedim bayağı

Merhaba kızlar ben 33 cü haftadayım ama doktora gıttımde hep bir hafta ilerde diyor neden acaba erken mı doğucak yani o anlama mı gelıyor

Bu arada ben yenidogan için sadece bu iki set ve 4 tane de zibin aldim kızlar. Sizce yeterli olur mu? Gerisini hep 1-3 aylık aldim.
Yeter bence oldukça çok parçalı. Diğer aldıkların da varmış. Zaten yaz bebeği ya kirlendiği gibi atarsın makinaya, güneşte yarım saatte kurur😉

X