2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Aynen öyle ya aile gibi olduk burada aklım kaliyor benim de bir şey olduğunda. Bu ara öksürükten bende çok giremiyorum da hepinizi de bir yandan aşırı merak ediyorum
Senin ciğerinde ne var bu kadar öksürük tepkisi veriyor acaba yaa. Dahiliye uzmanına gitmiş miydin?Aslında öksürükle vücudunun o şey neyse atmaya çalışması güzel ama, sorunun bulunup tedavi edilmesi lazım.

Aynen öyle ya aile gibi olduk burada aklım kaliyor benim de bir şey olduğunda. Bu ara öksürükten bende çok giremiyorum da hepinizi de bir yandan aşırı merak ediyorum
canım senınkı nasıl bır oksuruk kuru öksuruk gıcık tarzında mı oyleyse ödem tutmus olabılırsın.

Bende bir şey sormak istiyorum, dün sırt üstü uzandıktan sonra aniden kalktım ayağa kalkınca sol kasığıma ağrı girdi hemen tekrar uzandım. Sonra aradan 3 dk geçince geçti heralde diyip sağ tarafımdan tekrar kalkayım dedim bıçak gibi bir ağrı kasığıma girdi. Sonra yattım eşim kalkmama yardım etti. Hiç kanama vs olmadı çok şükür ama o kasılan yerde sol tarafımda gün içinde kas ağrısı gibi hareket ettikçe ağrıyor. Normal mi acaba bu. Ani kalkmak sorun oluştuur mu bu kadar.

Kuzum valla sorma hiç anlamadım ikidir göğüs hastalıklarına gidiyorum, sadece fiziksel muayene oluyor malum. Son gittiğimde üfleme testi de verdim gayet iyi bir sonuç çıktı. Bünyem alerjik ama kan testinde alerjik bir durum çıkmadı. Aralık sonunda bir hasta olmuştuk onun etkileri mi acaba diyorum da bir yandan. Buhar iyi geliyor ama sıcak buhar. Bir de hamilelerin kullanabildigi inhaler verdi doktorum. Bir de kanda enfeksiyon çıktı antibiyotik kullanıyorum malesef ben öksürünce oğlum da hareket ediyor rahatsız ediyorum gibi hissediyorum onu üzülüyorum valla

Geçmiş olsun kuzenine. Merdiven ve banyoda özellikle dikkatli olmamız lazım.

Dikkat et canım bişey olmaz ama ani hareketler ağrı yapar o şekildeyken direk kalkma yana dön yavaşca kalk göbüşler büyüyo ondan

Kuru öksürük canım gıcık gibi aynen dediğin gibi böyle ataklı
bende olmustu çok uzun bir dönem canım hamile değildim idrar söktürücü almıştım azalıp bitmişti. ondan dedim ödem olmuştur diye acaba drunla konussan ödem attırıcı bır şeyler tavsıye eder mı kardıyolojıye bır görun ıstersen canım

düzenleme: etmezse bile ödem varsa onu en iyi attıracak su. ılık su bol 3ltreyı gecme ama bır bak bakalım faydası olacak mı

Evet o hastalıktan olabilir. Bazı hastalıkların öksürüğü inatçı oluyor maalesef. Sen bebeği düşünme, senden gelen bu tarz seslerden etkilenmez ama yerinde olsam bir kere de iyi bir dahiliye uzmanına görünürdüm. Farklı uzmanların aynı olaya bakış açıları farklı olabiliyor.

Bayağı su içmek zorunda kalıyorum zaten kuzum 3 litre içiyorumdur kesin. Şunu da anlamadım crp yüksek çıktı ben kendimi hiç hasta gibi hissetmiyorum öksürük var sadece o da ilginç yani. Halsizligim vs yok hasta gibi değilim de. Sadece öksürük kuru kuru. Zaten doktor aradı dün bir iki gün içinde geçmezse tekrar bir gel dedi canım. Geçmezse tekrar gideceğim bakalım. Ya bir de gebelik öncesi grip bile olmazdim hamilelikle bağışıklığım düştü gibi hissediyorum.

Birkaç güne geçmezse doktorum tekrar çağırdı zaten canım gidecegim yine. İnşallah geçer de gerek kalmaz bakalım doktor da bebeğin oksurukten etkilenmediğini söyledi. Sadece hareket ettikçe karnım o da hareket ediyor. Bebeğe de bakıyorlar mutlaka her gittiğimde

bağışıklıgımız dusuyor zaten destekleyemiyoruz da tarıf ettıgın benım eskı öksürügüme de benziyor. benimki ödemdendi. ıhtımal dahılınde yanı bol su ıcıyorsan odem değildir o. acaba şöyle guzel bır ilikli kemik suyu çorbası ıyı gelır mı bıze

Cnm hangi medicalparka gittin acaba ? Benim doktorum ayrıntılı ultrason için haftasonu sadece 23 Mart'ta müsait o gün ben 22 haftalık oluyorum 21. Haftada gitmek istiyordum.

Kizlar merhaba 3 4 gündür topice bakamadim sayfalar dolmuş muhtemelen de konusulmustur. Anadolu yakasında hangi doktora ayrıntılıya gittiniz ? Benim doktorum 23 Mart'ta musaitmis o zmnda ben 22 haftalık oluyorum 21. Haftada gitmek istiyordum o yüzden başka doktora mi gitsem diye araştırmadayim. Yazarsanız sevinirim

Canım ben Kurtköy Emseye gittim. Doktor sadece cuma cumartesi orada. Tatlı dilli ilgili bir kadındı. 3000 lira ödedik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…