2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar rahim ağzı uzunluğum 23 mm düşmüş aranızda serklaj işlemi olan varmı ? Haftaya tekrar kontrol edecekler kısalma devam ederse dikis atilacakmiş. Oğlumu kaybetmekten çok korkuyorum ben
Canımm Allah korusun sen gönlünü ferah tut , Rabbim ikinizi de korusun inşallah beni bebeğimin böbrekleri konusunda çok korkuttular , sen oğlumu kaybetmekten çok korkuyorum deyince tam içime oturdu , Allahım hayırlısıyla gebeliklerimizi tamamına erdirmeyi nasip etsin kucaklarımıza alalım inşallah

Kızlar rahim ağzı uzunluğum 23 mm düşmüş aranızda serklaj işlemi olan varmı ? Haftaya tekrar kontrol edecekler kısalma devam ederse dikis atilacakmiş. Oğlumu kaybetmekten çok korkuyorum ben
Ay aman Allahim Allah yasatmasin sana bunu insallah hersey yoluna girer

Böbreklerinde genişleme var diye bana da söylediler daha onu sindiremeden bu çıktı hiç iyi değilim rabbim onları bize bagislasin

Peki işlem anında aciyormu genel anestezi mi lokal mi ?

Böbreklerinde genişleme var diye bana da söylediler daha onu sindiremeden bu çıktı hiç iyi değilim rabbim onları bize bagislasin
Amin canım benim Rabbim bizlere bağışlasın evlatlarımızı, bol bol dua edeceğiz inşallah bebeklerimizin böbreklerindeki genişleme de geçecek Allahım hepimizin yardımcısı olsun dua ediyorum hepimize

Aklına öyle şeyler getirme kuzucum oğlun iyi sende iyisin çaresi var serklaj yapılıyor artık bir çok kişiye sen kendine stres yapma

Ćanm korkutma kendini stres yapma çok şükür tedavisi var burda bir arkadaş da yapmıştı azıcık zzorlucak öle bir şey olsa ama sağlkla kucağına alcksin iyi düşün inşallah iyi olck dua edecm senin için

Ben 17+2’de rutin kontrole gitmiştim. Doktor 19 mm ölçtü. O gün ameliyat oldum. Ben tamamen uyutulmak istedim. Hiçbir şey hissetmedim. Yatağa geldiğimde 1 saat adet ağrısı gibi bi ağrım oldu. Sonra o da geçti. İlk 2 hafta çok önemli denmişti. Devamında da dikkatli olmamız gerekiyor. Ben aynı gün yaşadım her şeyi. Şok etkisi ile insanım gözünde büyüyor ama zaman geçince rahatlıyor insan. Senin de öyle olacak inşaallah.

Canım instagram sayfasının adı ne çok güzelmiş bende bakayım güle güle kuzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…