2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
2-3 günden beri ben de hediyelik düşünüyorum. Kolonya da, mum da mantıklı. En ekonomik yoldan bu işi halletmek lazım. Bugüne kadar bir sürü bebek, doğum günü hediyesi, nikah, nişan, ...,.....vs. hediyesi verildi bize hiç biri ortada yok, çöpe filan da atmadım ama nerelerdeler bilmiyorum🤣Birinci derece yakınlar hariç kimse hediye saklamıyor ben dahil🙈 Önemli olan geleni boş çevirmemek. Yanında da bir çikolata tamamdır.
Bende öyle yapıcam yine isimli madlen çikolata ve tek hediyelik yanına kurabiyeler şekerlemeler tamamdır anahtarlık kandil mum gibi kullanabilecekleri ürünler olsun istiyorum. Kızımda lavanta kutusuydu o da çok mantıklıydı koku veriyordu etrafa. Yani 100 tane yaptırsan ciddi rakamlar tutuyor çokta abartmamak lazım 60 liralık hediyelikte var 30 liralık hediyelikte var 😁

Bende öyle yapıcam yine isimli madlen çikolata ve tek hediyelik yanına kurabiyeler şekerlemeler tamamdır anahtarlık kandil mum gibi kullanabilecekleri ürünler olsun istiyorum. Kızımda lavanta kutusuydu o da çok mantıklıydı koku veriyordu etrafa. Yani 100 tane yaptırsan ciddi rakamlar tutuyor çokta abartmamak lazım 60 liralık hediyelikte var 30 liralık hediyelikte var 😁
Kesinlikle! Eşim iş yerinde herkese vermek zorunda bi kere, benim arkadaşlarım, eş dost, akraba derken kabaca düşündüm, şöyle 300 tane yaptırmam lazım. En uygun yollu dediğin şeyler olacak gibi.

Son düzenleme:
Kızlar bunları hastanede mi eve gelenlere mi veriyoruz

Kesinlikle! Eşim iş yerinde herkese vermek zorunda bi kere, benim arkadaşlarım, eş dost, akraba derken kabaca düşündüm, şöyle 300 tane yaptırmam lazım. En uygun yollu dediğin şeyler olacak gibi.
İş yerinde herkese veriliyor mu ben bu konuda bilgisizim birde gurbette yaşıyorum bilemedim ben sadece isimli güzel bir çikolata ve 30 kişilik hediye düşünmüştüm ama 🤔 bilemedim şimdi

İş yerinde herkese veriliyor mu ben bu konuda bilgisizim birde gurbette yaşıyorum bilemedim ben sadece isimli güzel bir çikolata ve 30 kişilik hediye düşünmüştüm ama 🤔 bilemedim şimdi
Her iş yerinde verilmez ama eşimin konumu gereği bütün personel tebriğe gelecektir, hatta bürokratlar da gelir, yani biz mecburuz. Onu kendine göre ayarlaman lazım.

Ya erkek ismi bulmakta zorlanmıştık, sonra cinsiyeti değişince o kadar çok seçenek arasından karar vermek o kadar zor geliyor ki, ne seçeceğimi bilemiyorum. kızlar bir yardımcı olun. Türkçe isimler olsun diye uğraştım. Türkçe karakter de olmasın diyordum ama Türkçe karakter içeren isimler de çok güzel. Bir türlü listeden çıkaramıyorum isimleri. İlk 3 isim revaçta şimdilik, eşim sağolsun her aile bireyine tek tek sordu :)

1-Duru
2-Doğa
3-Nehir
4-Hayat
5-Neşe
6-Müjde
7-Güneş

X